Cool frázy a obraty do každej situácie

Kurzom sprevádza  Bronislav Sobotka

Kurz pre všetkých, ktorí chcú vylepšiť „zvuk“ svojej angličtiny, znieť cool a mať zásobu výrazov a fráz do každej situácie.

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

46 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Toto je trochu zvláštny kurz. Tento kurz totiž vznikal naozaj dlho a jeho hnacím motorom bola závisť. Áno, počujete dobre – toto je kurz zo závisti. A ako presne vzniká taký kurz zo závisti? Vlastne ľahko. Broňa totiž strávil asi rok v Anglicku a ako sám hovorí: „Vždy keď niekto povedal niečo super cool a ja som si v duchu povedal, kiežby som to povedal ja – to je sooo cool, tak som si to zapísal. Viete, aby som mohol byť nabudúce ja ten, ktorému budú ostatní závidieť tie jeho super obraty a hlášky.“

V tomto kurze sa s vami Broňa podelí o svoju súkromnú (teraz už teda asi nie, že… :)) zbierku super cool anglických výrazov na každú situáciu. Skúškou z angličtiny počínajúc, robením dojmu na bare končiac. Tam všade vraj totiž Broňa bol, tam všade hľadal, zbieral a závidel…

V kurze sa naučíte:    

  • Cool frázy a výrazy do každej situácie  
  • Obraty, ktoré urobia dojem  
  • Ustálené slovné spojenia pre najrôznejšie príležitosti  
  • Ako znieť viac English a menej Czenglish :).

Kurz je určený:    

  • Pre všetkých, ktorí chcú vylepšiť „zvuk“ svojej angličtiny  
  • Pre všetkých, ktorí chcú znieť cool  
  • Pre všetkých, ktorí chcú mať zásobu výrazov a fráz na každú situáciu  
  • Pre všetkých, ktorí chcú hovoriť tak, aby im ostatní závideli.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tú najlepšiu prácu na svete. Pomáha totiž ľuďom nájsť cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatich a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde. Viac na  www.brona.cz

 

Hodnotenie kurzu

96 %

748 hodnotenie
626x
92x
23x
2x
5x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Peter I.

Veľmi dobré spracovanie.


Anton M.

Vyber fraz je fajn. Prejav je vyrazne afektovany takze je dost neprijemne videa pocuvat.

Reakcia lektora:

“Hello Anton! Moc děkuji za zpětnou vazbu a moc se omlouvám!“


Tereza P.

kvalitní instruktor, hezká výslovnost, efektivní popis/vysvětlení

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.