Ako vytvoriť skvelý videokurz od A po Z

Kurzom sprevádza  Daniel Gamrot

Chystáte sa nakrútiť pútavý videokurz? Potom sa vám budú hodiť praktické tipy, ktoré sme pre vás dali na jedno miesto. Príprava, scenár, interaktivita, technika aj postprodukcia - to všetko budete mať po absolvovaní kurzu v malíčku. Celý popisok

45,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:20 hod

Počet lekcií

16

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Na internete dnes nájdete sto a jeden videokurz. Stali sa štandardnou a bežnou formou vzdelávania. Často ale trpia mnohými neduhmi. Zlý obraz. Nekvalitný zvuk. Zložitá štruktúra. Nuda. Forma a spracovanie kurzu, tak často znižujú hodnotu know-how, ktoré lektori odovzdávajú. A niektorí sa zase do online videokurzov radšej nepúšťajú, pretože nevedia, ako na to.

Možno ste už nejaký videokurz nakrútili, ale nesplnil to, čo ste od neho očakávali. Nakrútiť dobrý videokurz nie je len o tom zapnúť kameru, postaviť sa k stene a niečo nahovoriť. Preto je cieľom tohto kurzu vás previesť ako samotnou prípravou, tak nakrúcaním a postprodukciou celého kurzu v bežných podmienkach. Naučíme vás, ako urobiť videokurz náučný a atraktívny zároveň. Dozviete sa, ako nakrútiť videokurz tak, aby ste nielen odovzdali svoje skúsenosti, ale hlavne aby z nich študent mal čo najviac. A tiež, aby ho to bavilo od začiatku až do konca. A to všetko z pohodlia domova alebo firemnej kancelárie.

Ciele kurzu:

  • naučiť sa vytvoriť perfektnú štruktúru a obsah videokurzu
  • ovládnuť technické aspekty nakrúcania
  • vedieť udržať divákovu pozornosť
  • zvládnuť základnú postprodukciu z vlastného počítača
  • upozorniť na drobnosti, ktorých si mnohí nie sú vedomí

Kurz je určený pre:

  • začínajúcim tvorcom online kurzov
  • profesionálnym lektorom, ktorí chcú preklopiť svoj obsah do online prostredia
  • zamestnancom s know-how, ktoré dáva zmysel šíriť ďalej do firmy
  • celým firmám, ktoré si chcú začať vytvárať vlastné videokurzy
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Daniel Gamrot

Lektor osobnej produktivity

Daniel Gamrot je lektor a konzultant osobnej produktivity a propagátor moderných digitálnych technológií vo firmách. Založil portál LifeNotes, cez ktorý šíri myšlienku bezpapierovej kancelárie. Len za posledný rok prešla jeho seminármi tisícka účastníkov z firiem ako Orange Slovensko, AXA, Air Bank alebo Moravia IT, s ktorými pracoval na budovaní nových zručností na zvýšenie produktivity práce.

Hodnotenie kurzu

97 %

118 hodnotenie
102x
13x
3x
0x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Lenka L.

Kurzy od pana Gamrota jsou pro mě vždy přínosné a jsou velmi prakticky zaměřené. V minimu času stráveném na kurzu ušetříte v budoucnu mnohem víc hodin díky praktickým tipům. Můžu jen doporučit.

Reakcia lektora:

“Leni, moc děkuju. Vaše recenze mě potěšila na udělala krásnější neděli. 🙂“


Petr Č.

Děkuji za kurz, našel jsem v něm mnoho zajímavých a praktických rad.

Reakcia lektora:

“To je skvělé, moc děkuji za recenzi a ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️.“


Elena U.

Veľmi praktický kurz, pri ktorom som mala pocit, že tam bolo všetko, čo treba na začatie nahrávania videokurzov. A zároveň kurz nebol dlhý a neboli tam zbytočné omáčky.

Reakcia lektora:

“To mám radost, děkuji moc za hodnocení a přeji, ať se Vám vaše online kurzy povedou!“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.