Digitálne technológie pre osobnú produktivitu

Kurzom sprevádza Daniel Gamrot Česky

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
18
Celková dĺžka videí:
1:35 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Vedeli ste, že 80 % vašich výsledkov plynie len z 20 % vášho pracovného času? Predstavte si, že by ste to otočili a efektívne využili maximum vášho času. Cítite ten rozdiel? Poďte s nami tieto čísla zmeniť ešte dnes.

V kurze si osvojíte

Nový kurz populárneho lektora Daniela Gamrota vás naučí využívať digitálne technológie pre maximálnu osobnú produktivitu. Naučíte sa, ako prácu delegovať na technológie a ako ich využiť pre vaše potreby na maximum. Vďaka tomuto kurzu budete schopní doručovať úlohy, ku ktorým ste sa zaviazali - a lepšie kontrolovať úlohy, ktoré ste zadali. Čo okrem iného povedie aj k zvýšeniu dôvery k vašej osobe.

Kurz vám ukáže, ako:    

  • vždy dosiahnuť výsledky, ktoré ste si nastavili  
  • dokončiť rýchlo a kvalitne dôležité úlohy a nedôležité eliminovať  
  • sa nenechať ovládať vaším mobilom, e-mailom alebo chatovacími nástrojmi  
  • nájsť jeden systém, v ktorom budete mať všetko uložené (nápady, poznámky, úlohy a vízie)  
  • využívať myšlienkové mapy na dosiahnutie cieľov  
  • efektívne delegovať a využívať automatizáciu.

Okrem toho vás Daniel prevedie praktickými ukážkami na skutočných projektoch a ďalej vám odporučí:    

  • 40 skvelých služieb a aplikácií  
  • 33 zaujímavých kníh, článkov a webov.

Danielove najobľúbenejšie triky sú:    

  • napísať celý odsek textu za 2 sekundy  
  • prepojiť neprijaté hovory s diárom

Všetky nastavenia všetkých technológií popísaných v kurze zvládne bez problémov aj začiatočník. Začnite študovať tento kurz a naučte sa svoj pracovný aj osobný čas využívať na maximum!

Osnova kurzu

Daniel Gamrot

Daniel Gamrot

Lektor osobnej produktivity

Daniel Gamrot je lektor a konzultant osobnej produktivity a propagátor moderných digitálnych technológií vo firmách. Založil portál LifeNotes, cez čítať viacktorý šíri myšlienku bezpapierovej kancelárie. Len za posledný rok prešla jeho seminármi tisícka účastníkov z firiem ako Orange Slovensko, AXA, Air Bank alebo Moravia IT, s ktorými pracoval na budovaní nových zručností na zvýšenie produktivity práce.

Všetky kurzy lektora Daniel Gamrot

Hodnotenie kurzu

86 %

250 hodnotenie
141x
68x
27x
9x
5x

Vít H.

Skvělé!


Petr K.

Skvělý souhrn dostupných technologií. Ne všechny nástroje je možné použít v korporátním prostředí (IT security omezení), nicméně myšlenky uvedené v kurzu jsou inspirativní a lze je aplikovat i bez těchto nástrojů.


Andrea B.

******

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.