Anglické frázové slovesá II

Kurzom sprevádza Bronislav Sobotka Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
50 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Druhý z dvoch kurzov najužitočnejších anglických frázových slovies, ktoré použijete v najbežnejších situáciách. V tomto kurze sa ich naučíte 68.

V kurze si osvojíte

Anglické frázové slovesá sú neoddeliteľnou, dôležitou (a často študentom hrôzu naháňajúcou) súčasťou angličtiny. V tomto kurze si spoločne posvietime na tie najpoužívanejšie, najzamotanejšie a najčastejšie problémy (a ťažké chvíľky) študentom angličtiny prinášajúce frázové slovesá. A samozrejme, sa nebudeme iba pozerať, ale aj si všetko poriadne vysvetlíme a precvičíme! A pretože frázových slovies je v angličtine naozaj požehnane, tak som pre vás pripravil hneď kurzy dva (prvý kurz nájdete tu).

V kurze sa naučíte:    

  • Význam a použitie 68 dôležitých frázových slovies  
  • Ako tieto slovesá aktívne používať (a vylepšiť tak svoju angličtinu)  
  • Aké sú druhy frázových slovies a prečo sú vlastne tak dôležité  
  • Mať radi frázové slovesá :)

Kurz je určený pre:    

  • Pre všetkých, ktorí chcú posunúť svoju úroveň angličtiny vyššie  
  • Pre všetkých, ktorí chcú ovládať 68 základných frázových slovies  
  • Pre všetkých, ktorí chcú znieť viac „anglicky anglicky”  
  • Pre všetkých, ktorí si chcú precvičiť a vylepšiť angličtinu.

Osnova kurzu

Frázové slovesá II


3:39


4:06
6:03


8.  Sport

5:56


7:18


10.  Záver

1:38


Celková dĺžka videí
50 min
Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tu najlepšiu prácu na svete. čítať viacPomáha totiž ľuďom nájsť si cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatke a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde.  Viac na www.brona.cz

Všetky kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnotenie kurzu

98 %

74 hodnotenie
67x
6x
1x
0x
0x

Martin K.

Kvalitní výběr častých frázových sloves, jako vždy excelentně a vtipně podaných. Kurz je ale rychlý a proto je dobrý si ty slovíčka přepisovat, je jich opravdu hodně a okamžité zapamatování a udělání testu :-)

Reakcia lektora:

“Thank you sooo much, Martin! ☺️“


Richard P.

Your classes are just perfect, Mr. Sobotka. I will be sure to keep using your videos to learn English even better.


Marcela L.

vynechala bych ta slova o zvracení, stačí mi vomit

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.