Ako na výslovnosť v angličtine

Kurzom sprevádza  Bronislav Sobotka

Vhodné na počúvanie

Na rovinu? Slovíčka, gramatika, frázy, to všetko ide bokom. Keď chýba správna výslovnosť, nedohovoríte sa. Skvelá správa je, že sa to prekvapivo ľahko naučíte. Celý popisok

39,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:13 hod

Počet lekcií

20

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Prídychy, prekrútené éčko ə, divný znak ð, θ alebo æ. Nechytáte sa? Nevadí. Desí vás to? Nemusí! V tomto mega praktickom kurze všetky tieto na prvý pohľad zložité znaky a postupy zjednodušíme a zrozumiteľne vysvetlíme. Konečne tak skoncujete s mumlaním, odhadovaním výslovnosti i s vetou Keď ja neviem, ako sa to číta. Odnesiete si základné pravidlá, spolu s lektorom nastavíte ústa i ucho na správnu výslovnosť a zistíte, kde a ako výslovnosť hľadať. 

Nuda to rozhodne nebude, možno si ale trochu poprskáte monitor.
Budeme spolu hlavne veľa hovoriť a trénovať.

🎁 Darček ku kurzu: E-book a miniaudiokniha s 150 najčastejšie zle vyslovovanými slovami. 
Vymakajte si bežne používané slovíčka, kvôli ktorým je našej angličtine zle rozumieť.

Čo vďaka kurzu získate:

  • nadšenie, že stačí veľmi málo, aby vaša angličtina ožila
  • jednoduché vysvetlenie toho, ako v slovenčine neexistujúce hlásky správne vyslovovať
  • ucelený prehľad pravidiel anglickej výslovnosti
  • veľa priestoru na precvičovanie
  • a napočúvanie luxusnej angličtiny (kurz so mnou nahrávala rodená Angličanka Lucy).

Kurz je vhodný pre všetkých, ktorí:

  • s angličtinou začínajú a chcú od začiatku správne vyslovovať
  • sú už v angličtine pokročilí, ale výslovnosti sa nikdy nevenovali
  • chcú znieť viac ako rodení hovoriaci
  • sa radi dohovoria bez trapasov a dovysvetľovania.
Celý popisok
Lektori kurzu
Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tú najlepšiu prácu na svete. Pomáha totiž ľuďom nájsť cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatich a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde. Viac na  www.brona.cz

 

Hodnotenie kurzu

98 %

44 hodnotenie
41x
2x
1x
0x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Michaela M.

Broňa jako vždy super!

Reakcia lektora:

“Thank you, Michaela! ☺️“


Pavla K.

Super!


Petra D.

Celkově široké spektrum jevů, uvítala bych ještě více příkladů ke každému jevu, zvláště na větnou melodii. Kdyby každé video mělo 5-6 minut, bylo by to optimální. Velmi se mi nelíbil výběr vět "foreign psycho with a knife" a "I didn't kill Kenny yesterday". Možná jsem příliš úzkoprsá nebo citlivá, ale volila bych raději neutrální věty a ne agresivní. Nožem můžeme třeba mazat máslo na chleba...

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.