Home Office 2.0: ako byť efektívny pri práci na diaľku?

Kurzom sprevádza  Barbora Vacková a GrowJOB

Vhodné na počúvanie

Ako pracovať z domova, aby ste boli produktívni a neskončili v priepasti neefektivity, nesústredenosti a zlého pocitu?

40,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:04 hod

Počet lekcií

15

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Práca z domova má svoje výhody aj nevýhody, s ktorými sa musí človek naučiť fungovať. Home office vám dáva viac voľnosti, ušetreného času na cestovanie do zamestnania. Je však potrebné si prácu z domova dobre nastaviť. Ako si naplánovať denný režim, vytvoriť dobré návyky a upraviť prostredie okolo seba, ktoré bude vašu produktivitu a efektivitu posilňovať? Spoločne sa na kurze zameriame na zvládnutie rôznorodých výziev, ktoré so sebou tento spôsob práce prináša.

Kurz je určený pre:    

  • začiatočníkov, pre ktorých je práca na diaľku novou skúsenosťou a radi by sa čo najrýchlejšie zorientovali, aby hneď na začiatku neskĺzli do priepasti neefektivity  
  • príležitostných pracovníkov z domu, pre ktorých je to príjemný benefit a radi by si udržali pracovnú morálku rovnako ako v kancelárii.  
  • skúsených, ktorí pracujú z domu dlhodobo a na vlastnej koži poznali rôznorodé negatívne výzvy, ktoré sa s prácou z domu spájajú. O to majú silnejšiu motiváciu sa s nimi popasovať a dozvedia sa konkrétne tipy a nástroje ako na to.

V kurze sa naučíte:    

  • Ako si udržať pracovnú morálku, osobnú disciplínu a zvládnuť urobiť z úloh všetko, čo je potrebné  
  • Ako si vytvoriť správne pracovné a odpočinkové návyky?  
  • Ako udržať svoju pozornosť, keď máte okolo seba rôznorodé lákadlá (napr. sociálne siete)?  
  • Ako zabrániť pocitu izolácie a vyhorenia?  
  • Ako riešiť otázky motivácie, prekonať odpor k práci či sa naopak vyvarovať prepracovaniu a následnému vyhoreniu?  
  • Ako efektívne odlišovať pracovný a osobný život pri práci z domova.

„Za tridsať rokov až technológie pokročia ešte ďalej, nebudú ľudia pri pohľade do minulosti chápať, prečo vôbec existovali kancelárie.“ – Richard Branson, zakladateľ Virgin Group

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Barbora Vacková

Konzultantka a lektorka osobného rozvoja & leadership vo vzdelávacom inštitúte Growjob

Barbora je 9 rokov konzultantka a lektorka v GrowJOB, kde riadi brniansku pobočku. Kurzy o efektivite a osobnom rozvoji Koniec prokrastinácie, budovaní otvorenejšieho pracovného prostredia a hodnotovom leadershipe viedla pre Českú televíziu, Akadémiu vied ČR, Lekári bez hraníc, Top4sport, Siemens, Unicredit a.i. V roku 2014 založila konferencie Leadership Praha a Brno. V Brne ju organizuje pre stovky ľudí.


GrowJOB

Vzdelávací inštitút

Vo vzdelávacom inštitúte GrowJOB pomáhame zlepšovať vnútornú motiváciu, efektivitu práce a spokojnosť jednotlivcov a ľudí vo firmách. Prenášame do praxe aktuálne vedecké poznatky prevažne z oblasti neurovied a behaviorálnej ekonómie. Našou prácou spoluvytvárame hodnotové spoločnosti, cez ktoré prispievame k budovaniu hodnotového Česka.

Hodnotenie kurzu

89 %

866 hodnotenie
555x
201x
72x
17x
21x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Lucie P.

Určitě vnímám jako dobrou radu nezapominat na sebe, nastavit si čas od-do a dělat přestávky + interakce s kolegy😉za mě určitě dost zajímavých informací. Děkuji


Kateřina A.

příjemné vystupování, pochopitelný postup, výstižné body k zapamatování, moderní přístup


Martina P.

efektívne spracované školenie

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.