Gamifikácia: Ako využiť hru a herné prvky v biznise

Kurzom sprevádza  Oliver Šimko

Vhodné na počúvanie

Čím to je, že nás hry bavia? Môžeme sa vďaka hernému dizajnu naučiť robiť produkty lepšie, služby príjemnejšie či firemnú kultúru zdravšiu ? Odpoveď ponúka koncept gamifikácie. Odhaľte jej potenciál. Celý popisok

45,00 € s DPH

Celková dĺžka

57 min

Počet lekcií

13

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Ak by sme mali nájsť univerzálny koncept, ktorým sa dnes meria úspešnosť, angažovanosť by obsadila popredné priečky. Všetci by sme chceli mať angažovaných zamestnancov, používateľov či biznis partnerov. A pokiaľ ide o motivovanie ľudí, máloktoré odvetvie tomu rozumie lepšie, ako herný priemysel. Gamifikácia je koncept, ktorý prenáša potenciál herného dizajnu do reálneho sveta. Tento kurz vám ukáže, čo gamifikácia dokáže, aké sú jej princípy a na čo sa zamerať, keď sa rozhodnete využiť jej potenciál vo vašom biznise.

Čo sa v kurze naučíte:

  • Pochopíte, prečo nás hry bavia a ako to využiť v reálnom živote.
  • Spoznáte základné pravidlá a techniky gamifikácie
  • Naučíte sa pozerať na svoje výzvy optikou herného dizajnéra
  • Zistíte, že gamifikácia neznamená len digitálne riešenia 
  • Spoznáte, ako gamifikácia pracuje s našou motiváciou
  • Porozumiete, ako môže gamifikácia pomôcť pri riešení vašich výziev

Komu je kurz určený:

  • Kurz je určený pre všetkých riadiacich pracovníkov, HR profesionálov, L&D špecialistov, produktových alebo UX dizajnérov.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Oliver Šimko

Gamifikačný dizajnér a zakladateľ štúdia Luducrafts

Oliver založil a zastáva rolu hlavného dizajnéra v Luducrafts -  gamifikačné štúdio, ktoré vyvíja na mieru šité riešenia postavené na princípoch herného dizajnu, behaviorálnych vied a metodiky design thinking. Od roku 2014 má luducrafts na konte desiatky projektov pre nadnárodné spoločností a aj lokálnych hráčov.

Hodnotenie kurzu

91 %

171 hodnotenie
116x
36x
17x
0x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Lukaš H.

Najlepsia vec aku som na seduu zatial absolvoval.


David H.

:)


Vladimír K.

Zaujímavý kurz, človek si ani neuvedomuje, koľko gamifikácie je v bežnom živote. Na skutočnosť, že sa jedná o slovenský kurz, je vo videách až príliš anglických slov. Ďakujem.

Reakcia lektora:

“Dobry den, dakujem krasne za recenziu, mate pravdu, tej anglictine sa pri tejto teme nedalo tak lahko vyhnut, ale posnazim sa tuto temu "poslovenstit". :)“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.