English for Meetings

Kurzom sprevádza  Espresso English

Zdokonaľte svoju angličtinu a staňte sa hviezdou najbližšieho mítingu vo vašej firme.

12,00 € s DPH

Celková dĺžka

7 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Naučíte sa užitočné obraty, ktoré vám pomôžu vyjadriť váš názor, súhlas aj nesúhlas, umožní vám vstúpiť do diskusie, klásť otázky, vysvetľovať, odporúčať, presviedčať, ale napríklad aj zdvorilo skočiť do reči, hrať o čas alebo aj to, ako sa vyhnúť priamej odpovedi.

Prekvapte na najbližšom meetingu svojich kolegov a získajte ich obdiv!

Pre koho je kurz určený?    

  • Pre všetkých, ktorí sa netešia na firemné meetingy v angličtine  
  • Pre všetkých, ktorí chcú pohnúť so svojou „biznis“ angličtinou  
  • Pre všetkých, ktorí sa nechcú hanbiť pred kolegami a šéfom, a chcú naopak vyniknúť a získať uznanie. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Espresso English

Jazyková škola

Internetová jazyková škola vytvárajúca online jazykové kurzy zamerané na výuku len toho najdôležitejšieho v angličtine. Tvorí kurzy všeobecnej angličtiny pre verejnosť (EspressoEnglish – Angličtina na prežitie. Len to najdôležitejšie v päťminútových lekciách, aby ste sa do 1 roku dohovorili anglicky), ďalej jazykové mikrokurzy biznis zručností pre firemný sektor (English for Meetings). Bližšie informácie na www.espressoenglish.cz.

Hodnotenie kurzu

83 %

490 hodnotenie
235x
140x
75x
24x
16x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Rostislav P.

Its so stupid. Kurz má cenu tak 50,-. Přehráli jsem jej cestou do prace v aute za 5 minut.
Nevim co je dnes za uchylny nazor, ze bez ceskeho orekladu se neco naucite! Vubec nechapu vyznam vet a test jsem delal petkrat metodou pokus omyl.
Fakt k ničemu.

Reakcia lektora:

“Pane Rostislave, děkujeme za recenzi :) Český překlad máte samozřejmě k dispozici. Pokud jste vůbec nechápal význam vět, nebyl kurz pro Vás. Zkuste nejdříve něco jednoduššího.“


Karol H.

Stručné, ale výstižné.


Dana V.

Mluvit strašně rychle, jakoby to chtěl mít rychle za sebou.

Reakcia lektora:

“:):)“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.