Ako na texty, vďaka ktorým vás nájdu

Kurzom sprevádza  Lucie Hrdinová a GroupM Nexus

Naučte sa písať tak, aby vás milovali nielen čitatelia, ale aj vyhľadávače.

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

43 min

Počet lekcií

14

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Naučíte sa, ako pripraviť texty, vďaka ktorým vás nájdu vyhľadávače a následne aj samotní návštevníci. Zistíte, ako o textoch premýšľať, ako pracovať s informáciami, s kľúčovými slovami, s formátovaním. Dozviete sa tiež, na čo si dať pozor a čoho sa vyvarovať, aby ste neskončili na čiernej listine návštevníkov alebo robotov vyhľadávačov.

Pre koho je kurz určený:    

  • pre tých, čo vedia, že kvalitný obsah na webe je dôležitý, ale nevedia, ako naň,  
  • pre majiteľov e-shopov,  
  • pre začínajúcich copywriterov,  
  • pre SEO špecialistov, ktorí si chcú rozšíriť záber.

V kurze sa naučíte:    

  • ako súvisí copywriting so SEO, marketingom a ďalšími odbormi,  
  • ako pracujú vyhľadávače a aké sú medzi nimi rozdiely,  
  • ako čítať v kľúčovke a kde inde hľadať kľúčové slová,  
  • ako s kľúčovými slovami (ne)pracovať,  
  • na čo ďalšie si dať v textoch pozor, aby ste zabodovali u čitateľov aj vyhľadávačov. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Lucie Hrdinová

Obsahový stratég & Copywriter

Lucka vyštudovala žurnalistiku, ale pomerne skoro zbehla na temnú stranu sily, do sveta online marketingu. Copywritingu sa venuje od roku 2008 a aktuálne riadi kreatívne a copywriterské oddelenie v agentúre GroupM Nexus. Pre klientov pripravuje stratégie a texty, vďaka ktorým si ich zamilujú nielen zákazníci, ale aj vyhľadávače. Voľné chvíľky venuje kvalitným knižkám, dobrým filmom, bedmintonu a cestovaniu.


GroupM Nexus

Pomáhame firmám rásť v online marketingu

Sme poprednou českou online marketingovou agentúrou, ktorá už od roku 2005 pomáha svojim klientom uspieť na poli internetového marketingu. Pracujeme tak, aby boli naši klienti natoľko spokojní, že nás budú odporúčať ďalej. Veľké úsilie tiež venujeme tomu, aby sme posúvali úroveň internetovej komunikácie našich zákazníkov aj odbornej verejnosti. Viac nájdete na webe H1.cz.“

Hodnotenie kurzu

91 %

210 hodnotenie
143x
42x
21x
1x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jakub M.

Dobrý!


Adam L.

Fajn.


Kristyna K.

Děkuji, chválím. Poučné, hlavně druhá polovina kurzu

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.