Farebná osobnostná typológia pre obchodníkov

Kurzom sprevádza  Jana Horáková

Vhodné na počúvanie

Farebná typológia vás naučí rýchlo sa orientovať v správaní vašich zákazníkov. Tým získate schopnosť odhadovať ich potreby a naplňovať očakávanie. So svojimi zákazníkmi budete budovať kvalitné vzťahy a vďaka tomu budete dosahovať lepšie výsledky. Celý popisok

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

36 min

Počet lekcií

6

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Dávate si otázku, ako ešte zlepšiť svoje obchodné zručnosti, aby ste dosahovali stále sa zvyšujúce ciele? Jedna z dôležitých zručností je schopnosť individuálne pristupovať k zákazníkom, pochopiť ich psychologické nastavenie, odhaliť potreby a očakávanie od vzájomného vzťahu.

Tento kurz vám poskytne mapu ako sa orientovať v správaní ľudí a ako vytvoriť obchodné stratégie, ktoré povedú k úspešnému uzavretiu obchodu.

V kurze sa naučíte:    

  • Spoznať svoje silné stránky a slabiny v role obchodníka  
  • Rozpoznať správanie zákazníkov  
  • Odhaliť očakávanie od vzájomného vzťahu  
  • Pochopiť rôzne predajné stratégie.

Kurz je určený pre:    

  • začínajúcich aj skúsených obchodníkov  
  • vedúcich obchodníkov 
     
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Jana Horáková

Lektorka a koučka pre osobný rozvoj a leadership

Jana realizovala za posledných 5 rokov viac ako 500 úspešných tréningov a workshopov hlavne v rámci rozvojových programov zameraných na leadership, talent programy, osobný rozvoj, efektívnu komunikáciu a prezentačné zručnosti. Väčšinu programov má postavených na princípoch osobnostnej typológie, ktorá je jej srdcovou záležitosťou. Svojím postojom si dokáže získať dôveru účastníkov, nadchnúť ich a posilniť ich odhodlanie k zmenám v profesijnom aj osobnom živote. Motivuje ich k prijatiu osobnej zodpovednosti za realizáciu nových poznatkov vo vlastnej praxi. Zmysel svojej práce vníma v možnosti pomáhať ľuďom žiť spokojnejší, úspešnejší a radostnejší život.

Hodnotenie kurzu

88 %

424 hodnotenie
270x
89x
41x
13x
11x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Tomáš B.

super


Martina Š.

Jana Horáková


Jana P.

Zábavný kurz, užitečný pro každého. Paní lektorka byla skvělá, sympatická, oranžová :-)

Reakcia lektora:

“Děkuji :)“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.