Efektívne riadenie akvizičného jednania s cieľom uzavrieť obchod

Kurzom sprevádza  Radek Viktor Haštaba

Vhodné na počúvanie

V kurze sa dozviete, ako najlepšie a najúčinnejšie viesť akvizičné obchodné rokovanie. A nielen toto prvé rokovanie, ale celý obchodný prípad tak, aby ste ho čo najrýchlejšie a úspešne uzavreli. Celý popisok

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

51 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

V kurze sa dozviete ako najlepšie a najúčinnejšie viesť akvizičné obchodné rokovanie. A nielen toto prvé rokovanie, ale celý obchodný prípad tak, aby ste ho čo najrýchlejšie a úspešne uzavreli. Povieme si o dôležitosti autenticity a sebahodnoty, pretože tam všetko začína. Prejdeme si podrobnou koncepčnou aj mentálnou prípravou na rokovanie.

Tiež sa dozviete, ako klientovi najlepšie vizualizovať v mysli príjemný zážitok a emóciu spojenú s nákupom vášho produktu a ako tento silný nástroj využívať. Ďalej dostanete do rúk konkrétnu stratégiu ako riadiť a prevziať okamžitú kontrolu nad priebehom schôdzky.

A všetci vieme, že po rokovaní nič nekončí. Naučíte sa teda, ako nenásilne, konštruktívne a vecne viesť s klientom permanentnú komunikáciu až do uzavretia obchodného prípadu.

V kurze sa naučíte:    

 • Ako používať Autenticitu a Sebahodnotu v akvizičných rokovaniach - ako na týchto silných prvkoch pracovať a budovať ich v sebe  
 • Ako sa na akvizičné rokovanie koncepčne aj mentálne pripraviť  
 • Princípy, ako pracuje ľudská myseľ a ako tieto princípy využiť účinne pri akvizičných rokovaniach  
 • Ako pomocou efektívnej komunikačnej stratégie prevziať od začiatku až do konca kontrolu nad akvizičným rokovaním, a tak maximalizovať jeho úspešnosť - mať rokovanie v „opratách”  
 • Rozoberieme fázy nákupného cyklu a povieme si, ako ich konkrétne v akvizičnom rokovaní využiť pre jeho úspech  
 • Dozviete sa hlavné zásady akvizičného rokovania, ktoré zásadne ovplyvňujú jeho pozitívny výsledok  
 • Ako postupovať po akvizičnej schôdzke tak, aby ste celý obchodný prípad dotiahli do úspešného zakončenia.

Kurz je určený pre tých z vás:    

 • ktorí ste zamestnaní ako aktívni obchodníci „lovci” a potrebujete získavať nových zákazníkov
 • tých z vás, ktorí vediete obchodný tím a chcete ho podporiť, inšpirovať a vo výsledku zvýšiť jeho výkon  
 • tých z vás, ktorí ste na voľnej nohe a potrebujete získavať nových zákazníkov
 • tých z vás, ktorí vedenie akvizičnej schôdzky trénujete a chcete sa inšpirovať inými prístupmi a pohľadmi na túto tému 
 • tých z vás, ktorí sa chcete vo vedení akvizičných schôdzok sami zdokonaliť a dosahovať výsledky. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Radek Viktor Haštaba

Konzultant a lektor - akvizičná činnosť a mentálna príprava

Radek Haštaba má 20 rokov obchodnej praxe, a to od práce v „prvej“ línii až po akvizície nadnárodných spoločností. V akvizíciách je stále aktívny a pôsobí tiež ako konzultant a lektor v odbore získavania nových zákazníkov so špecializáciou na akvizičné telefonáty, vedenie akvizičných rokovaní, prehlbovanie obchodných zručností a mentálnu prípravu. S firemnými tímami pracuje dlhodobo a chodí s nimi do praxe s cieľom zvýšiť ich výkon. Jeho seminármi alebo dlhodobými programami prešli stovky účastníkov a desiatky firemných tímov z firiem ako T-MOBILE, Salamander, Logio alebo HOCHTIEF, s ktorými pracoval či stále pracuje na základe zadania na mieru, väčšinou na obchodno-strategické témy a zvýšenie výkonu tímov či jednotlivcov.

Hodnotenie kurzu

89 %

184 hodnotenie
112x
47x
20x
2x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Martin G.

Nic moc. Je vidět, že pan lektor toho moc neprodal.


Janka L.

Vyborny, strucny a pritom konkretny kurz i vsetky informacie.


Petr J.

Kurz dobrý a hodnotný, stojí ho za to vidět, ale některé příklady z praxe jsou hodně neuveritelne a pokud lektor přednáší o autenticite a jeho příklady z praxe zní jako příběhy rybářů o maximálních ulovcich, cely kurz to devalvuje. Lektor autenticky nepůsobí - nicméně hodnoty, které přenáší na posluchače za to i tak nakonec stojí.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.