Čo sa v mladosti naučíš, v biznise zabudni

Kurzom sprevádza  Margareta Křížová

Vhodné na počúvanie

Tento kurz je mierne netradičný, miestami skeptický, ale v podstate láskavý a pozitívny. V úvode vám pripomenie niekoľko zlatých pravidiel, ktoré väčšine z nás rodičia neúnavne tĺkli (dúfajme, že iba obrazne) do hlavy. Celý popisok

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

47 min

Počet lekcií

13

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

A počas kurzu sa vám budem snažiť zasa vtĺcť do hlavy (opäť obrazne), prečo sa týmito zlatými pravidlami neriadiť a prečo a čo robiť presne naopak.

Dozviete sa tak, že samochvála rozhodne nesmrdí, že baviť sa s cudzími ľuďmi je celkom fajn (už ste veľký chlapcec alebo dievča a rozhodne spoznáte tých, s ktorými sa baviť nechcete) a niekedy sa vyplatí tlačiť sa tam, kam vás nikto nepozýval.

Je zvláštne, že hoci to rodičia mysleli dobre, až keď sa prestaneme riadiť ich starostlivými radami, môže sa nám uľaviť a dokonca začať dariť tam, kde to zatiaľ nebola žiadna veľká sláva.

Verím, že kurz ocenia tí, ktorí sa chcú utvrdiť v tom, čo dávno tušili, len si to nechceli priznať. Byť za dobré dievča alebo poslušného chlapca je fajn v škôlke či v prvej triede, ale vo firme či podnikaní s tým nevystačíte. Kurz ale rozhodne nie je vhodný pre ľudí, ktorí humor, flexibilitu, odvahu a ochotu skúšať a robiť chyby považujú za životnú prehru. Pretože výhra je, keď sa vieme smiať, prijímať vlastnú nedokonalosť a priznať si, že sme „iba” ľudia, a to je fajn.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Margareta Křížová

Biznis mentorka, poradkyňa v oblasti obchodnej stratégie a fúzií a akvizícií

Radí ľuďom v podnikaní, jedna zo zakladajúcich partneriek CEAG, zodpovedná predovšetkým za stratégiu, business development a poradenstvo v rámci fúzií a akvizícií. Spolupracuje s fondami private equity, strategickými investormi a vlastníkmi spoločností. Členka Rady pre komercializáciu výsledkov vedy a výskumu ČZU. Investorka v programe Českej televízie Den D. Dva roky na Rádiu ZET moderovala svoj program Podnikanie od A do ZET, píše blog, napísala knižku Z denníka investorky alebo Ako podnikať a nezblázniť sa. 

www.margaretakrizova.com

Hodnotenie kurzu

92 %

446 hodnotenie
331x
74x
27x
8x
6x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Ľubica Dobrovodská

Kurz sa mi pacil, dobre rady do zivota, ocenenie seba a doverovat si.


Katarína Sedláková

Skvelé.

Reakcia lektora:

“Milá Kataríno, děkuju moc, mějte se fajn, Margareta“


Eva L.

Poutavý a vtipný projev lektorky – kurz se mi moc líbil.

Reakcia lektora:

“Milá Evo, děkuju za pěkné hodnocení a přeju Vám finanční pohodu, mějte se fajn, Margareta“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.