Firemné vzdelávanie: efektívny rozvoj zamestnancov

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Brano Frk

Čo sa v kurze naučíte

Firemné vzdelávanie je životne dôležité pre rozvoj firmy i ľudí, ktorí v nej pracujú. Urobte si poriadok v rozvoji zamestnancov a získajte návod, ako ho rozumne pripraviť a realizovať vo vašej firme.

V kurze si osvojíte

Čo sa stane ak vyškolíte zamestnancov a oni vám odídu? A čo sa stane ak zamestnancov neškolíte a oni vo vašej firme ostanú? Pokiaľ chceme, aby sa firma rozvíjala a rástla, nevyhnutne potrebujeme investovať do rozvoja zamestnancov. Úplne základnou a zároveň nevyhnutnou aktivitou je firemné vzdelávanie. Tento kurz ponúka celostný pohľad na firemné vzdelávanie, od konceptov ako je učiaca sa organizácia, cez tvorbu vízie a stratégie, až po konkrétne kroky prípravy a realizácie firemného vzdelávanie. 

V kurze sa naučíte:

  • Riadiť a realizovať firemné vzdelávanie vo vašej spoločnosti.
  • Vytvoriť efektívnu stratégiu Learning&Development (L&D).
  •  Nastaviť proces tvorby vzdelávania a spolupráce s dodávateľmi.
  •  Orientovať sa v nových trendoch v oblasti L&D.

Kurz je určený pre:

  • HR, L&D, manažérov, ktorí sa venujú rozvoju a vzdelávaniu svojich zamestnancov, chcú efektívne nastaviť a realizovať firemné vzdelávanie, rozvíjať existujúce aktivity L&D alebo vybudovať oddelenie L&D.

Osnova kurzu

Brano Frk

Brano Frk

Andragóg a Learning designer

Brano Frk je vyštudovaný andragóg a vzdelávaniu dospelých sa venuje celú svoju kariéru. Jeho online kurzy študujú tisíce čítať viacľudí v univerzitnom a firemnom prostredí.  V súčasnosti pracuje ako learning designer v spoločnosti Õppus, kde sa venuje designu inovatívnych vzdelávacích programov, kurzov a vzdelávacích aplikácií, facilituje workshopy, vystupuje na konferenciách a rád premýšľa o budúcnosti. Pravidelne publikuje v  časopise Firemní vzdělávání. Viac o Braňovi nájdete na jeho sociálnych sieťach: https://about.me/branofrk/

Všetky kurzy lektora Brano Frk

Hodnotenie kurzu

86 %

160 hodnotenie
87x
45x
21x
4x
3x

Petra V.

Určeno pro manažery, lektorovo neustálé máchání rukama rozptyluje od suchého výkladu.


Gabriela N.

Srozumitelné, velmi dobře sestavené kapitoly a návaznosti.


Vladimír K.

Hodnotný a výborný kurz uplatniteľný v spoločnostiach, ktoré pracujú s dynamickými procesmi - napr. oblasť legislatívy, ktorej prísne dodržiavanie je dôležité pre dosiahnutie cieľa, ďakujem!

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
12
Celková dĺžka videí:
1:05 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup