Ako na náročné rozhovory s podriadenými

i v audio verzii i v audio verzii
hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Kurzom sprevádza Martina Georgievová

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
17
Celková dĺžka videí:
1:07 hod

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Oznámenie nepríjemnej informácie, vytýkácí rozhovor alebo prepustenie dokážu poriadne potrápiť aj skúsených manažérov. Namiesto uplatňovania metódy pokus a omyl sa na náročné rozhovory môžete v tomto kurze pripraviť a zvládnuť ich profesionálne.

V kurze si osvojíte

Manažérske zručnosti

Neviete ako na prepúšťací rozhovor? Potrebujete nikedy dať vytýkací list za nedostatočný výkon? Máte z toho obavy? Poďte sa na to pripraviť a premyslieť si, na čo všetko pri príprave a potom aj samotnej realizácii myslieť. V tomto kurze sa dozviete ako viesť náročné manažérske rozhovory a získate celkový pohľad, s čím všetkým to súvisí. 

V tomto kurze si prejdeme základný model ako viesť náročné rozhovory a potom si špecificky posvietime na pár ukážok možných náročných situácií, ako: 1. Dávanie negatívnej spätnej väzby na špecifickú črtu (pracovník smrdí). 2. Motivačný rozhovor pri poklese motivácie pracovníka. 3. Vytýkací rozhovor pre nedostatočný výkon. 4. Prepúšťací rozhovor pre nadbytočnosť a 5. Prepúšťací rozhovor pre nedostatočný výkon. Ak sa potrebujete pripraviť, či zlepšiť v podobných situáciách – tento kurz Vám jasne popíše kroky ako na to a zhrnie odporúčania, na čo by ste nemali zabúdať. Náročné manažérske rozhovory sú stresujúce a vedia manažérov poriadne potrápiť. Ak ich dokážete zvládnuť, to čo získate na konci, je pokoj a poslinenie vašej autority.

V kurze sa naučíte:

  • Ako dosiahnuť vypočutie, pochopenie a prijatie aj nepríjemnej spätnej väzby a čo vlastne máte cieliť pri vedení náročných rozhovorov.
  • Uvidíte ukážku ako viesť rozhovor, kde manažér oznamuje pracovníkovi nepríjemnú informáciu a zároveň chce, aby situáciu pracovník zmenil.
  • Pozrieme si ako viesť motivačný rozhovor, kedy manažér chce zabrániť zníženiu výkonu.
  • Najnáročnejšie rozhovory sú určite rozhovory o prepustení – pozrieme si hneď dva. Jeden prepúšťací rozhovor z nadbytočnosti a druhý prepúšťací rozhovor pre nedostatočný výkon.
  • Všetky rozhovory spolu rozoberieme a upozorníme na to, v čom môžete zlyhať a ako sa tomu vyhnúť.

Kurz je určený pre:

  • manažérov, ktorí také situácie ešte nezažili a už len ich predstava im vyvoláva nepríjemné pocity
  • manažérov, ktorí už podobné situácie zažili a chcú sa v nich zlepšiť
  • všetkých, ktorý potrebujú vytvárať podporu pri náročných rozhovoroch

Osnova kurzu

Martina Georgievová

Martina Georgievová

lektorka soft skills

Martina má cez 15 rokov skúseností v oblasti vzdelávania a rozvoja. Jej odborné konzultačné schopnosti vychádzajú najmä zo systému čítať viacriadenia výkonnosti a z využívania plnohodnotného potenciálu ľudí, pričom sa zameriava na udržania vysokej úrovne angažovanosti pracovníkov. Martina má neoceniteľné skúsenosti s dizajnom a implementáciou rôznych manažérskych programom so zameraním na rozvoj leadership zručností. Martina je certifikovanou facilitátorkou rozvojového nástroje Team Sociomapping a tiež aj Kirkpatrickov Business Partnership Model, ktorý jej umožňuje vytvárať komplexné programy zamerané na meranie dopadu na výsledky v biznise. Vzdelávanie a rozvoj sú jej celoživotnou vášňou.

Všetky kurzy lektora Martina Georgievová

Hodnotenie kurzu

92 %

90 hodnotenie
63x
20x
4x
3x
0x

Jitka M.

Velmi poučné


Ivana Štrbíková

Velmi jasne a zrozumitelne. Dakujem.

Reakcia lektora:

“Aj ja ďakujem za spätnú väzbu :-).“


Erika B.

Vynikajúci kurz na získanie zručnosti v oblasti náročných rozhovorov s podriadenými.

Reakcia lektora:

“Ďakujem Erika B. za podpornú spätnú väzbu.“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.