English for Meetings

Kurzom sprevádza  Espresso English

Zdokonaľte svoju angličtinu a staňte sa hviezdou najbližšieho mítingu vo vašej firme.

12,00 € s DPH

Celková dĺžka

7 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Naučíte sa užitočné obraty, ktoré vám pomôžu vyjadriť váš názor, súhlas aj nesúhlas, umožní vám vstúpiť do diskusie, klásť otázky, vysvetľovať, odporúčať, presviedčať, ale napríklad aj zdvorilo skočiť do reči, hrať o čas alebo aj to, ako sa vyhnúť priamej odpovedi.

Prekvapte na najbližšom meetingu svojich kolegov a získajte ich obdiv!

Pre koho je kurz určený?    

  • Pre všetkých, ktorí sa netešia na firemné meetingy v angličtine  
  • Pre všetkých, ktorí chcú pohnúť so svojou „biznis“ angličtinou  
  • Pre všetkých, ktorí sa nechcú hanbiť pred kolegami a šéfom, a chcú naopak vyniknúť a získať uznanie. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Espresso English

Jazyková škola

Internetová jazyková škola vytvárajúca online jazykové kurzy zamerané na výuku len toho najdôležitejšieho v angličtine. Tvorí kurzy všeobecnej angličtiny pre verejnosť (EspressoEnglish – Angličtina na prežitie. Len to najdôležitejšie v päťminútových lekciách, aby ste sa do 1 roku dohovorili anglicky), ďalej jazykové mikrokurzy biznis zručností pre firemný sektor (English for Meetings). Bližšie informácie na www.espressoenglish.cz.

Hodnotenie kurzu

82 %

447 hodnotenie
212x
128x
70x
23x
14x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Martin R.

Obsahově dobré +3*, ale technické provedení špatné -2*. Nelze mít/zapnout pouze audio (pro poslech v mobilu bez nutnosti tahat tolik dat), u jiných kurzů to jde. Podklady v PDF - není to přívětivé pro zkopírování si textu/frází do své aplikace pro učení. A tisknout to s barevným pozadím...proč?


Hana S.

Velmi rychlé na zapamatovani si a fixaci frází.

Reakcia lektora:

“Děkujeme za recenzi. Je samozřejmě záhodno si stáhnout pdf materiál s přehledem všech obratů a opakovat si je.“


Markéta T.

Perfektní! Úžasná výslovnost, jen na mne možná trochu rychlé.

Reakcia lektora:

“Markéto, děkujeme moc za pěknou recenzi. Stáhněte si pédéefko, prostudujte ho a uvidíte, že při dalším poslechu už bude vše jasnější. A opravdu doporučujeme si stáhnout pdfko, protože abyste obratům nejen rozuměla, ale všechny je i aktivně uměla použít, bude třeba trošku opakovat :)“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.