Ako sa efektívne učiť online

Kurzom sprevádza  Brano Frk

Vhodné na počúvanie

Aj učiť sa je potrebné sa naučiť a v online prostredí to platí dvojnásobne. Naučte sa učiť efektívne a využite potencial online vzdelávania na maximum. Celý popisok

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:07 hod

Počet lekcií

13

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Učiť sa online je jednou z najdôležitejších schopností v 21. storočí a vedieť to robiť efektívne je zase obrovskou konkurenčnou výhodou. Online vzdelávanie ponúka obrovské množstvo možností vzdelávať sa vo svojej profesii, rozvíjať sa osobnostne, alebo sa venovať záujmovému vzdelávaniu. Využívať tieto online vzdelávacie možnosti, ale vyžaduje iný prístup ako tradičné prezenčné vzdelávanie, v tomto kurze sa nielen naučíte ako na to, ale aj ako to robiť efektívne.

V kurze sa naučíte:

  • čo ponúka online vzdelávanie v súčasnosti
  • plánovať a organizovať si online vzdelávanie
  • dobre si vybrať z ponuky online vzdelávania
  • ako sa učiť efektívne online
  • vyťažiť z online vzdelávania maximum

Kurz je určený pre:

  • každého, kto chce pracovať na svojom rozvoji
  • začiatočníkov, aj skúsených v online vzdelávaní
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Brano Frk

Andragóg a Learning designer

Brano Frk je vyštudovaný andragóg a vzdelávaniu dospelých sa venuje celú svoju kariéru. Jeho online kurzy študujú tisíce ľudí v univerzitnom a firemnom prostredí.  V súčasnosti pracuje ako learning designer v spoločnosti Õppus, kde sa venuje designu inovatívnych vzdelávacích programov, kurzov a vzdelávacích aplikácií, facilituje workshopy, vystupuje na konferenciách a rád premýšľa o budúcnosti. Pravidelne publikuje v  časopise Firemní vzdělávání. Viac o Braňovi nájdete na jeho sociálnych sieťach: https://about.me/branofrk/

Hodnotenie kurzu

88 %

2 323 hodnotenie
1421x
590x
204x
49x
59x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Marcel K.

Zajímavé,...


Tomáš S.

výborné


Michal S.

Kurz byl velmi zajímavý.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.