Cesta ku skvelému výkonu

Kurzom sprevádza  Petr Koukal

Vhodné na počúvanie

Olympiády, motivácia, vyliečenie z rakoviny, filantropia. Všetky tieto pojmy majú spoločného menovateľa - Petra Koukala. Petr je trojnásobný olympionik a deväťnásobný majster Českej republiky v bedmintone. Neprišlo to ale samo... Celý popisok

70,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:50 hod

Počet lekcií

28

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Petr si musel prešliapať dlhú a tŕnistú cestu nielen v samotnom športe, ale aj v situáciách, ktoré od neho len odvádzajú.

K tomu, aby mohol hrať, si musel sám hľadať sponzorov, vyjednávať a starať sa aj o všetky ostatné organizačné veci. Aby toho nemal málo, postavil sa mu do cesty aj ďalší, nečekane silný protivník - rakovina. Aj v tomto zápase našťastie vyhral a opäť sa úspešne vrátil do vrcholového športu.

Na svojej ceste urobil všetko, čo bolo potrebné, aby postúpil čo najľalej a v tomto kurze sa s vami podelí o skúsenosti, ako to dosiahol a čo ho to stálo. Športový, mentálny kouč Jiří Kastner doplní Petrove skúsenosti o svoj pohľad a vedecké princípy, ktorými sa tieto náročné situácie riadia.

V tomto kurze sa dozviete: 

  • prečo sústredenie na výsledok vedie k horším výsledkom,  
  • aká dôležitá je koncentrácia a k čomu vedie vo vrcholovom športe rozptýlenie,  
  • či je lepšie praktikovať veľa alebo málo,  
  • v akom vzťahu je motivácia a disciplína,  
  • ako sa spamätaváť z prehier,  
  • kedy v skutočnosti začína zápas,  
  • aká dôležitá je regenerácia pre správny výkon.

Tento kurz je určený pre:    

  • všetkých, ktorí potrebujú namotivovať do ďalšej práce,  
  • každého, kto si myslí, že je na maxime svojich možností,  
  • a tých, ktorí chcú nazrieť do zákulisia vrcholového športu.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Petr Koukal

Trojnásobný olympijský reprezentant v bedmintone

Petr Koukal je český bedmintonový hráč, trojnásobný olympionik a niekoľkonásobný majster Českej republiky. Je považovaný za najväčšieho priekopníka bedmintonu v Česku. Tomuto športu zasvätil celý život a rád teraz odovzdáva svoje skúsenosti ďalej. Už v juniorských kategóriách bol veľmi úspešný, od roku 2007 potom bol s jedinou výnimkou v roku 2012 každoročným majstrom Českej republiky.

Organizuje firemné turnaje a exhibície s najlepšími hráčmi z ČR i zahraničia, individuálne aj skupinové tréningy pre úplných začiatočníkov, pokročilých aj pretekárskych hráčov. Venuje sa tiež firemnému koučingu, kde sa delí o svoje skúsenosti s klientmi z korporátneho sveta. Okrem toho rozvíja aj svoju nadáciu „STK pre chlapov", ktorá sa venuje zdravotnej prevencii.

Hodnotenie kurzu

91 %

401 hodnotenie
280x
80x
25x
9x
7x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Petra R.

Jeden z kurzů, které jsem vnímala od začátku do konce.


Petra N.

Perfektní. Doporučuji


Roman Šmahel

super spracované pútavou formou

Reakcia lektora:

“Romane děkuji mockrát za feedback, velmi mě to potěšilo! Ať se daří! Petr Koukal“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.