Česky

Dokonalá pamäť: ako si zapamätať čokoľvek rýchlo a navždy

Kurzom sprevádza  Jakub Pok

Vhodné na počúvanie

Zapamätať si za 30 sekúnd päť nových slovíčok? 10 vecí, ktoré potrebujete zariadiť? Alebo nejaký zložitý názov? Po kurze s pamäťovým mágom to môžete vedieť aj vy. Osvojte si základné pamäťové techniky a naučte sa zapamätať si čokoľvek. Celý popisok

39,00 € s DPH

Celková dĺžka videí

50 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Ste zo školy zvyknutí sa bifľovať a informácie si opakovať stále dookola? Koľko dôležitých informácií si vďaka tomu pamätáte? Výsledkom memorovania je skôr zabúdanie, trápenie a pocit, že sa pamäť s vekom zhoršuje.

Pritom to môže byť inak. Naučte sa zapamätať si čokoľvek. Lepšie, rýchlejšie a natrvalo. Premeňte osvojovanie nových informácií na zábavu.

Dá sa naučiť naspamäť napríklad toto?
rdžeb-bcun  ́džam-dpal ngag-dbang blo-bzang je-šes bstan- ́dzin rgja-mccho srid-gsum dbang-bsugjur mcchungs-pa med-pa ́i-sde dpal- bzang-po. Zasadnite do lavíc školy pamäti a inšpirujte sa od majstra, ktorý si dokáže zapamätať aj toto dalajlámovo meno tibetsky. Ako na to, naučí aj vás.

Kurz je určený

  • Všetkým, ktorí na sebe chcú pracovať a byť v živote úspešní.
  • Študentom, ktorí si potrebujú rýchlo zapamätať veľké množstvo informácií.
  • Rodičom, ktorí chcú pomôcť svojim deťom s učením.
  • Seniorom, ktorí chcú byť aktívni a trénovať svoju pamäť.
  • Všetkým, ktorí potrebujú zlepšiť koncentráciu.
Celý popisok
Jakub Pok

Jakub Pok

Lektor a zakladateľ Školy pamäti

Jakub sa trénovaním pamäti zaoberá už viac než dvadsaťpäť rokov. S pomocou pamäťových techník je schopný si zapamätať 52 čítať viackanastových kariet v presnom poradí za menej než 2 minúty alebo 25 telefónnych čísel do 5 minút. Tieto zručnosti odovzdáva už od roku 2010 účastníkom firemných školení a kurzov Školy pamäti. Pravidelne publikuje články o trénovaní pamäti a s možnosťami, ako efektívne trénovať svoju pamäť, zoznamuje verejnosť v Českej republike aj na Slovensku. Bol tiež hosťom v televíznych programoch Show Jana Krausa, Zázraky prírody, Najchytrejší Čech alebo v rozhlasových programoch, ako je napríklad Host Lucie Výborné. Je autorom knihy Ako sa naučiť 100 slovíčok za hodinu z vydavateľstva Grada.

Všetky kurzy lektora Jakub Pok

Hodnotenie kurzu

97 %

191 hodnotenie
171x
13x
6x
0x
1x

Iveta B.

Bezvadný kurz, velmi dobře vysvětleno proč a jak na to. Techniky (memotechnické pomůcky) jsem znala jen některé a využívala jen částečně, teď je mohu rozšířit. Děkuji moc.


Radka V.

Bylo to výborné,Budu určitě používat!


Karel V.

skvělé !!

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.