Cesta za úspechom trojnásobnej olympijskej víťazky

i v audio verzii

Cena: 59,00 € s DPH

Počet lekcií:
10
Celková dĺžka videí:
52 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Víťazom sa stáva ten, kto sa nevzdáva. Trojnásobná olympijská víťazka a biatlonová legenda v kurze zdieľa svoje skúsenosti na ceste na športový vrchol, ale aj svoje osobné skúsenosti, ako pritom zostať dobrou mamou.

Stačilo málo a možno by bolo všetko inak. Anastasia Kuzmina, trojnásobná slovenská olympijská víťazka, mohla zostať v domovskom Rusku a miesto boja o medaily sa “len” starať o rodinu. 

Ona ale chcela oboje: Rodinu a deti, aj vrcholovú športovú kariéru. Vďaka svojej tvrdohlavosti, vytrvalosti a odvahe začať inde znovu získala oboje. 

Inšpirujte sa aj vy jej príbehom na vašej ceste k osobnému víťazstvu. Nech už je akokoľvek veľké a verejné, alebo o ňom viete len vy. 

V kurze Anastasia Kuzmina reflektuje kľúčové okamihy svojho doterajšieho života:

  • Olympijskou víťazkou vďaka túžbe po rodine? Nestáva sa často, že dá žena prednosť deťom a zároveň raketovo posunie svoju kariéru.
  • Krok do neznáma: O tom, ako túžba venovať sa rodine a zároveň športu bola spúšťačom jej odchodu z Ruska na Slovensko.
  • Jedna za všetkých, všetci za jednu: O tom, že jej úspech patrí aj celému tímu. Tomu profesijnému aj podporujúcej rodine.
  • Bez prehry nie je poučenie: Rozpoznať okamihy „keby” a „mala som” nie je ťažké. Dôležité je ale uvedomiť si, ako ste vďaka nim silnejší a múdrejší. 
  • Nie je pred a po: Šport je láska na celý život.. Aj keď už vás necepuje tréner a netrénujete na stupne víťazov.

Osnova kurzu

Anastasia Kuzmina

Anastasia Kuzmina

bývalá slovenská biatlonistka

Anastasia Kuzmina patrí medzi najväčšie osobnosti športovej histórie biatlonu na svete. Je trojnásobnou olympijskou víťazkou v biatlone na ZOH čítať viacvo Vancouveri v roku 2010, Soči 2014, Pchjongjangu 2018 a držiteľkou troch strieborných medailí zo ZOH vo Vancouveri 2010 a Pchjongjangu 2018. Ako jediná v histórii ženského aj mužského biatlonu vybojovala individuálne zlato na troch ZOH za sebou. Držiteľka kompletnej zbierky medailí z Majstrovstiev sveta v biatlone: Pchjongjang 2009 – striebro, Chanty-Mansyisk 2011 – bronz, Östersund 2019 – zlato. V rámci pretekov svetového pohára v sezónach 2017-2018 a 2018-2019 získala tri malé glóbusy.

Všetky kurzy lektora Anastasia Kuzmina

Hodnotenie kurzu

92 %

160 hodnotenie
111x
37x
9x
2x
1x

Ivana K.

Veľmi príjemné, motivačné až dojemné rozprávanie životného príbehu.


Alena B.

Super postoj, nielen ku športu, ale aj k životu.


Vojtěch B.

Hezké povídání, doporučuji fanouškům biatlonu 😊

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.