Budujte úspešnú kariéru v akomkoľvek veku!

Kurzom sprevádza Age Management, z.s. Česky

Cena: zdarma

Počet lekcií:
17
Celková dĺžka videí:
1:26 hod
Spustiť kurz zdarma
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Zvládajte zmeny, plánujte profesijné ciele, predchádzajte riziku vyhorenia. Age management vás podporí v úspešnom vykonávaní vašej práce!

V kurze si osvojíte

Kurz "Budujte úspešnú kariéru v akomkoľvek veku!“ pre vás pripravila spoločnost Age Management, z.s., a jeho hlavným cieľom je zoznámiť vás s možnosťami zvládania jednotlivých etáp pracovného, ale aj osobného života, a to nech ste v akomkoľvek veku.

Kurz je obsahovo rozčlenený do troch častí a na príklade pani Lenky vás zoznámi s pojmom pracovná schopnosť a jeho dôležitosti pre naše uplatnenie na trhu práce so špecifikami jednotlivých generácií a tiež s možnosťami zmien v prístupe k starnutiu.

Predstaví vám zároveň nový program Profesijné seniority, ktorý bol vyvinutý vo Fínsku s cieľom rozvíjania zručností pre riadenie kariéry a zvládania zmien, plánovania pracovnej kariéry, ale tiež s možnosťami predchádzania syndrómu vyhorenia.

Kurz zahŕňa rad doplnkových materiálov na stiahnutie.

Online kurz pripravili Ilona Štorová, Erika Konupčíková a Milada Záborcová:

Ilona Štorová sa dlhodobo zaoberá age managementom a posúva hranice personálnej práce v Českej republike smerom k individuálnej práci so zamestnancami, s dôrazom na ich zdravie, duševnú pohodu a spokojnosť v práci. Spolupracuje na týchto konceptoch v rámci celej Európy a prináša nové, inovatívne prístupy. Je certifikovanou lektorkou Profesnej seniority.

Erika Konupčíková pôsobí ako lektor už viac ako 20 rokov, venuje sa výuke odbornej angličtiny, mentoringu, legislatívy vo vzdelávaní, lektorských zručností a je autorizovanou zástupkyňou pre skúšku z profesijnej kvalifikácie Lektor ďalšieho vzdelávania. Je certifikovanou lektorkou Profesijnej seniority.

Milada Záborcová má ťažisko lektorskej a konzultačnej práce v oblasti zvládania krízových situácií a emócií pri práci s ľuďmi. Zameriava sa na riešenie komunikácie v tímoch, okrem firemného prostredia pôsobí dlhodobo aj v neziskovom sektore a v sociálnej sfére. Je certifikovanou lektorkou Profesijnej seniority.

Osnova kurzu

Všetky lekcie sú prístupné
Age Management, z.s.

Age Management, z.s.

Nezisková organizácia

Poslaním spoločnosti, ktorá bola založená v r. 2013, je napomáhať rozvoju age managementu. Ponúkame nový pohľad na personálne činnosti s čítať viacprihliadnutím na potreby jednotlivca na pracovisku a s ohľadom na jeho vek. Úzko spolupracujeme so subjektmi v ČR aj v zahraničí. Sme držitelia licencie na realizáciu unikátneho programu „Profesijná seniorita“ od Fínskeho inštitútu pracovného zdravia, ktorého cieľom je podpora účastníkov pri plánovaní cieľov, hľadaní riešení, týkajúcich sa ich kariéry a zvládania osobných aj pracovných zmien. Realizujeme publikačnú činnosť s cieľom popularizácie age managementu, podpory aktívneho starnutia a medzigeneračnej solidarity.

Všetky kurzy lektora Age Management, z.s.

Hodnotenie kurzu

83 %

336 hodnotenie
174x
80x
49x
23x
10x

Mgr. L. Č.

Kurz byl dobře tematicky poskládán, oceňuji příklady z praxe, lektorky srozumitelné, moc děkuji


Rostislav P.

Zajímavé školení, které ani nenadchne ani neuškodí. Člověk se nedoví žádné novinky, pokud už pro sebe něco dělá. Je to spíše pro ty, co ještě se sebevzděláním nijak nezačali.


Ljubov T.

nudný, zabere hodně úsili udržet pozornost

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.