Ako sa dostať na schôdzku pomocou telefonátu 2 - mentálna príprava

Kurzom sprevádza Radek Viktor Haštaba Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
7
Celková dĺžka videí:
31 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Na kurze sa dozviete, ako naladiť seba samého na akvizičné telefonovanie, pretože je to jedna z najdôležitejších veličín, ktorá pri telefonátoch tohto druhu obyčajne rozhoduje - avšak je často zanedbávaná.

V kurze si osvojíte

Zameriame sa aj na prácu s emóciami pomocou biochémie tela. V neposlednom rade sa dozviete, ako sa nenechať psychicky zraziť na kolená.

V kurze sa naučíte:    

  • Ako sa na akvizičné telefonovanie pripraviť mentálne, pretože vnútorný stav je pre úspech úplne zásadný.
  • Ako sa na telefonovanie naladiť – dlhoročné „ladenie” na deň „D” / ladenie v predvečer volacieho dňa, necháme psychiku pracovať cez noc vo váš prospech / naladenie ráno než začneme volať, aby ste boli v optimálnom rozpoložení.  
  • Ako sa negatívnymi odozvami nenechať ovplyvniť.

Kurz je určený pre:    

  • Tých z vás, ktorí ste zamestnaní ako aktívni obchodníci „lovci” a potrebujete získavať nových zákazníkov  
  • Tých z vás, ktorí riadite obchodný tím a chcete ho podporiť, inšpirovať a vo výsledku zvýšiť jeho výkon  
  • Tých z vás, ktorí ste na voľnej nohe a potrebujete získavať nových zákazníkov  
  • Tých z vás, ktorí akvizičné telefonovanie trénujete a chcete sa inšpirovať inými prístupmi a pohľadmi na túto tému  
  • Tých z vás, ktorí sa chcete v telefonovaní sami zdokonaliť a dosahovať výsledky.

Osnova kurzu

Radek Viktor Haštaba

Radek Viktor Haštaba

Konzultant a lektor - akvizičná činnosť a mentálna príprava

Radek Haštaba má 20 rokov obchodnej praxe, a to od práce v „prvej“ línii až po akvizície nadnárodných spoločností. V čítať viacakvizíciách je stále aktívny a pôsobí tiež ako konzultant a lektor v odbore získavania nových zákazníkov so špecializáciou na akvizičné telefonáty, vedenie akvizičných rokovaní, prehlbovanie obchodných zručností a mentálnu prípravu. S firemnými tímami pracuje dlhodobo a chodí s nimi do praxe s cieľom zvýšiť ich výkon. Jeho seminármi alebo dlhodobými programami prešli stovky účastníkov a desiatky firemných tímov z firiem ako T-MOBILE, Salamander, Logio alebo HOCHTIEF, s ktorými pracoval či stále pracuje na základe zadania na mieru, väčšinou na obchodno-strategické témy a zvýšenie výkonu tímov či jednotlivcov.

Všetky kurzy lektora Radek Viktor Haštaba

Hodnotenie kurzu

91 %

260 hodnotenie
178x
57x
18x
2x
5x

Libuše V.

stručné jasné výstižné


Radim K.

výborný


Kamila K.

Ocenila bych více příkladů telefonátů, treba i realny případ telefonu s neprijemnym zakaznikem. Jako začátečník se potrebuji pripravit

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.