Gamifikácia: Ako využiť hru a herné prvky v biznise

i v audio verzii i v audio verzii
hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Kurzom sprevádza Oliver Šimko

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
13
Celková dĺžka videí:
57 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Čím to je, že nás hry bavia? Môžeme sa vďaka hernému dizajnu naučiť robiť produkty lepšie, služby príjemnejšie či firemnú kultúru zdravšiu ? Odpoveď ponúka koncept gamifikácie. Odhaľte jej potenciál.

V kurze si osvojíte

Dizajn Gamifikácia

Ak by sme mali nájsť univerzálny koncept, ktorým sa dnes meria úspešnosť, angažovanosť by obsadila popredné priečky. Všetci by sme chceli mať angažovaných zamestnancov, používateľov či biznis partnerov. A pokiaľ ide o motivovanie ľudí, máloktoré odvetvie tomu rozumie lepšie, ako herný priemysel. Gamifikácia je koncept, ktorý prenáša potenciál herného dizajnu do reálneho sveta. Tento kurz vám ukáže, čo gamifikácia dokáže, aké sú jej princípy a na čo sa zamerať, keď sa rozhodnete využiť jej potenciál vo vašom biznise.

Čo sa v kurze naučíte:

  • Pochopíte, prečo nás hry bavia a ako to využiť v reálnom živote.
  • Spoznáte základné pravidlá a techniky gamifikácie
  • Naučíte sa pozerať na svoje výzvy optikou herného dizajnéra
  • Zistíte, že gamifikácia neznamená len digitálne riešenia 
  • Spoznáte, ako gamifikácia pracuje s našou motiváciou
  • Porozumiete, ako môže gamifikácia pomôcť pri riešení vašich výziev

Komu je kurz určený:

  • Kurz je určený pre všetkých riadiacich pracovníkov, HR profesionálov, L&D špecialistov, produktových alebo UX dizajnérov.

Osnova kurzu

Oliver Šimko

Oliver Šimko

Gamifikačný dizajnér a zakladateľ štúdia Luducrafts

Oliver založil a zastáva rolu hlavného dizajnéra v Luducrafts -  gamifikačné štúdio, ktoré vyvíja na mieru šité čítať viacriešenia postavené na princípoch herného dizajnu, behaviorálnych vied a metodiky design thinking. Od roku 2014 má luducrafts na konte desiatky projektov pre nadnárodné spoločností a aj lokálnych hráčov.

Všetky kurzy lektora Oliver Šimko

Hodnotenie kurzu

96 %

39 hodnotenie
33x
5x
1x
0x
0x

Ján B.

Vyborne, odporucam vsetkym nie len managerom a HR, po osvojeni "myslienky" aplikovatelne aj v beznom zivote, rodine, ci rutinnych povinnostiach..

Reakcia lektora:

“Ďakujem krásne za reakciu, držím palce pri skúšaní gamifikácie v praxi :)“


Petr K.

Super kurz. Líbí se mi, jak lektor kombinuje teorii s případovými studiemi, na kterých demonstruje co gamifikace je, jak může vypadat a hlavně, kde všude jde použít. Je to výborný úvod do problematiky.

Reakcia lektora:

“Dakujem za super hodnotenie, tesim sa ze kurz pomohol. :)“


Zuzana A.

Vyborny sposob ako motivovat ludi. V kazdom z nas je kusok sutazivosti a potreby ohodnotenia a toto je skvely sposob ako odist z nudy do zabavy.

Reakcia lektora:

“Dakujem krasne za recenziu! Budem sa tesit ak sa Vam podari principy gamifikacie vyuzit v praxi :)“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.