Ako sa efektívne učiť online

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Brano Frk

Čo sa v kurze naučíte

Aj učiť sa je potrebné sa naučiť a v online prostredí to platí dvojnásobne. Naučte sa učiť efektívne a využite potencial online vzdelávania na maximum.

Učiť sa online je jednou z najdôležitejších schopností v 21. storočí a vedieť to robiť efektívne je zase obrovskou konkurenčnou výhodou. Online vzdelávanie ponúka obrovské množstvo možností vzdelávať sa vo svojej profesii, rozvíjať sa osobnostne, alebo sa venovať záujmovému vzdelávaniu. Využívať tieto online vzdelávacie možnosti, ale vyžaduje iný prístup ako tradičné prezenčné vzdelávanie, v tomto kurze sa nielen naučíte ako na to, ale aj ako to robiť efektívne.

V kurze sa naučíte:

  • čo ponúka online vzdelávanie v súčasnosti
  • plánovať a organizovať si online vzdelávanie
  • dobre si vybrať z ponuky online vzdelávania
  • ako sa učiť efektívne online
  • vyťažiť z online vzdelávania maximum

Kurz je určený pre:

  • každého, kto chce pracovať na svojom rozvoji
  • začiatočníkov, aj skúsených v online vzdelávaní

Osnova kurzu

Brano Frk

Brano Frk

Andragóg a Learning designer

Brano Frk je vyštudovaný andragóg a vzdelávaniu dospelých sa venuje celú svoju kariéru. Jeho online kurzy študujú tisíce čítať viacľudí v univerzitnom a firemnom prostredí.  V súčasnosti pracuje ako learning designer v spoločnosti Õppus, kde sa venuje designu inovatívnych vzdelávacích programov, kurzov a vzdelávacích aplikácií, facilituje workshopy, vystupuje na konferenciách a rád premýšľa o budúcnosti. Pravidelne publikuje v  časopise Firemní vzdělávání. Viac o Braňovi nájdete na jeho sociálnych sieťach: https://about.me/branofrk/

Všetky kurzy lektora Brano Frk

Hodnotenie kurzu

88 %

1 805 hodnotenie
1111x
458x
156x
38x
42x

Jitka H.

Dobré tipy pro to, jak se učit on-line (poznámky, opakování, přestávky, výběr kurzů...).


Daniela H.

príjemný, zrozumiteľný prejav


Marián Fuchs

nic moc

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 31,00 € s DPH

Počet lekcií:
13
Celková dĺžka videí:
1:07 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup