Analýza kľúčových slov

Kurzom sprevádza  GroupM Nexus a Pavel Pajkrt

Chcete zistiť, aké otázky vyhľadávajú ľudia najčastejšie na internete? Potrebujete vedieť, o čo sa zaujímajú a aké majú preferencie? Radi by ste sa naučili s výslednými dátami ďalej pracovať a stavať na nich svoju marketingovú stratégiu? Celý popisok

45,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:56 hod

Počet lekcií

28

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Naučíte sa, ako získať kompletnú analýzu kľúčových slov priamo pre svoj web. Lepšie poznáte svojich zákazníkov a budete schopní svoje náklady na propagáciu rozložiť efektívnejšie.

Konkrétne sa dozviete:    

 • Čo je analýza kľúčových slov a prečo je potrebné ju robiť,    
 • ako analýza kľúčových slov prebieha,    
 • ako a kde nájsť kľúčové slová relevantné pre váš odbor,    
 • ako ich triediť, analyzovať a vybrať tie najvhodnejšie,    
 • ako posudzovať ich konkurenčnosť a tým odhaliť vašich najsilnejších protivníkov,    
 • kto je vaša cieľová skupina a ako sa na internete správa,    
 • ako správne vytvoriť štruktúru webu,    
 • ako výsledky analýzy implementovať.

Pre koho je kurz určený?    

 • Pre majiteľov menších firiem, ktorí sami spravujú svoj web,    
 • pre informačných architektov a vedúcich webových projektov,    
 • pre pracovníkov marketingu a public relations,    
 • pre webových copywriterov a editorov obsahu,    
 • pre správcov webov,    
 • pre SEO konzultantov a linkbuilderov.   
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
GroupM Nexus

Pomáhame firmám rásť v online marketingu

Sme poprednou českou online marketingovou agentúrou, ktorá už od roku 2005 pomáha svojim klientom uspieť na poli internetového marketingu. Pracujeme tak, aby boli naši klienti natoľko spokojní, že nás budú odporúčať ďalej. Veľké úsilie tiež venujeme tomu, aby sme posúvali úroveň internetovej komunikácie našich zákazníkov aj odbornej verejnosti. Viac nájdete na webe H1.cz.“


Pavel Pajkrt

SEO Team Leader

Pavel Pajkrt pracuje vo firme GroupM Nexus na pozícii SEO Team Leader. Medzi jeho klientov patria Vodafone, ČSOB poisťovňa, Citibank či IKEA. V online marketingu pôsobí už viac ako 10 rokov. V minulosti sa venoval tvorbe webov, dlhodobým aj krátkodobým kampaniam, ale tiež navrhovaniu vernostných programov. Najviac ho baví tvoriť komplexné stratégie a prijímať nové výzvy.

Hodnotenie kurzu

89 %

80 hodnotenie
55x
15x
2x
5x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Petr P.

Výborně zpracovaný kurz, který velmi dobře vysvětluje problematiku začátečníkům.


Daniel K.

Prehľadné a výstižné, asi má zmysel skôr pre SEO špecialistov, ktorý so spomínanými toolmi už chvíľu pracujú, mnohé už teraz vypadajú úplne inak, ale princípy sú v zásade stále rovnaké. U Open Refine mi trochu chýbala zásadná funkcia clusterizácie rôznych verzií fráz, rovnako n-gramy, kolokácie, subqueries, ale to je spíš pre KWA s väčšou granularitou. Inu, robiť kľúčovku pre celú tak rozsiahlu oblasť ako Vlasová kozmetika (o Kozmetike ako takej ani nehovoriac) je ošemetné, z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že tam sú desaťtisíce relevantných fráz (minimálne pred čistením), takže ak nemáte vopred nejaký model, tak je to pohľad hodne z výšky bez detailov, len tie najhľadanejšie termíny, ale aj to môže byť užitočné.


Kristyna K.

Dobrý,návodný,logicky strukturovaný, konkrétní kurz

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.