Hacknite svoju hlavu!

i v audio verzii

Čo sa v kurze naučíte

Chcete lepšie využívať potenciál svojho mozgu? Šachový veľmajster vám ukáže, ako sa vyhnúť najčastejším chybám, ktorých sa naše hlava nevedomky dopúšťa.

Tiež vám nejde do hlavy, prečo sa tak často a neústupne hádajú šikovní ľudia, ktorý majú v skutočnosti mnoho spoločného? Baví vás pozorovať a premýšľať nad tým, prečo sa ľudia často nezhodnú, aj keď objektívne fakty sú tak jasné? Stáva sa vám často, že sa navonok pridáte k názoru väčšiny, aj keď máte sami na vec iný pohľad? Pustite si kurz plný pútavých príbehov, ktoré v konverzáciách zažívate i vy sami (len o tom možno zatiaľ neviete). Súčasnými vedeckými poznatkami o chybách v našom myslení vás prevedie šachový veľmajster Ján Markoš, pre ktorého je krotenie vlastného myslenia kľúčom k športovému úspechu.

V kurze sa naučíte:

  • prečo i v analyticky uvažujúcich firmách emócie často vyhrávajú nad jasnými faktami a číslami
  • prichytiť svoj vlastný mozog, ktorý sa vás v komunikácii a pri rozhodovaní snaží oblafnúť
  • rozoznávať u seba i druhých nedokonalosti mozgu, ktoré zásadne ovplyvňujú našu interakciu
  • používať účinné stratégie, ktoré tieto nedokonalosti vykompenzujú
  • s odstupom pochopiť svoje minulé rozhodovanie a uvažovanie a poučiť sa z neho

Kurz je určený pre:

  • každého, kto sa v práci rozhoduje pod tlakom
  • každého, kto chce využívať plný potenciál svojho mozgu
  • manažérov, tímlídrov
  • každého, koho baví pozorovať a analyzovať vzorce ľudského správania a komunikácie

Osnova kurzu

Ján Markoš

Ján Markoš

šachový veľmajster a lektor kritického myslenia

Ján Markoš je šachový velmistr, bývalý juniorský mistr Evropy a bývalý nejlepší slovenský šachista. Je čítať viactaké autorem bestselleru Sila rozumu v bláznivej dobe o kritickém myšlení, jako i dalších knih o šachu a rozhodování. Nejnovější z nich nazvaná Medzi dobrom a zlom se soustřeďuje na etiku v rozhodování. V Akadémii kritického myslenia se Ján věnuje lektorování firem a organizací.

Všetky kurzy lektora Ján Markoš

Hodnotenie kurzu

92 %

337 hodnotenie
237x
68x
25x
4x
3x

Katarína B.

Veľmi zaujímavé.


Lucie Š.

Opět super kurz, který mě nezklamal. O svém mozku jsem se toho dozvěděla opravdu hodně :-)

Reakcia lektora:

“Ďakujem!“


Roman A.

Zaujímavé a inšpiratívné .

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
57 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup