English for Meetings

Kurzom sprevádza Espresso English Česky

Cena: 11,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
7 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Zdokonaľte svoju angličtinu a staňte sa hviezdou najbližšieho mítingu vo vašej firme.

V kurze si osvojíte

Naučíte sa užitočné obraty, ktoré vám pomôžu vyjadriť váš názor, súhlas aj nesúhlas, umožní vám vstúpiť do diskusie, klásť otázky, vysvetľovať, odporúčať, presviedčať, ale napríklad aj zdvorilo skočiť do reči, hrať o čas alebo aj to, ako sa vyhnúť priamej odpovedi.

Prekvapte na najbližšom meetingu svojich kolegov a získajte ich obdiv!

Pre koho je kurz určený?    

  • Pre všetkých, ktorí sa netešia na firemné meetingy v angličtine  
  • Pre všetkých, ktorí chcú pohnúť so svojou „biznis“ angličtinou  
  • Pre všetkých, ktorí sa nechcú hanbiť pred kolegami a šéfom, a chcú naopak vyniknúť a získať uznanie. 

Osnova kurzu

Espresso English

Espresso English

Jazyková škola

Internetová jazyková škola vytvárajúca online jazykové kurzy zamerané na výuku len toho najdôležitejšieho v angličtine. čítať viacTvorí kurzy všeobecnej angličtiny pre verejnosť (EspressoEnglish – Angličtina na prežitie. Len to najdôležitejšie v päťminútových lekciách, aby ste sa do 1 roku dohovorili anglicky), ďalej jazykové mikrokurzy biznis zručností pre firemný sektor (English for Meetings). Bližšie informácie na www.espressoenglish.cz.

Všetky kurzy lektora Espresso English

Hodnotenie kurzu

82 %

369 hodnotenie
175x
103x
60x
20x
11x

Soňa G.

Kurz je veľmi užitočný a hlavne prehľadný. Že je rýchly? Kedykoľvek si ho predsa môžem stopnúť, vrátiť, pustiť viackrát, nevidím v tom nič negatívne. Výhoda je aj E-book, ale keďže mám aj obe ruky zdravé, môžem siahnuť po vlastných poznámkach - aj písaním sa človek učí :).

Reakcia lektora:

“Děkujeme za velmi pěknou a ...rozumnou referenci :) Jsme moc rádi, že byl pro Vás kurz prospěšný.“


Lubomir P.

good, thanks.


Veronika S.

Kurz je plný užitečných frází, bohužel ale tempem není uzpůsobem začátečníkovi, který potřebuje pomalu a pozorně vnímat. Škoda, že je zpracování "tak rychlé". Jinak super :-)

Reakcia lektora:

“Veroniko, nemůžete si kurz pustit vícekrát? Doufám, že jste si stáhla přehled frází v pdfku. Rozhodně je nutné je v klidu projít, nastudovat a pak si opět kurz pustit. Napoprvé samozřejmě není možné vše vstřebat.“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.