Cool frázy a obraty do každej situácie

Kurzom sprevádza Bronislav Sobotka Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
46 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Kurz pre všetkých, ktorí chcú vylepšiť „zvuk“ svojej angličtiny, znieť cool a mať zásobu výrazov a fráz do každej situácie.

V kurze si osvojíte

Toto je trochu zvláštny kurz. Tento kurz totiž vznikal naozaj dlho a jeho hnacím motorom bola závisť. Áno, počujete dobre – toto je kurz zo závisti. A ako presne vzniká taký kurz zo závisti? Vlastne ľahko. Broňa totiž strávil asi rok v Anglicku a ako sám hovorí: „Vždy keď niekto povedal niečo super cool a ja som si v duchu povedal, kiežby som to povedal ja – to je sooo cool, tak som si to zapísal. Viete, aby som mohol byť nabudúce ja ten, ktorému budú ostatní závidieť tie jeho super obraty a hlášky.“

V tomto kurze sa s vami Broňa podelí o svoju súkromnú (teraz už teda asi nie, že… :)) zbierku super cool anglických výrazov na každú situáciu. Skúškou z angličtiny počínajúc, robením dojmu na bare končiac. Tam všade vraj totiž Broňa bol, tam všade hľadal, zbieral a závidel…

V kurze sa naučíte:    

  • Cool frázy a výrazy do každej situácie  
  • Obraty, ktoré urobia dojem  
  • Ustálené slovné spojenia pre najrôznejšie príležitosti  
  • Ako znieť viac English a menej Czenglish :).

Kurz je určený:    

  • Pre všetkých, ktorí chcú vylepšiť „zvuk“ svojej angličtiny  
  • Pre všetkých, ktorí chcú znieť cool  
  • Pre všetkých, ktorí chcú mať zásobu výrazov a fráz na každú situáciu  
  • Pre všetkých, ktorí chcú hovoriť tak, aby im ostatní závideli.

Osnova kurzu

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tu najlepšiu prácu na svete. čítať viacPomáha totiž ľuďom nájsť si cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatke a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde.  Viac na www.brona.cz

Všetky kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnotenie kurzu

96 %

448 hodnotenie
378x
54x
13x
0x
3x

Dominika S.

Perfekt


Petra D.

Bohužel pana Sobotku moc nemusím kvůli jeho nadměrnému optimismu. Kurz jsem si pustila jen kvůli zopakování frází

Reakcia lektora:

“Hello Petra! Moc vás zdravím a moc se za svůj nadměrný optimismus omlouvám, bohužel moc nevím jak se ho zbavit... Pardon.“


Petra V.

Výborný kurz!

Reakcia lektora:

“Thank you! ☺️“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.