Ako si pomocou čmárania uľahčiť prácu

Kurzom sprevádza Bea Brosková Česky

Čo sa v kurze naučíte

Preskúmajte svet čmárania, obrázkového jazyka a vizuálnych techník, ktoré vašu prácu a učenie sa nielen zefektívni, ale bude vás to aj viac baviť!

V kurze si osvojíte

Prečo je čmáranie a iné vizuálne techniky tak účinné? A čo všetko vlastne spadá pod výraz „vizuálne techniky“? Kde všade ich môžeme v práci využiť? Ako pomocou týchto techník zefektívniť prácu s kolegami či klientmi? Musím vedieť kresliť?

Tento kurz vám odpovie na tieto otázky a spoločne preskúmame:    

  • prečo sú vizuálne techniky účinné,  
  • čmáranie, kreslenie, skečnouting a iné techniky vizuálneho myslenia,  
  • jednoduché elementy a ikonky vizuálneho jazyka – všetko krok za krokom,  
  • čo všetko k využívaniu týchto techník potrebujeme – zručnosti a nástroje,  
  • praktické príklady využitia v každodennom živote a práci,  
  • kde hľadať inšpiráciu a ďalšie zdroje, ak vás to chytí za srdce :).

Nebojte sa, kresliť ako DaVinci rozhodne vedieť nepotrebujete! Váš kresliarsky talent z dôb škôlky vám bude bohato stačiť.

Kurz je teda určený všetkým, ktorí hľadajú spôsob ako sa učiť, sústrediť sa, prezentovať alebo pracovať efektívnejšie, kreatívnejšie a hlavne tak, aby nás to bavilo – a tým pádom je úplne jedno, či ste študent, rodič, manažér, na voľnej nohe alebo „radový zamestnanec“.

Osnova kurzu

Bea Brosková

Bea Brosková

Vizuálna facilitátorka

Bea sa špecializuje na vizuálnu facilitáciu a zaznamenávanie, ktoré jej prirástli k srdcu už počas štúdia. Svoje znalosti a zručnosti v tejto čítať viacoblasti si rozšírila aj počas trojmesačného programu Christiny Merkley. Svoju vášeň pre vizualizáciu zdieľa cez vizuálne záznamy pre klientov, tréningy vizualizácie, skečnoutingu a vizuálneho myslenia. Bea je členom IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Všetky kurzy lektora Bea Brosková

Hodnotenie kurzu

85 %

219 hodnotenie
126x
47x
29x
8x
9x

Jana P.

Neprofesionální projev s omezenou slovní zásobou lektorky. Obsah je užitečný, ale příjemnější by pro mě bylo si vše poslechnout v angličtině/češtině, případně bych uvítala, kdyby lektorka mluvila slovensky, ale bez těch chyb a slovní vaty. Děkuji za snahu zprostředkovat zajímavé téma.


Andrea B.

*****


Martina H.

Prezentácia bola síce zaujimava, ale kedze mam svoj systém robenia si poznámok, zaujímalo by ma viac praktických ukážok, kde sa spomínané techniky hodi využiť namiesto klasického systému, napr. poznámok v zošite. Oceňujem školiace materiály na precvičovanie. Dakujem

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
19
Celková dĺžka videí:
1:15 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup