Čo potrebuje HR špecialista vedieť o projektovom riadení?

Kurzom sprevádza  Jiří Krátký

Chcete lepšie porozumieť vašim projektovým manažérom? Chcete sa dozvedieť, ako rozvíjať ich potenciál?

zdarma

Celková dĺžka

43 min

Počet lekcií

8

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Riadenie projektu je odborná manažérska činnosť, ktorá vyžaduje špecifické znalosti a zručnosti, má svoje pravidlá, odporúčané postupy a štandardy. Tento kurz je určený vám, HR profesionálom, ktorí naberáte a rozvíjate projektových manažérov. Vďaka tomuto kurzu zistíte, ako vašim projektovým manažérom porozumieť a ako naplniť ich rozvojové potreby.

V tomto kurze sa konkrétne dozviete:    

  • čo je to projekt a v čom sa odlišuje od bežnej práce,  
  • aké znalosti a zručnosti potrebuje mať úspešný manažér projektu,  
  • k čomu sú dobré medzinárodné certifikácie v projektovom riadení a ako sa v nich vyznať,  
  • ako vybrať vhodného kandidáta na manažéra projektu,  
  • ako efektívne rozvíjať kompetencie projektových manažérov.

Celú svoju profesijnú kariéru sa venujem projektovému riadeniu, posledných 8 rokov tiež vzdelávaniu projektových manažérov. Rád sa s vami teraz podelím o svoje skúsenosti. Ak sa chcete naučiť riadiť projekty, sú pre vás na tomto portáli určené kurzy Projektové riadenie krok za krokom a ďalšie kurzy pre manažérov projektov.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Jiří Krátký

Tréner projektových manažérov

Jirka pomáha ľuďom a organizáciám zvládať projekty a zmeny. Je výkonným riaditeľom poradenskej spoločnosti PM Consulting. Vymýšľa a realizuje simulácie a zážitkové tréningy projektového riadenia. Je spoluautorom Simulácie projektu Pacifická dráha či knihy Projektový management v praxi. V asociácii projektových manažérov IPMA Česká republika tvorí obsah testov medzinárodných certifikácií. Viac o ňom na LinkedIn.

Hodnotenie kurzu

91 %

402 hodnotenie
280x
81x
27x
11x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Daniela J.

Kurz doporučuji všem. Mé hodnocení kurzu je jednoznačně kladné. Rozšířila jsem si své znalosti o další profesní růst.


Juraj B.

Prehľadne vysvetlené jednotlivé druhy certifikácie , na základe ktorých si dokážem vybrať certifikát vhodný pre mňa


Vladimír K.

Zaujímavý kurz pre práce s projektmi, s ktorými ja osobne nemám žiadne skúsenosti. Naučil som sa niečo úplne nové. Ďakujem.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.