Ako sa stať autoritou

i v audio verzii i v audio verzii
hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Eva Marková

Cena: 24,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
46 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Staňte sa pre svoje okolie autoritou aj vy! Spoznajte svoju charizmu a silu a naučte sa, ako s nimi efektívne zaobchádzať.

V kurze si osvojíte

Osobnosť manažéra

Snáď každý raz zatúžil po tom byť niekým obdivovaný alebo aspoň rešpektovaný. V práci ako manažér, špecialista ale aj radový zamestnanec. V súkromí ako kamarát, matka alebo člen speváckeho zboru. Autorita má mnoho podôb, ale rešpekt sa viaže ku každej z nich. Keď ste prirodzenou autoritou, užívate si pozornosť a úctu svojho okolia nezávisle na tom, na akej pozícii pracujete alebo koľko škôl ste vyštudovali. Tá sila je vo vás. Objavte ju a užívajte si, čo ste vždy chceli - byť autoritou.

V kurze sa naučíte:    

 • Ako byť prirodzenou autoritou pre svoje okolie.  
 • Rozlišovať typy autorít a lepšie na ne reagovať.  
 • Vytvárať u ostatných pozitívne emócie.  
 • Rozpoznávať ako a čím iné autority ovplyvňujú vás.  
 • Ako nestrácať svoju autoritu, ale posilňovať ju.  
 • Ako lepšie poznať sám seba a ťažiť z toho.

Kurz je určený pre:    

 • Manažérov, ktorí potrebujú autoritu ako základný nástroj riadenia ľudí.  
 • HR pracovníkov, ktorí rozhodujú o prijímaní nových zamestnancov.  
 • Šéfov projektov, ktorí motivujú ostatných k výkonu bez priameho vedenia.  
 • Radových zamestnancov, ktorí sa chcú cítiť v tíme lepšie.  
 • Rodičov, učiteľov a všetkých pracovníkov v pomáhajúcich profesiách.  
 • Špecialistov rôznych profesií, ktorí spolupracujú a komunikujú s ostatnými.  
 • Každého, koho zaujíma táto dôležitá a originálna téma. 

Osnova kurzu

Eva Marková

Eva Marková

Lektor a kouč osobnostného rozvoja

Eva je lektorka a koučka so špecializáciou na osobnostný rozvoj. Jej klientmi sú medzinárodné korporácie aj čítať viacjednotlivci, ktorí chcú zmenu k lepšiemu. Kľúčové témy v jej práci tvoria komunikácia, sebapoznanie, sebariadenie, emócie alebo prezentačné a predajné zručnosti. Eva čerpá z vlastných dlhoročných skúseností z obchodu, rečníckych a psychoterapeutických kurzov a štúdia filozofie. Je životná optimistka.

Všetky kurzy lektora Eva Marková

Hodnotenie kurzu

87 %

396 hodnotenie
216x
114x
49x
14x
3x

Robert P.

Test je podpriemerný. V teste sa pýtate na mnohé nezmyselné poučky a definície, kde odpoveďami by mohli byť určite viaceré voľby. Nemyslím si, že vaše školenie by malo konkurovať vysokoškolskému vzdelávaniu. Malo by byť skôr orientované do praxe. A i test by mal skôr pripomenúť tie najvýznamnejšie informácie, ktoré v školení odzneli. A nie ako v škole požadovať od príjemcov memorovanie nezmyselných teórií a poučiek/definícií. Veľká škoda a sklamanie - taký pocit po teste vo mne ostal.

Reakcia lektora:

“Roberte, děkuji Vám za zpětnou vazbu k testu. U osobnostně rozvojových témat, jakým Autorita bezpochyby je, nemusejí být definice vždy jednoznačné, souhlasím. Testové otázky ale VŽDY přesně reflektují teorii řečenou v kurzu. Po jeho pečlivém shlédnutí by tedy u testu neměl nastat vůbec žádný problém. Testy u kurzů rozhodně nejsou proto, abyste jako účastníci biflovali zpaměti terorii, ale abyste si ověřili porozumnění obsahu kurzu. Pokud však potřebujete certifikát o absolvování kurzu, test je nutný. Což je takový obecný princip vzdělávání :-). Hlavu vzhůru! Eva.“


Tomáš Hampl


Tomáš B.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.