Hodnotový leadership očami spoluzakladateľa humanitárnej organizácie

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Šimon Pánek Česky Anglické   + 2 ďalšie

Cena: 60,00 € s DPH

Počet lekcií:
12
Celková dĺžka videí:
52 min
Kúpiť kurz
Poľské, České, Anglické
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Leadership sa nenaučíte za týždeň alebo za mesiac. Človek k nemu musí prísť po svojej vlastnej ceste. Nechajte sa provokovať, motivovať a inšpirovať k premýšľaniu a prácou so sebou samotným od zakladateľa a šéfa najväčšej neziskovej organizácie v strednej

Čo to vlastne znamená leadership? Je to riadenie, vodcovstvo alebo náčelníctvo? Sám si postupne uvedomil, akou veľkou zodpovednosťou je schopnosť viesť ostatných. A tiež to, že líder sa neustále učí s týmto darom zaobchádzať, riadiť svoje schopnosti a seba a to je cesta – naučiť sa, ako vedome viesť, delegovať, motivovať inak než finančne, riadiť.

Tento kurz vám ponúka pohľad na vedenie ľudí od človeka, ktorý vyznáva prirodzený, na hodnotách a osobnom príklade postavený leadership, ktorý verí, že potenciál ľudí sa prejavuje v prostredí, kde majú priestor, podporuje ich aktivitu a kreativitu, buduje lojalitu a stabilitu, vzťah k zmyslu práce, tímu aj organizácii a že ukazovať smer je dôležitejšie a úspešnejšie než detailne riadiť.
 

Osnova kurzu

Šimon Pánek

Šimon Pánek

Spoluzakladateľ a riaditeľ humanitárnej organizácie

Šimon Pánek začínal s pomocou do vojenských oblastí ako dobrovoľník a dobrodruh. Stal sa študentským vodcom v roku 89, ktorý namiesto čítať viacpolitiky či podnikania venoval svoju energiu do budovania „továrne na dobro“ ako je Človek v tiesni niekedy nazývaný. Postupne vybudoval dnes najväčšiu humanitárnu organizáciu v strednej Európe, ktorá sa z partie kamarátov stala neziskovou medzinárodnou „firmou“ s takmer dvoma tisícmi zamestnancov a rozpočtom blížiacim sa 2,5 miliardám korún.

Všetky kurzy lektora Šimon Pánek

Hodnotenie kurzu

95 %

1 152 hodnotenie
916x
180x
44x
7x
5x

Petra K.

Kurz se mi líbil a kéž by více firem v praxi takto fungovalo.


Daniel M.

Super.


Sladjana Svetlik

Perfektne, krásne povedané, ďakujem 🤗

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.