Ako (sa) predať textom

Kurzom sprevádza  Michelle Losekoot

Naučte sa lepšie písať online a prilákajte nových zákazníkov, fanúšikov a čitateľov.

45,00 € s DPH

Celková dĺžka

46 min

Počet lekcií

21

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

V tomto kurze odhalíte za necelú hodinu základy copywritingu, teda umenia predávať a presvedčovať textom. Osvojíte si zásadné tipy a triky copywriterov, ktoré sa vám budú hodiť na písanie predajných textov, príspevkov na sociálne siete, e-mailov, newslettrov či blogových článkov. A to všetko aj za predpokladu, že sa nepovažujete za kreatívca či nadaného spisovateľa. Copywriterom sa človek totiž nenarodí, copywriterom sa človek stáva.

V kurze sa naučíte:    

  • Ako zaujať a presvedčiť textom  
  • Ako písať výstižne, krátko a jasne  
  • Ako tvoriť text pre správnu cieľovú skupinu  
  • Ako dostať do textu príbeh a emócie  
  • Ako ovplyvňovať textom.

Kurz je určený pre:    

  • Všetkých, ktorí chcú zlepšiť a zefektívniť svoju písomnú komunikáciu  
  • Tých, ktorí sa chcú svojimi textami odlíšiť od konkurencie  
  • Každého, kto chce lepšie propagovať svoju firmu či sám seba  
  • Začínajúcich copywriterov a marketérov
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Michelle Losekoot

Obsahový marketér & copywriter

Michelle sa živí marketingom viac ako desať rokov. Vymýšľa pre svojich klientov stratégie a obsah na sociálne siete, stará sa o online komunity a píše texty. Posledných sedem rokov tiež školí firemné tímy a vedie verejné kurzy copywritingu a obsahového marketingu. Je držiteľkou dvoch ocenení v súťaži Fénix content marketing. Pomáhala s komunikáciou značkám ako Prague.eu, PUMA, Česká sporiteľňa, DHL, Henkel, Česká televízia, Unilever alebo Nestlé. Pravidelne zasadá v porotách marketingových súťaží a prednáša na konferenciách.

Hodnotenie kurzu

95 %

529 hodnotenie
425x
78x
20x
5x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Zuzana V.

Přestože se v contentu pohybuji už nějakou dobu a kurz je cílený spíše na začátečníky, odnesla jsem si z něj spoustu užitečných tipů. Oceňuji celkovou perspektivu lektorky, konkrétní rady a sdílení zkušeností.


Adam I.

Veľmi zaujímavý kurz a cenné rady :)


Petr S.

Skvělá prezentace. Spousta důležitých informací a tipů pro psaní online textů. Vše je v hlavě a nejprve se jim musíte dostat do hlavy ;-)

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.