Ako na skečnouting alebo čmáraj si (i) na porade

Kurzom sprevádza Bea Brosková Česky

Cena: 19,00 € s DPH

Počet lekcií:
12
Celková dĺžka videí:
56 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Zistite, čo sa skrýva pod populárnym výrazom skečnouting a ako vám môže pomôcť robiť si poznámky inak – efektívnejšie a zábavnejšie!

V kurze si osvojíte

Či už študujete na vysokej škole alebo pravidelne sedíte na poradách/tréningoch/konferenciách, najskôr si robíte poznámky. V tomto kurze vám ukážem, ako si tieto poznámky robiť inak – efektívnejšie, zábavnejšie a ako udržať pozornosť po celú dobu. Tomuto spôsobu robenia si poznámok sa hovorí „skečnouting“ a absolvovaním kurzu sa naučíte:    

  • Prečo a kedy skečnouting použiť  
  • Aké sú základy na tvorbu skečnoutov  
  • Kresliť jednoduché ikonky  
  • Pracovať s metaforami, aby ste si lepšie pamätali
  • Ako naslúchať.

Kurz je praktický, takže si spoločne urobíme aj váš prvý skečnout! Určite si teda pripravte ceruzku a veľa papierov alebo malý zápisník – a nebojte, schopnosť kresliť vám stačí presne v takej podobe, ako ste kreslili, keď ste boli deti 😊.

Osnova kurzu

Bea Brosková

Bea Brosková

Vizuálna facilitátorka

Bea sa špecializuje na vizuálnu facilitáciu a zaznamenávanie, ktoré jej prirástli k srdcu už počas štúdia. Svoje znalosti a zručnosti v tejto čítať viacoblasti si rozšírila aj počas trojmesačného programu Christiny Merkley. Svoju vášeň pre vizualizáciu zdieľa cez vizuálne záznamy pre klientov, tréningy vizualizácie, skečnoutingu a vizuálneho myslenia. Bea je členom IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Všetky kurzy lektora Bea Brosková

Hodnotenie kurzu

82 %

98 hodnotenie
52x
20x
13x
8x
5x

Ivan M.

Napriek tomu, že som nevedel čo mám od toho očakávať, daná prezentácia ma nejako nemotivovala aby som si začal aj ja "čmárať" na poradách.


Andrea B.

*****


Vladislava O.

Krátký a výstižný kurz zcela v duchu hesla: Jednoduchost.
Poznámka k jazyku kurzu: od prvního okamžiku jsem přemýšlela, proč není video "přirozeně" ve slovenštině...občasné jazykové zaváhání lektorky mě nijak nerušilo, ale lehce snížilo celkový dojem z kurzu

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.