Digitálne technológie pre osobnú produktivitu

Kurzom sprevádza  Daniel Gamrot

Vedeli ste, že 80 % vašich výsledkov plynie len z 20 % vášho pracovného času? Predstavte si, že by ste to otočili a efektívne využili maximum vášho času. Cítite ten rozdiel? Poďte s nami tieto čísla zmeniť ešte dnes. Celý popisok

39,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:35 hod

Počet lekcií

18

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Nový kurz populárneho lektora Daniela Gamrota vás naučí využívať digitálne technológie pre maximálnu osobnú produktivitu. Naučíte sa, ako prácu delegovať na technológie a ako ich využiť pre vaše potreby na maximum. Vďaka tomuto kurzu budete schopní doručovať úlohy, ku ktorým ste sa zaviazali - a lepšie kontrolovať úlohy, ktoré ste zadali. Čo okrem iného povedie aj k zvýšeniu dôvery k vašej osobe.

Kurz vám ukáže, ako:    

  • vždy dosiahnuť výsledky, ktoré ste si nastavili  
  • dokončiť rýchlo a kvalitne dôležité úlohy a nedôležité eliminovať  
  • sa nenechať ovládať vaším mobilom, e-mailom alebo chatovacími nástrojmi  
  • nájsť jeden systém, v ktorom budete mať všetko uložené (nápady, poznámky, úlohy a vízie)  
  • využívať myšlienkové mapy na dosiahnutie cieľov  
  • efektívne delegovať a využívať automatizáciu.

Okrem toho vás Daniel prevedie praktickými ukážkami na skutočných projektoch a ďalej vám odporučí:    

  • 40 skvelých služieb a aplikácií  
  • 33 zaujímavých kníh, článkov a webov.

Danielove najobľúbenejšie triky sú:    

  • napísať celý odsek textu za 2 sekundy  
  • prepojiť neprijaté hovory s diárom

Všetky nastavenia všetkých technológií popísaných v kurze zvládne bez problémov aj začiatočník. Začnite študovať tento kurz a naučte sa svoj pracovný aj osobný čas využívať na maximum!

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Daniel Gamrot

Lektor osobnej produktivity

Daniel Gamrot je lektor a konzultant osobnej produktivity a propagátor moderných digitálnych technológií vo firmách. Založil portál LifeNotes, cez ktorý šíri myšlienku bezpapierovej kancelárie. Len za posledný rok prešla jeho seminármi tisícka účastníkov z firiem ako Orange Slovensko, AXA, Air Bank alebo Moravia IT, s ktorými pracoval na budovaní nových zručností na zvýšenie produktivity práce.

Hodnotenie kurzu

86 %

276 hodnotenie
151x
75x
33x
12x
5x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Michal M.

Ako vo veľa SEDUO kurzoch, príliš veľa zbytočného času je venované rozprávaniu o čom bola predchádzajúca kapitola a čo bude v následujúcej kapitole. Kurz by tak mohol byť o 15-20% kratší a efektívnejší.


Timea K.

Test je napisany akoby ho robil google translator.
Inak dobry kurz


Jaroslav P.

Daniel je skvělý. Jen ty aplikace se vyvíjejí, takže to celé postupně zastarává. Technicky, ne myšlenkou a principy.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.