Canva pre firmy a podnikateľov - Jednoduchá grafika online pre všetkých

Kurzom sprevádza  Linda Martišková (Nezhybová)

Potrebujete si vytvoriť jednoduchú grafiku pre svoju firmu? Pracujete s grafickými materiálmi a chcete si ich vytvoriť sami? Píšete blog a chýba vám pekná grafika? Spravujete sociálne siete? Celý popisok

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:22 hod

Počet lekcií

23

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

V kurze sa naučíte ako všetko zvládnuť v jednoduchom grafickom online nástroji Canva.com, ktorý je čiastočne zdarma. Pre maximálne pohodlie pri práci s grafikou v Canva.com sa vyplatí si predplatiť Canvu Pro, ale väčšinu práce zvládnete aj s Canvou zdarma. Ak ste nezisková organizácia, máte nárok na prístup do Canvy Pro zdarma.

Ušetrite čas svojim grafikom a naučte sa vytvárať skvelú, jednoduchú grafiku sami!

Pre koho je kurz určený?    

  • pre všetkých ľudí, ktorí potrebujú vytvárať svojpomocne jednoduché, pekné grafické materiály.

Konkrétne sa v kurze dozviete:    

  • Ako ovládať online grafický nástroj Canva krok za krokom  
  • Canva zdarma vs. Canva Pro - kedy a prečo sa mi vyplatí investovať do prémiovej verzie aplikácie  
  • Ako pracovať v Canve s firemným vizuálom  
  • Ako prakticky vytvoriť príspevky na sociálne siete, banner či prezentáciu.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Linda Martišková (Nezhybová)

Grafička a online podnikateľka

Linda Martišková (prv Nezhybová) vyštudovala Multimédiá v ekonomickej praxi na VŠE. Už pri štúdiu nazbierala skúsenosti v reklamnej a digitálnej agentúre, neskôr sa začala živiť svojimi projektmi a tvorbou grafiky na voľnej nohe. Kurzom grafiky jej prešlo už viac ako 700 ľudí či už naživo, alebo online. Vďaka kombinácii znalostí z podnikania, online marketingu a grafiky sa Linde darí odovzdávať užitočné informácie a zručnosti jednoduchou formou všetkým, ktorí s odborom grafiky ešte len začínajú. Linda sa o.i. venuje projektom Podle sebe, podcastu a tvorbe osobne-rozvojových kariet a tiež projektu Příběhy zrození, čo je podcast, kde sa rozpráva so ženami o ich ceste za bábätkom. Viac sa o nej môžete dočítať na jej webe. 

Hodnotenie kurzu

92 %

170 hodnotenie
121x
36x
9x
2x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Filip H.

Paní má milý hlas a všechno mi od základu vysvětlila.


Renata S.

Jednoducho vysvetlené, prehľadné.


Miroslav H.

Úvod a projití základů opravdu pro začátečníky.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.