Ako si pomocou čmárania uľahčiť prácu

hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Bea Brosková

Cena: 24,00 € s DPH

Počet lekcií:
19
Celková dĺžka videí:
1:15 hod

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Preskúmajte svet čmárania, obrázkového jazyka a vizuálnych techník, ktoré vašu prácu a učenie sa nielen zefektívni, ale bude vás to aj viac baviť!

V kurze si osvojíte

Vizuálne myslenie

Prečo je čmáranie a iné vizuálne techniky tak účinné? A čo všetko vlastne spadá pod výraz „vizuálne techniky“? Kde všade ich môžeme v práci využiť? Ako pomocou týchto techník zefektívniť prácu s kolegami či klientmi? Musím vedieť kresliť?

Tento kurz vám odpovie na tieto otázky a spoločne preskúmame:    

  • prečo sú vizuálne techniky účinné,  
  • čmáranie, kreslenie, skečnouting a iné techniky vizuálneho myslenia,  
  • jednoduché elementy a ikonky vizuálneho jazyka – všetko krok za krokom,  
  • čo všetko k využívaniu týchto techník potrebujeme – zručnosti a nástroje,  
  • praktické príklady využitia v každodennom živote a práci,  
  • kde hľadať inšpiráciu a ďalšie zdroje, ak vás to chytí za srdce :).

Nebojte sa, kresliť ako DaVinci rozhodne vedieť nepotrebujete! Váš kresliarsky talent z dôb škôlky vám bude bohato stačiť.

Kurz je teda určený všetkým, ktorí hľadajú spôsob ako sa učiť, sústrediť sa, prezentovať alebo pracovať efektívnejšie, kreatívnejšie a hlavne tak, aby nás to bavilo – a tým pádom je úplne jedno, či ste študent, rodič, manažér, na voľnej nohe alebo „radový zamestnanec“.

Osnova kurzu

MODUL 1: Úvod do vizuálneho myslenia
MODUL 2: BUDOVANIE VIZUÁLNEHO SLOVNÍKA
MODUL 3: Vizuálne techniky v praxi
MODUL 4: Záverečné zhrnutie a test
Celková dĺžka videí
1:15 hod
Bea Brosková

Bea Brosková

Vizuálna facilitátorka

Bea sa špecializuje na vizuálnu facilitáciu a zaznamenávanie, ktoré jej prirástli k srdcu už počas štúdia. Svoje znalosti a zručnosti v tejto čítať viacoblasti si rozšírila aj počas trojmesačného programu Christiny Merkley. Svoju vášeň pre vizualizáciu zdieľa cez vizuálne záznamy pre klientov, tréningy vizualizácie, skečnoutingu a vizuálneho myslenia. Bea je členom IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Všetky kurzy lektora Bea Brosková

Hodnotenie kurzu

86 %

186 hodnotenie
111x
39x
24x
5x
7x

Martina H.

Prezentácia bola síce zaujimava, ale kedze mam svoj systém robenia si poznámok, zaujímalo by ma viac praktických ukážok, kde sa spomínané techniky hodi využiť namiesto klasického systému, napr. poznámok v zošite. Oceňujem školiace materiály na precvičovanie. Dakujem


Pavol K.

Mám pocit, že mi tam chyba skutočne motivácia to používať, rýchlosť... To tam je, ale také to presvedčenie napríklad výsledky absolventov a ich reakcia a benefity (video).
Inak ďakujme


Petra H.

Veľmi inšpiratívny kurz, vedomosti využijem aj v súkromí aj v práci. Na kurz je potrebné vyhradiť si viac času ako len na samotné pozretie videí, nakoľko je tam aj samostatná práca. Určite si tento kurz pripomeniem aj viackrát. Ďakujem.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.