Čo sa v mladosti naučíš, v biznise zabudni

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Margareta Křížová Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
13
Celková dĺžka videí:
47 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Tento kurz je mierne netradičný, miestami skeptický, ale v podstate láskavý a pozitívny. V úvode vám pripomenie niekoľko zlatých pravidiel, ktoré väčšine z nás rodičia neúnavne tĺkli (dúfajme, že iba obrazne) do hlavy.

V kurze si osvojíte

A počas kurzu sa vám budem snažiť zasa vtĺcť do hlavy (opäť obrazne), prečo sa týmito zlatými pravidlami neriadiť a prečo a čo robiť presne naopak.

Dozviete sa tak, že samochvála rozhodne nesmrdí, že baviť sa s cudzími ľuďmi je celkom fajn (už ste veľký chlapcec alebo dievča a rozhodne spoznáte tých, s ktorými sa baviť nechcete) a niekedy sa vyplatí tlačiť sa tam, kam vás nikto nepozýval.

Je zvláštne, že hoci to rodičia mysleli dobre, až keď sa prestaneme riadiť ich starostlivými radami, môže sa nám uľaviť a dokonca začať dariť tam, kde to zatiaľ nebola žiadna veľká sláva.

Verím, že kurz ocenia tí, ktorí sa chcú utvrdiť v tom, čo dávno tušili, len si to nechceli priznať. Byť za dobré dievča alebo poslušného chlapca je fajn v škôlke či v prvej triede, ale vo firme či podnikaní s tým nevystačíte. Kurz ale rozhodne nie je vhodný pre ľudí, ktorí humor, flexibilitu, odvahu a ochotu skúšať a robiť chyby považujú za životnú prehru. Pretože výhra je, keď sa vieme smiať, prijímať vlastnú nedokonalosť a priznať si, že sme „iba” ľudia, a to je fajn.

Osnova kurzu

Margareta Křížová

Margareta Křížová

Biznis mentorka, poradkyňa v oblasti obchodnej stratégie a fúzií a akvizícií

Radí ľuďom v podnikaní, jedna zo zakladajúcich partneriek CEAG, zodpovedná predovšetkým za stratégiu, business development a poradenstvo v čítať viacrámci fúzií a akvizícií. Spolupracuje s fondami private equity, strategickými investormi a vlastníkmi spoločností. Členka Rady pre komercializáciu výsledkov vedy a výskumu ČZU. Investorka v programe Českej televízie Den D. Dva roky na Rádiu ZET moderovala svoj program Podnikanie od A do ZET, píše blog, napísala knižku Z denníka investorky alebo Ako podnikať a nezblázniť sa.  www.margaretakrizova.com

Všetky kurzy lektora Margareta Křížová

Hodnotenie kurzu

92 %

366 hodnotenie
273x
60x
23x
6x
4x

Pavel K.

Z kurzu mam zvlastni pocit - takovy mix vseho mozneho. Lektorka ale mluvi velmi poutave a prijemne.


Daniel F.

diky


Martin P.

Cenné rady nejen do Byznysu, ale také do života.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.