Ako na emočných upírov?

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Olga Lošťáková Česky

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
10
Celková dĺžka videí:
35 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Nenechajte sa kýmkoľvek rozhodiť. Zachovajte si stabilitu v komunikácii s rôznymi typmi toxických ľudí.

Emoční upíri sú všade okolo vás -  číhajú vo dne aj v noci na uliciach, pod žiarivkami v kanceláriách, na obchodných rokovaniach, u priateľov alebo možno aj u vás doma. Máte vo svojom okolí niekoho, kto sa stále len sťažuje alebo na vás útočí, kritizuje, vytvára tlak?  Niekoho s kým strácate energiu, otravuje vás, vyčerpáva vás, cítite nechuť s ním robiť? Napadá vás: „Čo je to za človeka? Ako sa môže takto správať? To snáď nemyslí vážne!“ A môžete mať dokonca pocit, že niet úniku a že v kontakte s týmto človekom budete vždy pociťovať nepríjemné emócie a bude vás unavovať. Ak áno – vyzerá to, že ste odhalili svojho emočného upíra. 

Ak pochopíte mechanizmus emočného vysávania a naučíte sa na upírov vhodne reagovať, z vašich emočných upírov sa stanú ľudia, ktorí vás už nevyvedú z rovnováhy. Ako to urobiť? To zistíte v tomto kurze. 

Pripravila som pre vás mnoho názorných príkladov upírieho konania a praktických tipov ako sa s nimi vysporiadať.

Kurz voľne nadväzuje na kurz Ťažké komunikačné situácie – budeme z neho využívať teóriu vzniku emócií a niektoré asertívne techniky.

V kurze:

 • Získate tipy na zvládanie rôznych komunikačných situácií
 • Lepšie pochopíte druhých a naučíte sa odhaľovať pre vás toxických ľudí
 • Získate tipy na odhalenie a zvládanie manipulátorov vo vašom živote
 • Uvidíte asertívne techniky v praxi
 • Posilníte svoje sebavedomie
 • Prehĺbite sebapoznanie

Kurz je určený všetkým, ktorí…

 • chcú poznať lepšie sami seba aj druhých ľudí
 • potrebujú posilniť svoje sebavedomie a asertivitu
 • sa nechcú nechať ovládať emóciami a následne ľutovať vypovedané slová a svoje činy
 • sa chcú zbaviť nepríjemnej pachuti po náročných komunikačných situáciách
 • túžia po získaní rovnováhy v rôznych ťažkých komunikačných situáciách
 • pre manažérov, lektorov, učiteľov, špecialistov, obchodníkov, technikov, administratívnych pracovníkov a ďalšie profesie

Osnova kurzu

Olga Lošťáková

Olga Lošťáková

Lektorka, psychologička a koučka

Školeniam soft skills (prezentácia, komunikácia, emočná inteligencia, manažérske zručnosti) sa venuje od roku 2007. Je spoluautorkou kníh čítať viac„Obchodná a manažérska prezentácia“ (Grada, 2010) a „Ako získať úspech, pokoj a vyrovnanosť v hektickej súčasnosti“ (Grada, 2017). Je držiteľkou ocenení LIGS AWARDS: Osobnosť vzdelávania dospelých 2014. Spoločne s Radkou Loja prevádzkuje úspešný web osobného rozvoja mindtrix.cz

Všetky kurzy lektora Olga Lošťáková

Hodnotenie kurzu

95 %

1 648 hodnotenie
1312x
254x
67x
11x
4x

Peter Gabrik

Super


Bianka K.

Super


Ingrid K.

Obsah aj forma ma veľmi zaujali, oceňujem študijný materiál a praktické príklady. Pri každej lekcii som mala pred očami aj príklady z môjho pracovného života. Ďakujem za cenné informácie.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.