Autenticky a po svojom

Kurzom sprevádza  Pavel Moric

Nájdite si vo svojom živote čas niekedy sa zastaviť a pozrieť sa pod povrch každodenného kolotoča? V tomto rozhovore s Pavlem Moricem sa dozviete, prečo je to dobrý nápad a ako na to. Celý popisok

27,00 € s DPH

Celková dĺžka

37 min

Počet lekcií

5

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Pavel Moric sa s vami podelí o svoj pohľad na to, čo je v živote dôležité a ako to v sebe je možné objaviť. Vychádza zo svojich skúseností trénera karate, kouča a neortodoxného hľadača pravdy a všetko podáva svojou nezameniteľnou formou.


Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Pavel Moric

Tréner, kouč, spíker, zakladateľ klubu karatevision

Pavel Moric je úspešný lektor a mentor na českej scéne osobného rozvoja. Okrem toho vzišiel zo športového prostredia, kde na poli karate čítať viaczískal 7x titul majstra Českej republiky. Vychoval mnoho majstrov ČR v karate. Je veľkým priaznivcom sebaobjavovania a cestovania za poznaním. Absolvoval viac ako 400 terapeutických schôdzok so svojím vlastným materiálom a tiež strávil týždeň na púšti Sahara. Navštívil 2x Peru a zúčastnil sa šamanských ceremónií. Neustále inšpiruje a zdieľa svoje nadobudnuté skúsenosti rôznou formou medzi rôznymi publikami od korporátnych sfér cez širokú verejnosť až po workshopové akcie mimo ČR (Kréta/Thajsko). Uvedomenie je kľúč k zmene a dáva možnosť realizovať vyššie a rozvinutejšie formy bytia tu na Zemi. Má mnoho videí na Youtube a stovky tisíc zhliadnutí. Je to rebel :-).

Hodnotenie kurzu

95 %

2 829 hodnotenie
2402x
258x
91x
44x
34x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Dana S.

kurz se mi velmi líbil a klidně bych si poslechla i nějaké pokračování...


Lukáš U.

Uzasny pozitivni clovek.


Martina Synáková

autentický kurz, ako všetky od tohto lektora :)

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.