Ako na skečnouting alebo čmáraj si (i) na porade

Kurzom sprevádza  Bea Brosková

Zistite, čo sa skrýva pod populárnym výrazom skečnouting a ako vám môže pomôcť robiť si poznámky inak – efektívnejšie a zábavnejšie!

24,00 € s DPH

Celková dĺžka

56 min

Počet lekcií

12

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Či už študujete na vysokej škole alebo pravidelne sedíte na poradách/tréningoch/konferenciách, najskôr si robíte poznámky. V tomto kurze vám ukážem, ako si tieto poznámky robiť inak – efektívnejšie, zábavnejšie a ako udržať pozornosť po celú dobu. Tomuto spôsobu robenia si poznámok sa hovorí „skečnouting“ a absolvovaním kurzu sa naučíte:    

  • Prečo a kedy skečnouting použiť  
  • Aké sú základy na tvorbu skečnoutov  
  • Kresliť jednoduché ikonky  
  • Pracovať s metaforami, aby ste si lepšie pamätali
  • Ako naslúchať.

Kurz je praktický, takže si spoločne urobíme aj váš prvý skečnout! Určite si teda pripravte ceruzku a veľa papierov alebo malý zápisník – a nebojte, schopnosť kresliť vám stačí presne v takej podobe, ako ste kreslili, keď ste boli deti 😊.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Bea Brosková

Vizuálna facilitátorka

Bea sa špecializuje na vizuálnu facilitáciu a zaznamenávanie, ktoré jej prirástli k srdcu už počas štúdia. Svoje znalosti a zručnosti v tejto oblasti si rozšírila aj počas trojmesačného programu Christiny Merkley. Svoju vášeň pre vizualizáciu zdieľa cez vizuálne záznamy pre klientov, tréningy vizualizácie, skečnoutingu a vizuálneho myslenia. Bea je členom IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Hodnotenie kurzu

83 %

113 hodnotenie
60x
26x
14x
8x
5x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Vojtech M.

kurz ok dakujem


Dalibor Boldižár

...a na čo to je dobré?


Ivan M.

Napriek tomu, že som nevedel čo mám od toho očakávať, daná prezentácia ma nejako nemotivovala aby som si začal aj ja "čmárať" na poradách.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.