Čo potrebuje HR špecialista vedieť o projektovom riadení?

Kurzom sprevádza Jiří Krátký Česky

Cena: zdarma

Počet lekcií:
8
Celková dĺžka videí:
43 min
Spustiť kurz zdarma
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Chcete lepšie porozumieť vašim projektovým manažérom? Chcete sa dozvedieť, ako rozvíjať ich potenciál?

V kurze si osvojíte

Riadenie projektu je odborná manažérska činnosť, ktorá vyžaduje špecifické znalosti a zručnosti, má svoje pravidlá, odporúčané postupy a štandardy. Tento kurz je určený vám, HR profesionálom, ktorí naberáte a rozvíjate projektových manažérov. Vďaka tomuto kurzu zistíte, ako vašim projektovým manažérom porozumieť a ako naplniť ich rozvojové potreby.

V tomto kurze sa konkrétne dozviete:    

  • čo je to projekt a v čom sa odlišuje od bežnej práce,  
  • aké znalosti a zručnosti potrebuje mať úspešný manažér projektu,  
  • k čomu sú dobré medzinárodné certifikácie v projektovom riadení a ako sa v nich vyznať,  
  • ako vybrať vhodného kandidáta na manažéra projektu,  
  • ako efektívne rozvíjať kompetencie projektových manažérov.

Celú svoju profesijnú kariéru sa venujem projektovému riadeniu, posledných 8 rokov tiež vzdelávaniu projektových manažérov. Rád sa s vami teraz podelím o svoje skúsenosti. Ak sa chcete naučiť riadiť projekty, sú pre vás na tomto portáli určené kurzy Projektové riadenie krok za krokom a ďalšie kurzy pre manažérov projektov.

Osnova kurzu

Všetky lekcie sú prístupné
Jiří Krátký

Jiří Krátký

Tréner projektových manažérov

Jirka pomáha ľuďom a organizáciám zvládať projekty a zmeny. Je výkonným riaditeľom poradenskej spoločnosti PM Consulting. Vymýšľa a čítať viacrealizuje simulácie a zážitkové tréningy projektového riadenia. Je spoluautorom Simulácie projektu Pacifická dráha či knihy Projektový management v praxi. V asociácii projektových manažérov IPMA Česká republika tvorí obsah testov medzinárodných certifikácií. Viac o ňom na LinkedIn.

Všetky kurzy lektora Jiří Krátký

Hodnotenie kurzu

92 %

328 hodnotenie
230x
69x
19x
9x
1x

Michal J. S.

Kurz sa mi páčil. najviac sa mi páčilo že sú k danému kurzu materiály vo formáte PDF, za mňa TOP


Radim N.

Thumbs up!
Určitě doporučuji!


Andrea B.

*******

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.