Home Office 2.0: ako byť efektívny pri práci na diaľku?

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Barbora Vacková a GrowJOB Česky

Cena: 36,00 € s DPH

Počet lekcií:
15
Celková dĺžka videí:
1:04 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Ako pracovať z domova, aby ste boli produktívni a neskončili v priepasti neefektivity, nesústredenosti a zlého pocitu?

Práca z domova má svoje výhody aj nevýhody, s ktorými sa musí človek naučiť fungovať. Home office vám dáva viac voľnosti, ušetreného času na cestovanie do zamestnania. Je však potrebné si prácu z domova dobre nastaviť. Ako si naplánovať denný režim, vytvoriť dobré návyky a upraviť prostredie okolo seba, ktoré bude vašu produktivitu a efektivitu posilňovať? Spoločne sa na kurze zameriame na zvládnutie rôznorodých výziev, ktoré so sebou tento spôsob práce prináša.

Kurz je určený pre:    

  • začiatočníkov, pre ktorých je práca na diaľku novou skúsenosťou a radi by sa čo najrýchlejšie zorientovali, aby hneď na začiatku neskĺzli do priepasti neefektivity  
  • príležitostných pracovníkov z domu, pre ktorých je to príjemný benefit a radi by si udržali pracovnú morálku rovnako ako v kancelárii.  
  • skúsených, ktorí pracujú z domu dlhodobo a na vlastnej koži poznali rôznorodé negatívne výzvy, ktoré sa s prácou z domu spájajú. O to majú silnejšiu motiváciu sa s nimi popasovať a dozvedia sa konkrétne tipy a nástroje ako na to.

V kurze sa naučíte:    

  • Ako si udržať pracovnú morálku, osobnú disciplínu a zvládnuť urobiť z úloh všetko, čo je potrebné  
  • Ako si vytvoriť správne pracovné a odpočinkové návyky?  
  • Ako udržať svoju pozornosť, keď máte okolo seba rôznorodé lákadlá (napr. sociálne siete)?  
  • Ako zabrániť pocitu izolácie a vyhorenia?  
  • Ako riešiť otázky motivácie, prekonať odpor k práci či sa naopak vyvarovať prepracovaniu a následnému vyhoreniu?  
  • Ako efektívne odlišovať pracovný a osobný život pri práci z domova.

„Za tridsať rokov až technológie pokročia ešte ďalej, nebudú ľudia pri pohľade do minulosti chápať, prečo vôbec existovali kancelárie.“ – Richard Branson, zakladateľ Virgin Group

Osnova kurzu

Barbora Vacková

Barbora Vacková

Konzultantka a lektorka osobného rozvoja & leadership vo vzdelávacom inštitúte Growjob

Barbora je 9 rokov konzultantka a lektorka v GrowJOB, kde riadi brniansku pobočku. Kurzy o efektivite a osobnom rozvoji Koniec prokrastinácie, čítať viacbudovaní otvorenejšieho pracovného prostredia a hodnotovom leadershipe viedla pre Českú televíziu, Akadémiu vied ČR, Lekári bez hraníc, Top4sport, Siemens, Unicredit a.i. V roku 2014 založila konferencie Leadership Praha a Brno. V Brne ju organizuje pre stovky ľudí.

Všetky kurzy lektora Barbora Vacková
GrowJOB

GrowJOB

Vzdelávací inštitút

Vo vzdelávacom inštitúte GrowJOB pomáhame zlepšovať vnútornú motiváciu, efektivitu práce a spokojnosť jednotlivcov a ľudí vo čítať viacfirmách. Prenášame do praxe aktuálne vedecké poznatky prevažne z oblasti neurovied a behaviorálnej ekonómie. Našou prácou spoluvytvárame hodnotové spoločnosti, cez ktoré prispievame k budovaniu hodnotového Česka.

Všetky kurzy lektora GrowJOB

Hodnotenie kurzu

89 %

701 hodnotenie
459x
155x
56x
14x
17x

Vladimír K.

Zaujímavý a hodnotný kurz, návod, ako organizovať nielen prácu z domu, ale aj svoj život, ďakujem.


Jakub Hajtol

Prosím o prekontrolovanie 4. otázky.


Ladislav M.

Najdôležitejšie je plánovanie a spánok. Bolo to OK

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.