Autenticita ako cesta k úspechu s Adelou Vinczeovou

i v audio verzii

Cena: 55,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
58 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Univerzálne techniky a fígle sú iba barličky. Často len nahrádzajú to dôležitejšie - poznanie seba samého a skutočnú zmenu myslenia a autenticitu. Inšpirujte sa pohľadom populárnej moderátorky na život, autenticitu a objavovanie seba samého.

Adela Vinczeová nie je len jednou z najobľúbenejších moderátoriek, ale aj inšpiratívnou osobnosťou s osobitým pohľadom na veci okolo nás. V tomto kurze vám nepredstaví „zaručené” techniky ako zvládať rôzne životné situácie. O to viac ale dokáže ponúknuť originálne postrehy a otvorene zdieľať svoje skúsenosti a pozorovanie, ktoré sa jej osvedčili. 

Na svojej osobnej ceste sa riadi vierou v dokonalosť života a je presvedčená, že všetko, čo sa nám deje, je pre nás to najlepšie. Z tohto svojho nastavenia ponúka svoj pohľad na veci okolo nás. Ako človek môže žiť bez cieľa? Prečo je pre ňu neúspech lekciou života a úspech len bonusom? Ako spoznať správnu výzvu? Alebo v čom je kúzlo autenticity?'

Svoje pohľady na svet netlačí ako princípy, podľa ktorých by mal každý žiť. Ponúka ich ako svoje osobné pohľady, ku ktorým sama dospela a ktoré môžete preniesť do svojho života, ak pre vás budú inšpiratívne. 

Osnova kurzu

Adela Vinczeová (Banášová)

Adela Vinczeová (Banášová)

Televízna a rozhlasová moderátorka

Adela Vinczeová (rodená Banášová) vyštudovala odbor kulturológia na Filozofickej fakulte UK v Bratislave. Najprv moderovala v slovenskom Fun Radiu. Do čítať viacpovedomia divákov sa ale dostala predovšetkým moderovaním troch sérií hudobnej súťaže Slovensko hľadá Superstar. Nasledovala tanečná súťaž Let´s Dance (obdoba českej StarDance). Účinkovala aj ako porotkyňa v programe Slovensko má talent.  V rokoch 2010/2011 uvádzala svoj program Adela show. Aktuálne sa na televíznych obrazovkách objavuje ako moderátorka talkshow Trochu inak s Adelou a hudobného programu Chart show.  Je najúspešnejšou účastníčkou v doterajšej histórii diváckej ankety Osobnosť televíznej obrazovky (OTO).

Všetky kurzy lektora Adela Vinczeová (Banášová)

Hodnotenie kurzu

96 %

3 010 hodnotenie
2552x
336x
76x
32x
14x

Katarína B.

Po dnešnom neľahkom dni som presne toto potrebovala počuť. Skvelý kurz.


Zdenko B.

Vyborne ako Adela. :-)


Sladjana Svetlik

Perfektná, pozitívny prístup, optimizmus, dobre sa to počuva ♥️

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.