Efektívne budovanie značky v dobe chaosu

Kurzom sprevádza  Michal Pastier

Vhodné na počúvanie

Ako budovať vlastnú značku rýchlo a efektívne v dobe chaosu a sekundovej pozornosti? Je to absolútne jednoduché. Potrebujete facku, ulicu, kmeň, skratku, OSŤ, meno, maják a katapult. Celý popisok

45,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:15 hod

Počet lekcií

18

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Tento kurz je preto pre tých, čo nechcú filozofovať, čo je to značka, ale poznať odpovede na to, ako uspieť so svojou značkou v dobe chaosu, nepozornosti a hyperkonkurencie. Máme za sebou stovky projektov budovania značiek od názvu, identity, ochranných známok po kampane a zákazníci sa nás pýtajú rovnaké otázky.

  • „Čo by som mal reálne urobiť pri budovaní značky? 
  • „Na čo si dať pozor?”
  • „Ako postaviť vlastnú značku rýchlo a efektívne?“
  • „Aké sú konkrétne kroky aby sme uspeli?“
  • „Čo funguje dlhodobo a čo je len trend, móda, hype?“
  • „Čo má najväčší efekt na efektívnu komunikáciu?“

Ak ste sa rozhodli ísť cestou vlastnej značky a získať osobnú slobodu, pomôžem vám vyhnúť sa drahým chybám a zamerať sa na to podstatné.

Ak ste sa rozhodli ísť cestou vzdelávania sa v tom čo robíte a chcete to robiť lepšie, naučím vás princípy, ktoré budú mať pre vašu profesionalitu a odbornosť najväčší efekt. 
 

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Michal Pastier

inovátor a kreatívny riaditeľ

Michal je inovátor, spoluzakladateľ a kreatívny riaditeľ agentúr Darwin & theMachines a GoBignameBol zaradený medzi Top 100 európskych inovátorov podľa Google a Financial Times. Dostal sa aj na titulku magazínu Forbes Slovensko a bol zaradení do rebríčka Forbes 30pod30. Patrí medzi najmladších držiteľov prestížneho ocenenia FILIP za výnimočný prínos do slovenskej reklamy a s vyše 200 kreatívnymi oceneniami patrí medzi najoceňovanejších reklamných tvorcov v regióne. V roku 2021 založil novú hybridnú agentúru Darwin and the Machines, ktorej cieľom je namiesto jednorazových kampaní tvoriť dlhodobú a konzistentnú komunikáciu značiek. Darwin je priamo napojení na branding štúdio GoBigname, ktoré má za sebou už vyše 250 projektov nových značiek cez názov, identitu po globálne testovanie nových konceptov.

Hodnotenie kurzu

96 %

216 hodnotenie
184x
24x
6x
2x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Martina Klein

Dakujem za velmi uzitocne informacie a skvele priklady z praxe.


Libor G.

Vynikající komunikace problematiky!


Juraj Gašpárek

Vynikajúci kurz, predpokladám že v ňom je čiastočne rýchlokurz k jeho veľkej žltej knihe :)

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.