Ako vytvoriť skvelý videokurz od A po Z

Kurzom sprevádza Daniel Gamrot Česky

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
16
Celková dĺžka videí:
1:20 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Chystáte sa nakrútiť pútavý videokurz? Potom sa vám budú hodiť praktické tipy, ktoré sme pre vás dali na jedno miesto. Príprava, scenár, interaktivita, technika aj postprodukcia - to všetko budete mať po absolvovaní kurzu v malíčku.

Na internete dnes nájdete sto a jeden videokurz. Stali sa štandardnou a bežnou formou vzdelávania. Často ale trpia mnohými neduhmi. Zlý obraz. Nekvalitný zvuk. Zložitá štruktúra. Nuda. Forma a spracovanie kurzu, tak často znižujú hodnotu know-how, ktoré lektori odovzdávajú. A niektorí sa zase do online videokurzov radšej nepúšťajú, pretože nevedia, ako na to.

Možno ste už nejaký videokurz nakrútili, ale nesplnil to, čo ste od neho očakávali. Nakrútiť dobrý videokurz nie je len o tom zapnúť kameru, postaviť sa k stene a niečo nahovoriť. Preto je cieľom tohto kurzu vás previesť ako samotnou prípravou, tak nakrúcaním a postprodukciou celého kurzu v bežných podmienkach. Naučíme vás, ako urobiť videokurz náučný a atraktívny zároveň. Dozviete sa, ako nakrútiť videokurz tak, aby ste nielen odovzdali svoje skúsenosti, ale hlavne aby z nich študent mal čo najviac. A tiež, aby ho to bavilo od začiatku až do konca. A to všetko z pohodlia domova alebo firemnej kancelárie.

Ciele kurzu:

  • naučiť sa vytvoriť perfektnú štruktúru a obsah videokurzu
  • ovládnuť technické aspekty nakrúcania
  • vedieť udržať divákovu pozornosť
  • zvládnuť základnú postprodukciu z vlastného počítača
  • upozorniť na drobnosti, ktorých si mnohí nie sú vedomí

Kurz je určený pre:

  • začínajúcim tvorcom online kurzov
  • profesionálnym lektorom, ktorí chcú preklopiť svoj obsah do online prostredia
  • zamestnancom s know-how, ktoré dáva zmysel šíriť ďalej do firmy
  • celým firmám, ktoré si chcú začať vytvárať vlastné videokurzy

Osnova kurzu

Daniel Gamrot

Daniel Gamrot

Lektor osobnej produktivity

Daniel Gamrot je lektor a konzultant osobnej produktivity a propagátor moderných digitálnych technológií vo firmách. Založil portál LifeNotes, cez čítať viacktorý šíri myšlienku bezpapierovej kancelárie. Len za posledný rok prešla jeho seminármi tisícka účastníkov z firiem ako Orange Slovensko, AXA, Air Bank alebo Moravia IT, s ktorými pracoval na budovaní nových zručností na zvýšenie produktivity práce.

Všetky kurzy lektora Daniel Gamrot

Hodnotenie kurzu

97 %

77 hodnotenie
68x
7x
2x
0x
0x

Lukáš Z.

Výborný a užitečný kurz!


Adam I.

Veľmi zaujímavý kurz podaný inšpiratívnym spôsobom.


Eva H.

Výborné, Daniela Gamrota sleduji na webu již dlouho a vždy mi to něco přinese.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.