Ako na texty, vďaka ktorým vás nájdu

Kurzom sprevádza Lucie Štěrbová a H1.cz Česky

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
14
Celková dĺžka videí:
43 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Naučte sa písať tak, aby vás milovali nielen čitatelia, ale aj vyhľadávače.

Naučíte sa, ako pripraviť texty, vďaka ktorým vás nájdu vyhľadávače a následne aj samotní návštevníci. Zistíte, ako o textoch premýšľať, ako pracovať s informáciami, s kľúčovými slovami, s formátovaním. Dozviete sa tiež, na čo si dať pozor a čoho sa vyvarovať, aby ste neskončili na čiernej listine návštevníkov alebo robotov vyhľadávačov.

Pre koho je kurz určený:    

  • pre tých, čo vedia, že kvalitný obsah na webe je dôležitý, ale nevedia, ako naň,  
  • pre majiteľov e-shopov,  
  • pre začínajúcich copywriterov,  
  • pre SEO špecialistov, ktorí si chcú rozšíriť záber.

V kurze sa naučíte:    

  • ako súvisí copywriting so SEO, marketingom a ďalšími odbormi,  
  • ako pracujú vyhľadávače a aké sú medzi nimi rozdiely,  
  • ako čítať v kľúčovke a kde inde hľadať kľúčové slová,  
  • ako s kľúčovými slovami (ne)pracovať,  
  • na čo ďalšie si dať v textoch pozor, aby ste zabodovali u čitateľov aj vyhľadávačov. 

Osnova kurzu

Lucie Štěrbová

Lucie Štěrbová

Obsahový stratég & Copywriter

Lucka vyštudovala žurnalistiku, ale pomerne skoro zbehla na temnú stranu sily, do sveta online marketingu. Copywritingu sa venuje od roku 2008 a aktuálne riadi kreatívne a čítať viaccopywriterské oddelenie v agentúre H1.cz. Pre klientov pripravuje stratégie a texty, vďaka ktorým si ich zamilujú nielen zákazníci, ale aj vyhľadávače. Voľné chvíľky venuje kvalitným knižkám, dobrým filmom, bedmintonu a cestovaniu.

Všetky kurzy lektora Lucie Štěrbová
H1.cz

H1.cz

Internetová agentúra

Jednotka v internetovom poradenstve a výkonnostnom marketingu. Viac na webe H1.cz.

Všetky kurzy lektora H1.cz

Hodnotenie kurzu

90 %

166 hodnotenie
111x
35x
16x
1x
3x

Iveta V.

Zajímavé informace, praktické tipy, příjemná délka jednotlivých lekcí.


Jana M.

Kurz mi dal základní přehled o tom, jak používat a získávat klíčová slova; naučil mě, jak tvořit metadata a jak s nimi pracovat tak, jak je podle umístění a druhu metadat potřeba; naučil mě, jaká slova mohou čtenáře zaujmout a která bych neměla používat, protože jsou například moc dlouhá nebo nevypovídají konkrétně o přínosu pro zákazníka. Na kurzu jsem se dozvěděla zajímavé informace o principu pyramidy, SEO a míře konverze. Výklad lektorky byl srozumitelný, příjemný a i poskládání jednotlivých lekcí mi dávalo smysl. Děkuji a doporučuji tento kurz. :)


Zuzana M.

Velmi přehledný kurz, skvěle rozdělený do kratších segmentů, takže člověk opravdu dává pozor celou dobu. Vhodný pro úplné začátečníky.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.