Dokonalá pamäť: ako si zapamätať čokoľvek rýchlo a navždy

Kurzom sprevádza  Jakub Pok

Vhodné na počúvanie

Zapamätať si za 30 sekúnd päť nových slovíčok? 10 vecí, ktoré potrebujete zariadiť? Alebo nejaký zložitý názov? Po kurze s pamäťovým mágom to môžete vedieť aj vy. Osvojte si základné pamäťové techniky a naučte sa zapamätať si čokoľvek. Celý popisok

45,00 € s DPH

Celková dĺžka

50 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Ste zo školy zvyknutí sa bifľovať a informácie si opakovať stále dookola? Koľko dôležitých informácií si vďaka tomu pamätáte? Výsledkom memorovania je skôr zabúdanie, trápenie a pocit, že sa pamäť s vekom zhoršuje.

Pritom to môže byť inak. Naučte sa zapamätať si čokoľvek. Lepšie, rýchlejšie a natrvalo. Premeňte osvojovanie nových informácií na zábavu.

Dá sa naučiť naspamäť napríklad toto?
rdžeb-bcun  ́džam-dpal ngag-dbang blo-bzang je-šes bstan- ́dzin rgja-mccho srid-gsum dbang-bsugjur mcchungs-pa med-pa ́i-sde dpal- bzang-po. Zasadnite do lavíc školy pamäti a inšpirujte sa od majstra, ktorý si dokáže zapamätať aj toto dalajlámovo meno tibetsky. Ako na to, naučí aj vás.

Kurz je určený

  • Všetkým, ktorí na sebe chcú pracovať a byť v živote úspešní.
  • Študentom, ktorí si potrebujú rýchlo zapamätať veľké množstvo informácií.
  • Rodičom, ktorí chcú pomôcť svojim deťom s učením.
  • Seniorom, ktorí chcú byť aktívni a trénovať svoju pamäť.
  • Všetkým, ktorí potrebujú zlepšiť koncentráciu.
Celý popisok
Lektori kurzu
Jakub Pok

Lektor a zakladateľ Školy pamäti

Jakub sa trénovaním pamäti zaoberá už viac než dvadsaťpäť rokov. S pomocou pamäťových techník je schopný si zapamätať 52 kanastových kariet v presnom poradí za menej než 2 minúty alebo 25 telefónnych čísel do 5 minút. Tieto zručnosti odovzdáva už od roku 2010 účastníkom firemných školení a kurzov Školy pamäti. Pravidelne publikuje články o trénovaní pamäti a s možnosťami, ako efektívne trénovať svoju pamäť, zoznamuje verejnosť v Českej republike aj na Slovensku. Bol tiež hosťom v televíznych programoch Show Jana Krausa, Zázraky prírody, Najchytrejší Čech alebo v rozhlasových programoch, ako je napríklad Host Lucie Výborné. Je autorom knihy Ako sa naučiť 100 slovíčok za hodinu z vydavateľstva Grada.

Hodnotenie kurzu

97 %

972 hodnotenie
863x
78x
24x
3x
4x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Petr G.

Výborný kurz, sympatický moderátor.

Reakcia lektora:

“Díky!“


Jana S.

Umim i latinsky! I kdyz jen jedno slovo😀 super, skvělý kurz!

Reakcia lektora:

“To jsem rád, jedno latinské slovo je jen začátek, s technikami se toho dá zvládnout opravdu hodně!“


František F.

Jeden z nejlepších kurzů, co tu je !!! Super lektor, komunikuje přes obrazovku, jakoby seděl na druhé straně stolu. Originální pan Jakub Pok. Super techniky,jak si pamatovat . Proto test na 100%. Na tohle se nedá zapomenout : : palec u nohy,koleno, genitálie,pupík,prsa,ramena,ústa, nos,oči,vlasy.
Těším se na další :) Hodnocení 10x HVĚZDA !!!
Jediné odborné výrazy : Asociace, Systémová spojování, Paměťová cesta, Technika transformace. Ostatní přednes ( i s humerem) v českém jazyce, s českými výrazy, pro Čechy.
Vždyť to má být SEDUO.CZ. Bohužel v některých kurzech se používají poangličtěná slova a významy, čeština je přeci bohatý a pestrý jazyk.

Reakcia lektora:

“Františku, díky za skvělé hodnocení! Jsem za to moc rád :) Toto je taková ochutnávka, připravujeme teď i online kurz - klasický kurz, který prezenčně děláme dvoudenní a kde budou všechny základní a pokročilé paměťové techniky, spouštíme tak do měsíce na www.skolapameti.cz, mějte se krásně!“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.