Ako si pomocou čmárania uľahčiť prácu

Kurzom sprevádza  Bea Brosková

Preskúmajte svet čmárania, obrázkového jazyka a vizuálnych techník, ktoré vašu prácu a učenie sa nielen zefektívni, ale bude vás to aj viac baviť!

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:15 hod

Počet lekcií

19

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Prečo je čmáranie a iné vizuálne techniky také účinné? A čo všetko vlastne spadá pod výraz „vizuálne techniky“? Kde všade ich môžeme v práci využiť? Ako pomocou týchto techník zefektívniť prácu s kolegami či klientmi? Musím vedieť kresliť?

Tento kurz vám odpovie na tieto otázky a spoločne preskúmame:    

  • prečo sú vizuálne techniky účinné,  
  • čmáranie, kreslenie, skečnouting a iné techniky vizuálneho myslenia,  
  • jednoduché elementy a ikonky vizuálneho jazyka – všetko krok za krokom,  
  • čo všetko na využívanie týchto techník potrebujeme – zručnosti a nástroje,  
  • praktické príklady využitia v každodennom živote a práci,  
  • kde hľadať inšpiráciu a ďalšie zdroje, ak vás to chytí za srdce :).

Nebojte sa, kresliť ako da Vinci rozhodne vedieť nepotrebujete! Váš kresliarsky talent zo škôlkarských čias vám bude bohato stačiť.

Kurz je teda určený všetkým, ktorí hľadajú spôsob, ako sa učiť, sústrediť sa, prezentovať alebo pracovať efektívnejšie, kreatívnejšie, a hlavne tak, aby vás to bavilo – a je teda úplne jedno, či ste študent, rodič, manažér, na voľnej nohe, alebo „radový zamestnanec“.

 

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Bea Brosková

Vizuálna facilitátorka

Bea sa špecializuje na vizuálnu facilitáciu a zaznamenávanie, ktoré jej prirástli k srdcu už počas štúdia. Svoje znalosti a zručnosti v tejto oblasti si rozšírila aj počas trojmesačného programu Christiny Merkley. Svoju vášeň pre vizualizáciu zdieľa cez vizuálne záznamy pre klientov, tréningy vizualizácie, skečnoutingu a vizuálneho myslenia. Bea je členom IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Hodnotenie kurzu

85 %

245 hodnotenie
144x
50x
32x
9x
10x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Silvia Maťašová

Bolo to super.


Juraj H.

Prijal by som si vidieť, ak by v jednej lekcii lektorka naživo ukázala, ako spracováva do skečnoutingu nejakú 5 min. prednášku.
Inak, asi by sa mi to lepšie počúvalo v slovenčine, čiže v rodnom jazyku autorky :)


Marek P.

Výborný kurz ale mám dojem že tam lektorka hodně věcí stále a dokola opakovala. Já vím že opakování je matka moudrosti ale tohle bylo už trochu hodně. :-)

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.