Cool frázy a obraty do každej situácie

hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Bronislav Sobotka

Cena: 24,00 € s DPH

Zľava -50 %: 12,00 € s DPH

Platí do 31. 1. 2022

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
46 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Kurz pre všetkých, ktorí chcú vylepšiť „zvuk“ svojej angličtiny, znieť cool a mať zásobu výrazov a fráz do každej situácie.

V kurze si osvojíte

Anglický jazyk

Toto je trochu zvláštny kurz. Tento kurz totiž vznikal naozaj dlho a jeho hnacím motorom bola závisť. Áno, počujete dobre – toto je kurz zo závisti. A ako presne vzniká taký kurz zo závisti? Vlastne ľahko. Broňa totiž strávil asi rok v Anglicku a ako sám hovorí: „Vždy keď niekto povedal niečo super cool a ja som si v duchu povedal, kiežby som to povedal ja – to je sooo cool, tak som si to zapísal. Viete, aby som mohol byť nabudúce ja ten, ktorému budú ostatní závidieť tie jeho super obraty a hlášky.“

V tomto kurze sa s vami Broňa podelí o svoju súkromnú (teraz už teda asi nie, že… :)) zbierku super cool anglických výrazov na každú situáciu. Skúškou z angličtiny počínajúc, robením dojmu na bare končiac. Tam všade vraj totiž Broňa bol, tam všade hľadal, zbieral a závidel…

V kurze sa naučíte:    

  • Cool frázy a výrazy do každej situácie  
  • Obraty, ktoré urobia dojem  
  • Ustálené slovné spojenia pre najrôznejšie príležitosti  
  • Ako znieť viac English a menej Czenglish :).

Kurz je určený:    

  • Pre všetkých, ktorí chcú vylepšiť „zvuk“ svojej angličtiny  
  • Pre všetkých, ktorí chcú znieť cool  
  • Pre všetkých, ktorí chcú mať zásobu výrazov a fráz na každú situáciu  
  • Pre všetkých, ktorí chcú hovoriť tak, aby im ostatní závideli.

Osnova kurzu

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tu najlepšiu prácu na svete. čítať viacPomáha totiž ľuďom nájsť si cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatke a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde.  Viac na www.brona.cz

Všetky kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnotenie kurzu

96 %

385 hodnotenie
326x
46x
11x
0x
2x

Antonín J.

K tomuto školení by pomohla taký písemná formu pro opakování 👍


Eva P.

Hodně užitečných frází bez zbytečné omáčky. Kurz se mi moc líbil, budu se k němu určitě vracet, protože informací tam bylo opravdu hodně a budu muset trénovat :-).

Reakcia lektora:

“Thank you sooo much, Eva! :)“


Eliška B.

Super kurz, Broňa je super lektor, člověka udrží v pozornosti, dává do toho srdce. Ale test byl těžší než jsem myslela :)

Reakcia lektora:

“Thank you sooo much, Eliška! A za ten test se moc omlouvám!“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.