Gmail - buďte pánom svojej pošty

Kurzom sprevádza Pavel Minář Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
28
Celková dĺžka videí:
59 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Máte veľa e-mailov? Strácate sa v nich a nebavia vás? Naučte sa Gmail používať tak, aby aj stovky e-mailov denne boli hračkou.

V kurze si osvojíte

Gmail je momentálne najpoužívanejšie riešenie na prácu s poštou (leto 2019, podiel 28 %). Či už vo variante zdarma (adresa v tvare niečo@gmail.com) alebo ako súčasť firemného balíku Google Workspace, kde máte poštu na vlastnej doméne.

Pavel Minář vám v tomto kurze ukáže, ako používa Gmail viac než 19 rokov. Ako na súkromné účely tak aj pre svoje podnikanie. Ukážeme si, ako sa nestratiť v záplave e-mailov, automatizovať Gmail, aby sa niektoré e-maily vyriešili samy alebo aby Gmail sám poznal, ktorá správa je dôležitá a ktorá toľko nehorí.

V kurze sa naučíte:    

  • Ako pracovať so štítkami a vnorenými štítkami, aby ste mali v e-mailoch poriadok  
  • Ako vypichnúť vďaka prioritnej pošte e-maily, ktoré nesmú zapadnúť.  
  • Ako automaticky označovať e-maily, ktoré sú pre vás dôležité (napr. od šéfa, manželky alebo VIP klienta).  
  • Ako funguje tzv. Zero inbox - vybavené e-maily nemusia strašiť v doručenej pošte.  
  • Ako pracovať s Gmailom bez internetu.

Kurz je určený pre:    

  • Pre všetkých, ktorí dostávajú viac ako 5 e-mailov denne a ich najobľúbenejšou činnosťou NIE JE vybavovanie pošty.  
  • Každého, kto by rád skrotil Gmail tak, aby pracoval za neho - napr. automaticky označil dôležité správy, roztriedil došlé správy do koloniek klienti, súkromné, administratíva a pod.  
  • Pre bývalých užívateľov Outlooku, ktorí prešli na Gmail a sú z neho rozladení - stavím sa s vami, že sa vám po tomto kurze už po Outlooku nebude cnieť.

Doplnkové odkazy ku kurzu:    

Osnova kurzu

Pavel Minář

Pavel Minář

IT konzultant so špecializáciou na Google Workspace

Pavel je freelancer, ktorý sa špecializuje na implementácie Google Workspace do firiem. Momentálne (leto 2019) spravuje Google Workspace 329 firmám - čítať viacdáva pozor, aby všetko klapalo a zároveň školí zamestnancov týchto firiem, aby dokázali vyťažiť maximum z Gmailu, Google Kalendára, Disku a ďalších aplikácií z balíčka Google Workspace. Má za sebou 490 školení a jeho kurzami prešlo 4726 účastníkov. Viac sa o Pavlovi dozviete na www.minar.cz.

Všetky kurzy lektora Pavel Minář

Hodnotenie kurzu

96 %

277 hodnotenie
229x
38x
8x
1x
1x

Ján F.

Velká spokojnosť...


Světlana S.

Super kurz, Gmail používám dlouho, ale netušila jsem, že má tolik možností :)


Jarmila V.

velká spokojenost, děkuji

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.