Ako úspešne naštartovať projekt

Kurzom sprevádza  Jiří Krátký

Spôsob začatia tvorí 30 % úspechu projektu. Naučte sa používať logický rámec či WBS a budete mať v projektoch od začiatku jasno!

23,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:16 hod

Počet lekcií

16

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

V kurze sa naučíte, ako krok za krokom zvládnuť prvú fázu riadenia projektu, ktorou je začatie a planovanie rozsahu projektu. Na príkladoch z praxe si osvojíte kľúčové nástroje a techniky, ktoré patria do výbavy úspešných projektových manažérov a manažériek.

Kurz je určený pre každého, kto chce začať riadiť projekty systematicky a podľa odporúčaní svetovej dobrej praxe.

Čo vám konkrétne kurz prinesie:

1) Naučíte sa, ako doviesť zákazníka k formulácii jednoznačného zadania projektu, ktoré je nevyhnutným základom na efektívne plánovanie aj realizáciu projektu.

2) Budete schopní vytvoriť logický rámec projektu, s ktorým zostavíte konkrétne a merateľné zadanie projektu na jednej stránke A4.

3) Dozviete sa, ako riadiť očakávanie zainteresovaných strán, aby ste zvýšili pravdepodobnosť úspechu projektu.

4) Budete vedieť naplánovať rozsah projektu s využitím Work Breakdown Structure (WBS), aby všetci mali jasno, čo sa v projekte bude robiť a čo nie.

Spôsob, akým projekty začíname, má zásadný dopad na ich celkový úspech. Naučte sa, ako projekty štartovať správne a staňte sa efektívnejšími projektovými manažérmi!

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Jiří Krátký

Tréner projektových manažérov

Jirka pomáha ľuďom a organizáciám zvládať projekty a zmeny. Je výkonným riaditeľom poradenskej spoločnosti PM Consulting. Vymýšľa a čítať viacrealizuje simulácie a zážitkové tréningy projektového riadenia. Je spoluautorom Simulácie projektu Pacifická dráha či knihy Projektový management v praxi. V asociácii projektových manažérov IPMA Česká republika tvorí obsah testov medzinárodných certifikácií. Viac o ňom na LinkedIn.

Hodnotenie kurzu

91 %

257 hodnotenie
178x
59x
12x
5x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Ján Cuhanič

kurz je dobrym prehladom, paci sa mi aj sumarizacia na konci bloku.


Kristína B.

Kurz je veľmi vhodný pre začiatočníkov v PM.


Martin J.

Skvele štrukturovaný kurz.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.