Home office a riadenie tímu na diaľku: praktické tipy pre manažérov

Kurzom sprevádza  Zdenka Studená

Vhodné na počúvanie

Kurz, kde získate tipy, ako na riadenie ľudí pri vzdialenej spolupráci aj práci z domova. Žiadna teória, ale praktické príbehy skutočných manažérov, ich chyby i riešenia. Získajte zručnosti moderného lídra a vyhnite sa chybám, ktoré už za vás urobili iní. Celý popisok

80,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:09 hod

Počet lekcií

15

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

20 % ľudí v ČR už dnes využíva home office a ďalších 20 % ho vyžaduje. Nastupujúca generácia berie možnosť práce odkiaľkoľvek ako štandard. Flexibilita patrí medzi 3 hlavné kritéria výberu zamestnania. V globálnych spoločnostiach je spolupráca odkiaľkoľvek nová norma. Vedenie na diaľku sa stáva jednou z kľúčových manažérskych zručností a dnes na českom trhu chýba a je vysoko cenená. Nie je na čo čakať. Získajte praktické návody, ktoré vám pomôžu vyniknúť.

V kurze sa naučíte:    

 • Ako nastaviť tímový mindset pre spoluprácu v modernom pracovnom prostredí plnom technológií.  
 • Ako nastaviť tímové pravidlá a ako udržať disciplínu pri práci z home office a medzi pobočkami.  
 • Ako komunikovať a minimalizovať konflikty a nedorozumenie pri spolupráci na diaľku.  
 • Ako budovať vzťahy a dôveru v digitálnom prostredí.  
 • Ako zadávať ciele, úlohy a priebežnú spätnú väzbu pri riadení výkonu a spolupráce pri home office a vzdialenej spolupráci.  
 • Ako využívať technológie v tíme na ľahší život aj prácu.

Kurz je určený pre:    

 • Manažérov a vedúcich tímov, kde funguje home office, práca odkiaľkoľvek, čiastočné úväzky alebo stopercentné remote tímov, teda medzinárodných, distribuovaných atď…  
 • Pre manažérov, ktorí chcú vytvárať prostredie moderných tímov, kde flexibilita práce je štandard a štýl.  
 • Pre manažérov a HR v spoločnostiach, ktoré chcú byť atraktívne pre mladé talenty, pre ktoré je spolupráca odkiaľkoľvek normou.  
 • Pre všetkých pracovníkov na vedúcich pozíciách, ktorí chcú zefektívniť a spríjemniť prácu v tíme a využívať k tomu dostupné technológie.  
 • Pre manažérov a HR v spoločnostiach, kde chcú podporovať diverzitu a vytvárať pre ňu funkčné flexibilné prostredie vhodné pre všetkých. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Zdenka Studená

Zdenka Studená, Managing Partner, Founder, Flexjobs.cz

Zakladateľka FLEXJOBS.CZ s víziou flexibilnej pracovnej kultúry, ktorú rozvíja s cieľom zvyšovania efektivity firiem aj kvality života ľudí. Bývalá personálna riaditeľka pivovaru Staropramen a globálna HR riaditeľka pre komerčnú organizáciu v rámci MolsonCoors Brewing company. Teraz s Flexjobs.cz pracuje s českými startupmi i medzinárodnými korporáciami. Nastavuje klientom HR stratégie a procesy s využitím flexibility práce a trénuje manažérov a lídrov ako riadiť tímy pri spolupráci odkiaľkoľvek. Polovicu svojej 15ročnej kariéry strávila na pozíciách v ČR a rovnakú polovicu na pozíciách pokrývajúcich niekoľko krajín Ameriky a Európy. Žila mimo ČR, v Rusku, Belgicku a Nemecku. Okrem poradenskej a trénerskej činnosti vo FLEXJOBS.CZ zastáva rolu mentorky v Minerve 21.

Hodnotenie kurzu

90 %

1 097 hodnotenie
698x
300x
73x
19x
7x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Lukáš Vaskolka

S video kurzom som bol spokojný.


Josef S.

Zajímavé informace, které využiji,díky


Ružena H.

Zaujimave, vyborne podane, ziskane informacie urcite pouzijem v praxi.Dakujem.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 82%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.