Ako (sa) predať textom

Kurzom sprevádza Michelle Losekoot Česky

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
21
Celková dĺžka videí:
46 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Naučte sa lepšie písať online a prilákajte nových zákazníkov, fanúšikov a čitateľov.

V tomto kurze odhalíte za necelú hodinu základy copywritingu, teda umenia predávať a presvedčovať textom. Osvojíte si zásadné tipy a triky copywriterov, ktoré sa vám budú hodiť na písanie predajných textov, príspevkov na sociálne siete, e-mailov, newslettrov či blogových článkov. A to všetko aj za predpokladu, že sa nepovažujete za kreatívca či nadaného spisovateľa. Copywriterom sa človek totiž nenarodí, copywriterom sa človek stáva.

V kurze sa naučíte:    

  • Ako zaujať a presvedčiť textom  
  • Ako písať výstižne, krátko a jasne  
  • Ako tvoriť text pre správnu cieľovú skupinu  
  • Ako dostať do textu príbeh a emócie  
  • Ako ovplyvňovať textom.

Kurz je určený pre:    

  • Všetkých, ktorí chcú zlepšiť a zefektívniť svoju písomnú komunikáciu  
  • Tých, ktorí sa chcú svojimi textami odlíšiť od konkurencie  
  • Každého, kto chce lepšie propagovať svoju firmu či sám seba  
  • Začínajúcich copywriterov a marketérov

Osnova kurzu

Michelle Losekoot

Michelle Losekoot

Obsahový marketér & copywriter

Michelle sa živí marketingom viac ako desať rokov. Vymýšľa pre svojich klientov stratégie a obsah na sociálne siete, stará sa o online komunity a čítať viacpíše texty. Posledných sedem rokov tiež školí firemné tímy a vedie verejné kurzy copywritingu a obsahového marketingu. Je držiteľkou dvoch ocenení v súťaži Fénix content marketing. Pomáhala s komunikáciou značkám ako Prague.eu, PUMA, Česká sporiteľňa, DHL, Henkel, Česká televízia, Unilever alebo Nestlé. Pravidelne zasadá v porotách marketingových súťaží a prednáša na konferenciách.

Všetky kurzy lektora Michelle Losekoot

Hodnotenie kurzu

95 %

456 hodnotenie
370x
66x
17x
3x
0x

Bohuslav B.

Skvělý styl prezentace, který byl pro mě ve finále větším přínosem než obsah :-)


Karolína N.

Skvěle zpracovaný kurz. Moc doporučuji!


Pavla J.

Perfektní kurz

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.