Anatómia správneho rozhodovania

Kurzom sprevádza  Cyril Höschl

Vhodné na počúvanie

Zlé rozhodnutia nám môžu pokaziť kariéru, zhoršiť naše vzťahy alebo nás napríklad zbytočne pripraviť o peniaze. Vyhnite sa pasciam, do ktorých často vkročíme, keď sa rozhodujeme. Celý popisok

45,00 € s DPH

Celková dĺžka

46 min

Počet lekcií

10

Hodnotenie
Pridať do plánu
Poľské, České, Anglické
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Rozhodovacie procesy sú dôležité pre každého z nás. Ovplyvňujú naše životy, a preto je dobré sa v nich vyznať. Správne sa rozhodovať ale nie je možné bez porozumenia tomu, ako naše rozhodovanie prebieha.

Tento kurz sa preto prakticky venuje tomu, čo sa deje počas rozhodovania.

Dozviete sa:

  • Ako je naše správanie ovplyvňované psychologickými skresleniami,
  • ako ho ovplyvňuje naše myslenie,
  • aký typ človeka vo vzťahu k rozhodovaniu ste. 

Poznatky lektor dokladá na množstve vedeckých experimentov.

Každú tému ilustruje na zrozumiteľných príkladoch.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Cyril Höschl

psychiater a vysokoškolský pedagóg

Cyril Höschl je psychiater, výskumník, popularizátor vedy a vysokoškolský pedagóg. Po zamatovej revolúcii bol prvým slobodne zvoleným dekanom 3. lekárskej fakulty Univerzity Karlovej v Prahe (1990–1997). Od r. 1990 bol prednostom Kliniky psychiatrie a lekárskej psychológie 3. LF UK v Prahe (do r. 2020) a riaditeľom Psychiatrického centra Praha, ktoré sa od roku 2015 transformovalo na Národný ústav duševného zdravia v Klecanoch (do r. 2021). V rokoch 2007–2008 bol prezidentom Európskej psychiatrickej asociácie (EPA) a 2008–2009 prezidentom Federácie európskych lekárskych akadémií (FEAM). Pôsobil aj ako viceprezident Európskej školy klinického výskumu vo Viedni a v r. 2008 získal ocenenie Česká hlava.

Hodnotenie kurzu

94 %

3 989 hodnotenie
3059x
696x
196x
25x
13x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Daniela H.

Veľmi zaujímavý kurz, pôsobivé metódy. Lektor v oblasti skúsený a vtipný. Ďakujem


Markéta R.

Velice zajímavé informace. Věřím, že poznámky využiji i ve své praxi.


Monika Š.

Přehledné, stručné, srozumitelné.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.