Získate prístup do skúšobnej verzie a firemnej administrácie Seduo na 21 dní zadarmo a bez záväzkov. Radi vám ho aj individuálne predstavíme a poradíme, ako z neho vyťažiť maximum. Môžete nám napísať alebo rovno zavolať.
Diverzita a inklúzia: Ako pracovať s medzikultúrnymi rozdielmi?
Kurzom sprevádza Adela Plesnik Schicker a GrowJOB
Pochopením a umením pracovať s našimi rozdielmi dostávame oveľa širšiu slobodu v komunikácii, vedení ľudí a v snahe pracovať spoločne ako tím.
Ako vedieť rozpoznať naše kultúrne rozdiely a prijať ich ako prínos? Ako porozumieť tomu, ako komunikovať v diverzifikovanom tíme, a ako pochopiť motiváciu ľudí naprieč kontinentmi? Zistiť, čo veda vie o vnímaní rôznych kultúr a ako tieto znalosti využiť pre náš osobný a firemný úspech? Ako pochopiť medzikultúrne rozdiely a nuansy a vyvarovať sa medzikultúrnych prešľapov?
Žijeme v dobe, keď v tímoch nie sú len ľudia z jedného mesta či krajiny, ale ľudia mnohých kultúr, zázemí a vyznaní. Naučiť sa vedieť rešpektovať tieto rozdiely, a čo viac, brať ich ako výhodu by malo byť základným poznatkom každej organizácie – naučiť sa baviť o našich rozdieloch a vidieť ich ako pridanú hodnotu, vedieť komunikovať korektne a efektívne, ale aj lepšie delegovať naprieč časovými zónami.
V kurze sa naučíte:
- ako rozpoznať naše kultúrne rozdiely a vnímať ich ako prínos,
- ako komunikovať v diverzifikovanom tíme a ako pochopiť motiváciu ľudí naprieč kontinentmi,
- čo vie veda o vnímaní rôznych kultúr a ako tieto znalosti využiť pre náš osobný a firemný úspech,
- ako pochopiť medzikultúrne rozdiely a nuansy a vyvarovať sa medzikultúrnych prešľapov.
Kurz je určený pre:
- všetkých, ktorí žijú v diverznom prostredí a chcú ho lepšie pochopiť, ale aj pre tých, ktorí doň ešte len mieria,
- každého, kto by rád pochopil, ako funguje ľudská komunikácia a vzťahy v globálnom svete, v ktorom žijeme,
- šéfov, vedúcich, zamestnancov, nováčikov aj starých bardov, ktorí vedia, že znalosť a pochopenie našich rozdielov vedú k zisteniu, že spolu toho dokážeme oveľa viac než každý zvlášť.
Osnova kurzu
Všetky lekcie sú prístupné12 lekcií · 1:17 hod
konzultantka GrowJOB
Adéla Plesnik Schicker je konzultantkou GrowJOB Inštitútu a zakladateľkou jeho medzinárodnej odnože Procrastination.com, vďaka ktorej školí firmy po celom svete. Má na starosti tiež preklady bestselleru Koniec prokrastinácie. Dlhodobo žila a pracovala v 11 krajinách na štyroch kontinentoch. Špecializuje sa na školenie medzinárodnej kooperácie, komunikácie a vedenia tímov. Študovala v Spojených štátoch, Francúzsku, Veľkej Británii a teraz žije medzi Prahou a Švajčiarskom.
---
Trainer of Fortune 500 companies, Founder of Procrastination.com and co-author of The End of Procrastination.
Adela trains companies and teams around the world, helping them to master skills through science-based know-how and practical tools that have an immediate impact on their performance and happiness. As a company growth consultant, and keynote speaker she has lived and worked in the past 19 years in 11 different countries across 4 continents. Experience from diverse working environments and knowledge based on behavioral economics and psychology has given her a keen eye for people's talents as well as for the understanding of what today's fast-paced business environment requires.
Vzdelávací inštitút
Vo vzdelávacom inštitúte GrowJOB pomáhame zlepšovať vnútornú motiváciu, efektivitu práce a spokojnosť jednotlivcov a ľudí vo firmách. Prenášame do praxe aktuálne vedecké poznatky prevažne z oblasti neurovied a behaviorálnej ekonómie. Našou prácou spoluvytvárame hodnotové spoločnosti, cez ktoré prispievame k budovaniu hodnotového Česka.
88 %
Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom
Kurz měl velmi zajímavý přesah, jsem ráda, že jsem objevila thinkwithgoogle a yourbias.
Jinak k příběhu - za mě byl nejhorší kamarád, který bezdůvodně zmlátil člověka :D hned po něm matka. Nejlépe na tom pak byla Abigail a hned za ní Sindibád.
“Dekuji moc za reakci a i za vaše řešení "příběhu" :) Prošla sem ho s tisícovkami lidí a ráda si "výsledky" probírám a schovávám.“
Zajímavé, doporučuji.
“Evo, děkuji za zpětnou vazbu :)“
Dobré, len dlhšie ako písaný čas. Veľmi oceňujem praktické príklady, ktoré uvádzala lektorka.
“Katarino, dekuji moc za reakci i za zpetnou vazbu, hned to jdu zkontrolovat a cas upravime. Krasny den, A.“