Firemné vzdelávanie: efektívny rozvoj zamestnancov

Kurzom sprevádza  Brano Frk

Vhodné na počúvanie

Firemné vzdelávanie je životne dôležité pre rozvoj firmy i ľudí, ktorí v nej pracujú. Urobte si poriadok v rozvoji zamestnancov a získajte návod, ako ho rozumne pripraviť a realizovať vo vašej firme. Celý popisok

45,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:05 hod

Počet lekcií

12

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Čo sa stane ak vyškolíte zamestnancov a oni vám odídu? A čo sa stane ak zamestnancov neškolíte a oni vo vašej firme ostanú? Pokiaľ chceme, aby sa firma rozvíjala a rástla, nevyhnutne potrebujeme investovať do rozvoja zamestnancov. Úplne základnou a zároveň nevyhnutnou aktivitou je firemné vzdelávanie. Tento kurz ponúka celostný pohľad na firemné vzdelávanie, od konceptov ako je učiaca sa organizácia, cez tvorbu vízie a stratégie, až po konkrétne kroky prípravy a realizácie firemného vzdelávanie. 

V kurze sa naučíte:

  • Riadiť a realizovať firemné vzdelávanie vo vašej spoločnosti.
  • Vytvoriť efektívnu stratégiu Learning&Development (L&D).
  •  Nastaviť proces tvorby vzdelávania a spolupráce s dodávateľmi.
  •  Orientovať sa v nových trendoch v oblasti L&D.

Kurz je určený pre:

  • HR, L&D, manažérov, ktorí sa venujú rozvoju a vzdelávaniu svojich zamestnancov, chcú efektívne nastaviť a realizovať firemné vzdelávanie, rozvíjať existujúce aktivity L&D alebo vybudovať oddelenie L&D.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Brano Frk

Andragóg a Learning designer

Brano Frk je vyštudovaný andragóg a vzdelávaniu dospelých sa venuje celú svoju kariéru. Jeho online kurzy študujú tisíce ľudí v univerzitnom a firemnom prostredí.  V súčasnosti pracuje ako learning designer v spoločnosti Õppus, kde sa venuje designu inovatívnych vzdelávacích programov, kurzov a vzdelávacích aplikácií, facilituje workshopy, vystupuje na konferenciách a rád premýšľa o budúcnosti. Pravidelne publikuje v  časopise Firemní vzdělávání. Viac o Braňovi nájdete na jeho sociálnych sieťach: https://about.me/branofrk/

Hodnotenie kurzu

87 %

265 hodnotenie
148x
73x
35x
6x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Karolina M.

Pre mňa s mojimi skúsenosťami v obore je kurz náročný. Aby som si z neho niečo odniesla, potrebujem si ho pozrieť niekoľko krát a určite si robiť poznámky.


Juraj B.

Pre mňa určite zaujímavý a poučný veľmi dobre odborne spracovaný kurz. Skutočne rušivo ale vnímam prehnané začleňovanie anglicizmov, ktoré nie je vôbec potrebné, práve naopak. Môže byť použité sekundárne ako príklad pre potreby vzdelávania sa a používania daných termínov pri štúdiu uvedenej problematiky v cudzom jazyku.


Anna P.

Kurz je skvelým svižným vhľadom do firemného vzdelávania. Pokrýva základy aj trendy, no predovšetkým stimuluje mindset, ktorý si potrebujú osloviť všetci účastníci firemného vzdelávania - od L&D špecialistov, cez manažérov, až po zamestnancov. Kurz tiež slúži ako rozcestník k ďalšiemu vzdelávaniu, plánujem sa k nemu v budúcnosti vracať. Ďakujem a rozhodne odporúčam! :)

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.