Excel - expresný úvod

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Potrebujete sa rýchlo a efektívne naučiť základné operácie v programe Microsoft Excel? My vám s tým pomôžeme!

20,00 € s DPH

Celková dĺžka

25 min

Počet lekcií

13

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Pripravili sme pre vás tento rýchlokurz, ktorý vás naučí riešiť základné operácie v programe Microsoft Excel vo veľmi krátkom čase. Nestane sa z vás expert, ale budete o sebe môcť prehlásiť, že viete, čo je Excel a že v ňom viete vyriešiť tie najčastejšie zadania.

V tomto kurze sa naučíte:    

  • orientovať sa v prostredí programu Microsoft Excel,  
  • formátovať stĺpce, riadky a bunky,  
  • základné formátovanie obsahu buniek,  
  • používať základné ale aj pokročilé funkcie,  
  • používať filtre,  
  • tvoriť referenčné bunky,  
  • tvoriť kontingenčné tabuľky,  
  • tvoriť a upravovať grafy.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti Alma Career, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, firmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Hodnotenie kurzu

90 %

410 hodnotenie
267x
99x
37x
5x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Martin J.

Super kurz. Bežné veci boli OK ale pri niektorých som sa zapotil takže určite neviem všetko, preto si kurz rád zopakujem.


Peter B.

Dobrý a prehľadný kurz - akurát je problém s českými názvami funkcií. Mala by sa používať verzia iba s originálnymi anglickými funkciami.


Lenka M.

Rychlý a přehledný kurz, základí info pro rychlou práci s Excelem.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.