Hacknite svoju hlavu!

Kurzom sprevádza  Ján Markoš

Vhodné na počúvanie

Chcete lepšie využívať potenciál svojho mozgu? Šachový veľmajster vám ukáže, ako sa vyhnúť najčastejším chybám, ktorých sa naše hlava nevedomky dopúšťa. Celý popisok

45,00 € s DPH

Celková dĺžka

57 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Tiež vám nejde do hlavy, prečo sa tak často a neústupne hádajú šikovní ľudia, ktorí majú v skutočnosti mnoho spoločného? Baví vás pozorovať a premýšľať nad tým, prečo sa ľudia často nezhodnú, aj keď objektívne fakty sú také jasné? Stáva sa vám často, že sa navonok pridáte k názoru väčšiny, aj keď máte sami na vec iný pohľad? Pustite si kurz plný pútavých príbehov, ktoré v konverzáciách zažívate i vy sami (len o tom možno zatiaľ neviete). Súčasnými vedeckými poznatkami o chybách v našom myslení vás prevedie šachový veľmajster Ján Markoš, pre ktorého je krotenie vlastného myslenia kľúčom k športovému úspechu.

V kurze sa naučíte:

  • prečo i v analyticky uvažujúcich firmách emócie často vyhrávajú nad jasnými faktami a číslami,
  • prichytiť svoj vlastný mozog, ktorý sa vás v komunikácii a pri rozhodovaní snaží oblafnúť,
  • rozoznávať u seba i druhých nedokonalosti mozgu, ktoré zásadne ovplyvňujú našu interakciu,
  • používať účinné stratégie, ktoré tieto nedokonalosti vykompenzujú,
  • s odstupom pochopiť svoje minulé rozhodovanie a uvažovanie a poučiť sa z neho.

Kurz je určený pre:

  • každého, kto sa v práci rozhoduje pod tlakom,
  • každého, kto chce využívať plný potenciál svojho mozgu,
  • manažérov, tímlídrov,
  • každého, koho baví pozorovať a analyzovať vzorce ľudského správania a komunikácie.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Ján Markoš

šachový veľmajster a lektor kritického myslenia

Ján Markoš je šachový velmistr, bývalý juniorský mistr Evropy a bývalý nejlepší slovenský šachista. Je také autorem bestselleru Sila rozumu v bláznivej dobe o kritickém myšlení, jako i dalších knih o šachu a rozhodování. Nejnovější z nich nazvaná Medzi dobrom a zlom se soustřeďuje na etiku v rozhodování. V Akadémii kritického myslenia se Ján věnuje lektorování firem a organizací.

Hodnotenie kurzu

91 %

714 hodnotenie
508x
133x
54x
10x
9x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Milan H.

Srozumitelně podáno.


Miroslav V.

super


Michal R.

Fajn kurz so zaujímavými informáciami, ktoré sa dajú aj v praxi využiť.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.