Dobrá práca! Tipy na spokojnosť a lepšie pracovné výsledky

Kurzom sprevádza  Ondřej Krátký

Vhodné na počúvanie

Práca nemusí byť povinnosťou, ale aj zábavou, ktorá prináša výsledky. Vyskúšajte princípy, tipy a postupy, ktoré vám pomôžu mať lepšie výsledky a zvládať každodenné prekážky. Celý popisok

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

35 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Väčšina z nás ide svojou vytýčenou cestou a presviští životom na autopilote. Len malá časť týmto spôsobom nájde ozajstné šťastie. Ľudia, ktorých spoločnosť považuje za úspešných, sa od ostatných často líšia iba tým, že svojmu šťastiu išli naproti.

Zaručený recept na zábavu i výsledky v práci aj v živote je jednoduchý.
Občas z tej vytýčenej cesty uhnúť.

Ondřej Krátký - spoluzakladateľ a teraz i CEO v Liftago v tomto kurze zdieľa hromadu svojich praktických postupov, princípov a trikov na spokojnosť v práci, ktorá prináša i výsledky. 

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Ondřej Krátký

Podnikateľ a spoluzakladateľ Liftago

Ondřej najskôr nevedel, čo má študovať a aká práca ho bude baviť, preto sa ako čerstvý absolvent VŠE v Prahe v prvých marketingových a obchodných rolách pre veľké medzinárodné firmy ešte hľadal. Nakoniec našiel svoje šťastie a naplnenie v start-upe Liftago, pre víziu ktorého sa nadchol a ktorý pomáhal zakladať. V Liftagu absolvoval niekoľko rolí a od roku 2017 ho riadi. Liftago smeruje k spoľahlivej a bezpečnej službe pre zákazníkov taxi a kuriérnych služieb. Firma pod jeho vedením výrazne inovuje na poli udržateľnej mestskej mobility s cieľom naučiť mestá časť svojej prepravnej kapacity medzi firmami zdieľať a zredukovať tak počet prepravných prostriedkov na minimum. Okrem podnikania a rozvoja svojho tímu sa Ondřej venuje vzdelávaniu a v rámci vzdelávacieho programu MÔŽEŠ PODNIKAŤ chodí inšpirovať

Hodnotenie kurzu

93 %

317 hodnotenie
236x
56x
18x
3x
4x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Luděk O.

Příjemné podání z praxe. Konkrétní typy. Kratší ale přínosný kurz.


Eva V.

Doporučuji. Docela mě pobavil. Děkuji.


Zdeněk Š.

Velmi zajímavý kurz i pěkný výklad. S dost věcmi se celkem ztotožňuji. Mnohokrát se mi při improvizování stalo něco zajímavého a rozhodně pozitivního.
Děkuji.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.