Farebná osobnostná typológia pre obchodníkov

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Jana Horáková Česky

Čo sa v kurze naučíte

Farebná typológia vás naučí rýchlo sa orientovať v správaní vašich zákazníkov. Tým získate schopnosť odhadovať ich potreby a naplňovať očakávanie. So svojimi zákazníkmi budete budovať kvalitné vzťahy a vďaka tomu budete dosahovať lepšie výsledky.

V kurze si osvojíte

Dávate si otázku, ako ešte zlepšiť svoje obchodné zručnosti, aby ste dosahovali stále sa zvyšujúce ciele? Jedna z dôležitých zručností je schopnosť individuálne pristupovať k zákazníkom, pochopiť ich psychologické nastavenie, odhaliť potreby a očakávanie od vzájomného vzťahu.

Tento kurz vám poskytne mapu ako sa orientovať v správaní ľudí a ako vytvoriť obchodné stratégie, ktoré povedú k úspešnému uzavretiu obchodu.

V kurze sa naučíte:    

  • Spoznať svoje silné stránky a slabiny v role obchodníka  
  • Rozpoznať správanie zákazníkov  
  • Odhaliť očakávanie od vzájomného vzťahu  
  • Pochopiť rôzne predajné stratégie.

Kurz je určený pre:    

  • začínajúcich aj skúsených obchodníkov  
  • vedúcich obchodníkov 
     

Osnova kurzu

Jana Horáková

Jana Horáková

Lektorka a koučka pre osobný rozvoj a leadership

Jana realizovala za posledných 5 rokov viac ako 500 úspešných tréningov a workshopov hlavne v rámci rozvojových programov zameraných na čítať viacleadership, talent programy, osobný rozvoj, efektívnu komunikáciu a prezentačné zručnosti. Väčšinu programov má postavených na princípoch osobnostnej typológie, ktorá je jej srdcovou záležitosťou. Svojím postojom si dokáže získať dôveru účastníkov, nadchnúť ich a posilniť ich odhodlanie k zmenám v profesijnom aj osobnom živote. Motivuje ich k prijatiu osobnej zodpovednosti za realizáciu nových poznatkov vo vlastnej praxi. Zmysel svojej práce vníma v možnosti pomáhať ľuďom žiť spokojnejší, úspešnejší a radostnejší život.

Všetky kurzy lektora Jana Horáková

Hodnotenie kurzu

89 %

307 hodnotenie
199x
64x
29x
6x
9x

Zuzana J.

Dobre znazornene priklady. Aj ked este stale nie uplne rozoznam rozdiel medzi cervenym a modrym typom.


Jana M.

paci sa mi ako sa pani prednasajuca vzila do role kazdej farby, vyborny a zaujimavy kurz


Juraj S.

Super, presne toto som potreboval.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
6
Celková dĺžka videí:
36 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup