Cesta za úspechom trojnásobnej olympijskej víťazky

Kurzom sprevádza  Anastasia Kuzmina

Vhodné na počúvanie

Víťazom sa stáva ten, kto sa nevzdáva. Trojnásobná olympijská víťazka a biatlonová legenda v kurze zdieľa svoje skúsenosti na ceste na športový vrchol, ale aj svoje osobné skúsenosti, ako pritom zostať dobrou mamou. Celý popisok

70,00 € s DPH

Celková dĺžka

52 min

Počet lekcií

10

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Stačilo málo a možno by bolo všetko inak. Anastasia Kuzmina, trojnásobná slovenská olympijská víťazka, mohla zostať v domovskom Rusku a miesto boja o medaily sa “len” starať o rodinu. 

Ona ale chcela oboje: Rodinu a deti, aj vrcholovú športovú kariéru. Vďaka svojej tvrdohlavosti, vytrvalosti a odvahe začať inde znovu získala oboje. 

Inšpirujte sa aj vy jej príbehom na vašej ceste k osobnému víťazstvu. Nech už je akokoľvek veľké a verejné, alebo o ňom viete len vy. 

V kurze Anastasia Kuzmina reflektuje kľúčové okamihy svojho doterajšieho života:

  • Olympijskou víťazkou vďaka túžbe po rodine? Nestáva sa často, že dá žena prednosť deťom a zároveň raketovo posunie svoju kariéru.
  • Krok do neznáma: O tom, ako túžba venovať sa rodine a zároveň športu bola spúšťačom jej odchodu z Ruska na Slovensko.
  • Jedna za všetkých, všetci za jednu: O tom, že jej úspech patrí aj celému tímu. Tomu profesijnému aj podporujúcej rodine.
  • Bez prehry nie je poučenie: Rozpoznať okamihy „keby” a „mala som” nie je ťažké. Dôležité je ale uvedomiť si, ako ste vďaka nim silnejší a múdrejší. 
  • Nie je pred a po: Šport je láska na celý život.. Aj keď už vás necepuje tréner a netrénujete na stupne víťazov.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Anastasia Kuzmina

bývalá slovenská biatlonistka

Anastasia Kuzmina patrí medzi najväčšie osobnosti športovej histórie biatlonu na svete. Je trojnásobnou olympijskou víťazkou v biatlone na ZOH vo Vancouveri v roku 2010, Soči 2014, Pchjongjangu 2018 a držiteľkou troch strieborných medailí zo ZOH vo Vancouveri 2010 a Pchjongjangu 2018. Ako jediná v histórii ženského aj mužského biatlonu vybojovala individuálne zlato na troch ZOH za sebou. Držiteľka kompletnej zbierky medailí z Majstrovstiev sveta v biatlone: Pchjongjang 2009 – striebro, Chanty-Mansyisk 2011 – bronz, Östersund 2019 – zlato. V rámci pretekov svetového pohára v sezónach 2017-2018 a 2018-2019 získala tri malé glóbusy.

Hodnotenie kurzu

93 %

404 hodnotenie
300x
76x
22x
3x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Petra C.

Výborné, upřímné, velmi motivující.


Jana S.

Skvela a inspirativni zena, ktera se dokazala poprat se spoustou prekazek a uspet jak ve sportovnim, tak soukromem zivote. Dekuji za zajimave povidani


Eva V.

Zajímavé i pro sportovce amatéry.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.