Excel - expresný úvod

Kurzom sprevádza Seduo.sk Česky

Cena: 15,00 € s DPH

Počet lekcií:
13
Celková dĺžka videí:
25 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Potrebujete sa rýchlo a efektívne naučiť základné operácie v programe Microsoft Excel? My vám s tým pomôžeme!

V kurze si osvojíte

Pripravili sme pre vás tento rýchlokurz, ktorý vás naučí riešiť základné operácie v programe Microsoft Excel vo veľmi krátkom čase. Nestane sa z vás expert, ale budete o sebe môcť prehlásiť, že viete, čo je Excel a že v ňom viete vyriešiť tie najčastejšie zadania.

V tomto kurze sa naučíte:    

  • orientovať sa v prostredí programu Microsoft Excel,  
  • formátovať stĺpce, riadky a bunky,  
  • základné formátovanie obsahu buniek,  
  • používať základné ale aj pokročilé funkcie,  
  • používať filtre,  
  • tvoriť referenčné bunky,  
  • tvoriť kontingenčné tabuľky,  
  • tvoriť a upravovať grafy.

Osnova kurzu

Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

90 %

339 hodnotenie
218x
85x
30x
4x
2x

Jaroslav M.

Trochu pomalejší praktické ukázky, aby bylo možné současně zkoušet. JM


Roman Ž.

Přínosný úvod do programu Excel.


Jana M.

U závěrečného testu je v otázce č. 2, jak zapsat hodnotu pro funkci procenta, správná odpověď 0,33. Ale tato odpověď je vyhodnocena jako špatná.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.