Chytrá marketingová stratégia

Kurzom sprevádza Michal Krutiš Česky

Cena: zdarma

Počet lekcií:
19
Celková dĺžka videí:
1:00 hod
Spustiť kurz zdarma
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Naučte sa, ako vytvoriť komplexnú marketingovú stratégiu na propagáciu firmy, nielen na internete.

V kurze si osvojíte

Predstavte si svoju firmu ako dom vo veľkom meste. Vaši zákazníci prichádzajú jednotlivými ulicami a každý z nich má svoju vlastnú cestu k vám. Podobne je to aj na webe. Ak na správne online marketingové kanály (ulice) umiestnite svoj obsah, dokážete priviesť nových zákazníkov až k vám.

Ak sa staráte o marketing svojej firmy, tento kurz vám pomôže. Naučím vás, ako premýšľať o svojom marketingu a ako vytvoriť fungujúci marketingový systém na podporu vášho podnikania. Vytvoríte si chytrejšiu marketingovú stratégiu.

Spoznáte svoju cieľovú skupinu. Vymyslíte persóny, spoznáte ich nákupný proces a aj použitím frameworku STDC pripravíte funkčné marketingové scenáre. Budete vedieť, kde a čo máte zákazníkom hovoriť, aby nezablúdili a mali dôvod prísť až k vám.

Kurz predstaví niektoré kroky pri príprave marketingovej stratégie a marketingového plánu:

  • Cieľová skupina a persóna  
  • Obsahy -> Rázcestníky -> Scenáre  
  • Framework STDC - SEE THINK DO CARE  
  • Prepojenie rôznych marketingových prístupov do celku  
  • Príklady z praxe 

Osnova kurzu

Všetky lekcie sú prístupné
Michal Krutiš

Michal Krutiš

Online marketingový stratég

Michal pomáha firmám s chytrejším online marketingom. Prepája branding s obsahovým a výkonnostným marketingom. Živí sa poradenstvom v čítať viaconline marketingu od roku 2003. Pracoval v niekoľkých online marketingových agentúrach a spoluzaložil agentúru H1.cz. Teraz je online marketingový konzultant na voľnej nohe. Podľa Michala sa marketéri príliš zameriavajú na jednotlivé úlohy, kanály, ciele, ale nepremýšľajú o svojej marketingovej stratégii komplexne.

Všetky kurzy lektora Michal Krutiš

Hodnotenie kurzu

92 %

955 hodnotenie
672x
204x
51x
18x
10x

Ivana K.

Rozšířil mi obzory a nasměroval mě k novým možnostem studia


Jan O.

Perfektní


Jaroslav T.

Skvelí kurz kde som sa dozvedel ďalšie veci o marketingu.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.