Ako sa sústrediť vo svete vyrušenia

Kurzom sprevádza Daniel Gamrot Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
46 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Aj najdokonalejší systém s úlohami a povedomie o tom, čo je dôležité, často naráža na pevnú stenu v podobe neustáleho vyrušovania. Ako sa sústrediť na prioritné aktivity, keď ste pod neustálym tlakom okolia?

Neexistujú univerzálne pravidlá aplikovateľné kdekoľvek. Našťastie však sa dá prostredníctvom jednoduchých tipov dosiahnuť stav, kedy sa perfektne sústredíte na jedinú vec. A niektoré z nich môžete odhaliť sami aj vy. Ako na to, vám predstaví lektor v tomto kurze. Okrem iného pridá tiež tipy, ako s konkrétnymi vyrušeniami zatočiť.

V kurze sa naučíte:    

 • Ako zanalyzovať jednotlivé vyrušenia  
 • Ako odhaliť produktívnu fázu vášho dňa  
 • Ako urobiť z jednotlivých vyrušení konkrétne ďalšie kroky pre elimináciu  
 • Ako zredukovať vyrušenie digitálnymi technológiami  
 • Ako pripraviť svoje telo na sústredenú prácu  
 • Ako sa aspoň čiastočne odizolovať od okolia  
 • Ako pracovať na troch kľúčových zložkách pre sústredenie.

Kurz je určený pre:    

 • Tých z vás, ktorí ste pri práci neustále vyrušovaní  
 • Tých z vás, ktorí sa nezvládnete koncentrovať dlhšie než pár minút  
 • Tých z vás, ktorí sa chcete častejšie dostávať do stavu “flow”  
 • Tých z vás, ktorí hľadáte možnosti, ako vypilovať sústredenú prácu  
 • Tých z vás, ktorí neustále preskakujú medzi mnohými objavujúcimi sa podnetmi.

Osnova kurzu

Daniel Gamrot

Daniel Gamrot

Lektor osobnej produktivity

Daniel Gamrot je lektor a konzultant osobnej produktivity a propagátor moderných digitálnych technológií vo firmách. Založil portál LifeNotes, cez čítať viacktorý šíri myšlienku bezpapierovej kancelárie. Len za posledný rok prešla jeho seminármi tisícka účastníkov z firiem ako Orange Slovensko, AXA, Air Bank alebo Moravia IT, s ktorými pracoval na budovaní nových zručností na zvýšenie produktivity práce.

Všetky kurzy lektora Daniel Gamrot

Hodnotenie kurzu

79 %

210 hodnotenie
82x
70x
35x
15x
8x

Klára K.

Kurz je super, je tam plno užitečných tipů. Mám pouze poznámku k závěrečnému testu, kde je u několika otázek i možnost "Odpovědi A i B jsou správně" , pořadí odpovědí se ale různě přehazuje a stane se, že potom tato možnost nedává smysl, jelikož je na první nebo druhé pozici a správné odpovědi jsou na třetí a čtvrté.


René F.

závěrečné testy, kde je odpověď A i B jsou správně apod, když není označeno A, B ..atd jsou opravdu špatně položené. Buď odpovědi označte A, B, C, D nebo položte odpověď, výběr, jinak, tak aby to bylo srozumitelné a jasně pochopitelné. Děkuji


Vlastimil V.

Velmi zkušený lektor v oblasti osobní produktivity. Jeho kurzy jsou zárukou kvality. Dá se jen doporučit.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.