Budujte úspešnú kariéru v akomkoľvek veku!

Kurzom sprevádza  Age Management, z.s.

Zvládajte zmeny, plánujte profesijné ciele, predchádzajte riziku vyhorenia. Age management vás podporí v úspešnom vykonávaní vašej práce!

zdarma

Celková dĺžka

1:26 hod

Počet lekcií

17

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Kurz "Budujte úspešnú kariéru v akomkoľvek veku!“ pre vás pripravila spoločnost Age Management, z.s., a jeho hlavným cieľom je zoznámiť vás s možnosťami zvládania jednotlivých etáp pracovného, ale aj osobného života, a to nech ste v akomkoľvek veku.

Kurz je obsahovo rozčlenený do troch častí a na príklade pani Lenky vás zoznámi s pojmom pracovná schopnosť a jeho dôležitosti pre naše uplatnenie na trhu práce so špecifikami jednotlivých generácií a tiež s možnosťami zmien v prístupe k starnutiu.

Predstaví vám zároveň nový program Profesijné seniority, ktorý bol vyvinutý vo Fínsku s cieľom rozvíjania zručností pre riadenie kariéry a zvládania zmien, plánovania pracovnej kariéry, ale tiež s možnosťami predchádzania syndrómu vyhorenia.

Kurz zahŕňa rad doplnkových materiálov na stiahnutie.

Online kurz pripravili Ilona Štorová, Erika Konupčíková a Milada Záborcová:

Ilona Štorová sa dlhodobo zaoberá age managementom a posúva hranice personálnej práce v Českej republike smerom k individuálnej práci so zamestnancami, s dôrazom na ich zdravie, duševnú pohodu a spokojnosť v práci. Spolupracuje na týchto konceptoch v rámci celej Európy a prináša nové, inovatívne prístupy. Je certifikovanou lektorkou Profesnej seniority.

Erika Konupčíková pôsobí ako lektor už viac ako 20 rokov, venuje sa výuke odbornej angličtiny, mentoringu, legislatívy vo vzdelávaní, lektorských zručností a je autorizovanou zástupkyňou pre skúšku z profesijnej kvalifikácie Lektor ďalšieho vzdelávania. Je certifikovanou lektorkou Profesijnej seniority.

Milada Záborcová má ťažisko lektorskej a konzultačnej práce v oblasti zvládania krízových situácií a emócií pri práci s ľuďmi. Zameriava sa na riešenie komunikácie v tímoch, okrem firemného prostredia pôsobí dlhodobo aj v neziskovom sektore a v sociálnej sfére. Je certifikovanou lektorkou Profesijnej seniority.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Age Management, z.s.

Nezisková organizácia

Poslaním spoločnosti, ktorá bola založená v r. 2013, je napomáhať rozvoju age managementu. Ponúkame nový pohľad na personálne činnosti s prihliadnutím na potreby jednotlivca na pracovisku a s ohľadom na jeho vek. Úzko spolupracujeme so subjektmi v ČR aj v zahraničí. Sme držitelia licencie na realizáciu unikátneho programu „Profesijná seniorita“ od Fínskeho inštitútu pracovného zdravia, ktorého cieľom je podpora účastníkov pri plánovaní cieľov, hľadaní riešení, týkajúcich sa ich kariéry a zvládania osobných aj pracovných zmien. Realizujeme publikačnú činnosť s cieľom popularizácie age managementu, podpory aktívneho starnutia a medzigeneračnej solidarity.

Hodnotenie kurzu

83 %

384 hodnotenie
198x
93x
54x
27x
12x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Milan N.

Kurz ponúkol podnetné informácie a myšlienky na uvažovanie.


Simona Č.

Kurz se mi líbil. Možná bych ho obohatila o nějaké příklady, rozhovory mezi lektory, kteří by ukázali nějaké modelové situace a jejich řešení.


Alena Z.

Podle názvu kurzu jsem čekala, že je určeno především pro zaměstnance, ale je to hodně pro zaměstnavatele.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.