Ako sa stať autoritou

Kurzom sprevádza  Eva Marková

Vhodné na počúvanie

Staňte sa pre svoje okolie autoritou aj vy! Spoznajte svoju charizmu a silu a naučte sa, ako s nimi efektívne zaobchádzať.

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

46 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Snáď každý raz zatúžil po tom byť niekým obdivovaný alebo aspoň rešpektovaný. V práci ako manažér, špecialista ale aj radový zamestnanec. V súkromí ako kamarát, matka alebo člen speváckeho zboru. Autorita má mnoho podôb, ale rešpekt sa viaže ku každej z nich. Keď ste prirodzenou autoritou, užívate si pozornosť a úctu svojho okolia nezávisle na tom, na akej pozícii pracujete alebo koľko škôl ste vyštudovali. Tá sila je vo vás. Objavte ju a užívajte si, čo ste vždy chceli - byť autoritou.

V kurze sa naučíte:    

 • Ako byť prirodzenou autoritou pre svoje okolie.  
 • Rozlišovať typy autorít a lepšie na ne reagovať.  
 • Vytvárať u ostatných pozitívne emócie.  
 • Rozpoznávať ako a čím iné autority ovplyvňujú vás.  
 • Ako nestrácať svoju autoritu, ale posilňovať ju.  
 • Ako lepšie poznať sám seba a ťažiť z toho.

Kurz je určený pre:    

 • Manažérov, ktorí potrebujú autoritu ako základný nástroj riadenia ľudí.  
 • HR pracovníkov, ktorí rozhodujú o prijímaní nových zamestnancov.  
 • Šéfov projektov, ktorí motivujú ostatných k výkonu bez priameho vedenia.  
 • Radových zamestnancov, ktorí sa chcú cítiť v tíme lepšie.  
 • Rodičov, učiteľov a všetkých pracovníkov v pomáhajúcich profesiách.  
 • Špecialistov rôznych profesií, ktorí spolupracujú a komunikujú s ostatnými.  
 • Každého, koho zaujíma táto dôležitá a originálna téma. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Eva Marková

Lektor a kouč osobnostného rozvoja

Eva je lektorka a koučka so špecializáciou na osobnostný rozvoj. Jej klientmi sú medzinárodné korporácie aj jednotlivci, ktorí chcú zmenu k lepšiemu. Kľúčové témy v jej práci tvoria komunikácia, sebapoznanie, sebariadenie, emócie alebo prezentačné a predajné zručnosti. Eva čerpá z vlastných dlhoročných skúseností z obchodu, rečníckych a psychoterapeutických kurzov a štúdia filozofie. Je životná optimistka.

Hodnotenie kurzu

86 %

774 hodnotenie
425x
212x
101x
27x
9x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Zuzana J.

Děkuji za pěkný kurz. Uvítala bych více praktických příkladů.

Reakcia lektora:

“Děkuji Vám, Zuzano! Eva.“


Emília B.

Veľmi zaujímavý kurz, odporúčam. Všetky kurzy od pani Markovej sú skvelé. Kurz sa dobre počúva, človek sa zamyslí sám nad sebou.

Reakcia lektora:

“Emilia, velmi Vám děkuji! Eva.“


Drahoslav D.

Latka kurzu Evy Markove je vzdy polozena vysoko. Nejinak je tomu zde. Zakladni kostra tematu autority je strukturovane vystavena a logicky usporadana. Jen jsem se pri poslechu (audio) ke konci malinko ztratil v jednotlivych terminech a jejich vymezenim (dost mozna i svou nekoncentrovanosti:) ) a zaverecny test byl tak trochu oriskem, protoze nekrere formulace odpovedi se mi hure mapovaly na prislusne terminy. Nezbyde, nez si dat kurz s odstupem casu znovu, coz je vlastne pozitivni:).

Reakcia lektora:

“Drahoši, děkuji Vám! Audio má obecně trochu jiné nároky na vnímání, už proto, že se často "neudržíme" a oči sledují zcela jiné děje. Ale má i své výhody :-). Eva“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.