Home office a riadenie tímu na diaľku: praktické tipy pre manažérov

i v audio verzii i v audio verzii
hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Zdenka Studená

Cena: 72,00 € s DPH

Počet lekcií:
15
Celková dĺžka videí:
1:09 hod

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Kurz, kde získate tipy, ako na riadenie ľudí pri vzdialenej spolupráci aj práci z domova. Žiadna teória, ale praktické príbehy skutočných manažérov, ich chyby i riešenia. Získajte zručnosti moderného lídra a vyhnite sa chybám, ktoré už za vás urobili iní.

V kurze si osvojíte

Home Office

20 % ľudí v ČR už dnes využíva home office a ďalších 20 % ho vyžaduje. Nastupujúca generácia berie možnosť práce odkiaľkoľvek ako štandard. Flexibilita patrí medzi 3 hlavné kritéria výberu zamestnania. V globálnych spoločnostiach je spolupráca odkiaľkoľvek nová norma. Vedenie na diaľku sa stáva jednou z kľúčových manažérskych zručností a dnes na českom trhu chýba a je vysoko cenená. Nie je na čo čakať. Získajte praktické návody, ktoré vám pomôžu vyniknúť.

V kurze sa naučíte:    

 • Ako nastaviť tímový mindset pre spoluprácu v modernom pracovnom prostredí plnom technológií.  
 • Ako nastaviť tímové pravidlá a ako udržať disciplínu pri práci z home office a medzi pobočkami.  
 • Ako komunikovať a minimalizovať konflikty a nedorozumenie pri spolupráci na diaľku.  
 • Ako budovať vzťahy a dôveru v digitálnom prostredí.  
 • Ako zadávať ciele, úlohy a priebežnú spätnú väzbu pri riadení výkonu a spolupráce pri home office a vzdialenej spolupráci.  
 • Ako využívať technológie v tíme na ľahší život aj prácu.

Kurz je určený pre:    

 • Manažérov a vedúcich tímov, kde funguje home office, práca odkiaľkoľvek, čiastočné úväzky alebo stopercentné remote tímov, teda medzinárodných, distribuovaných atď…  
 • Pre manažérov, ktorí chcú vytvárať prostredie moderných tímov, kde flexibilita práce je štandard a štýl.  
 • Pre manažérov a HR v spoločnostiach, ktoré chcú byť atraktívne pre mladé talenty, pre ktoré je spolupráca odkiaľkoľvek normou.  
 • Pre všetkých pracovníkov na vedúcich pozíciách, ktorí chcú zefektívniť a spríjemniť prácu v tíme a využívať k tomu dostupné technológie.  
 • Pre manažérov a HR v spoločnostiach, kde chcú podporovať diverzitu a vytvárať pre ňu funkčné flexibilné prostredie vhodné pre všetkých. 

Osnova kurzu

Zdenka Studená

Zdenka Studená

Zdenka Studená, Managing Partner, Founder, Flexjobs.cz

Zakladateľka FLEXJOBS.CZ s víziou flexibilnej pracovnej kultúry, ktorú rozvíja s cieľom zvyšovania efektivity firiem aj kvality čítať viacživota ľudí. Bývalá personálna riaditeľka pivovaru Staropramen a globálna HR riaditeľka pre komerčnú organizáciu v rámci MolsonCoors Brewing company. Teraz s Flexjobs.cz pracuje s českými startupmi i medzinárodnými korporáciami. Nastavuje klientom HR stratégie a procesy s využitím flexibility práce a trénuje manažérov a lídrov ako riadiť tímy pri spolupráci odkiaľkoľvek. Polovicu svojej 15ročnej kariéry strávila na pozíciách v ČR a rovnakú polovicu na pozíciách pokrývajúcich niekoľko krajín Ameriky a Európy. Žila mimo ČR, v Rusku, Belgicku a Nemecku. Okrem poradenskej a trénerskej činnosti vo FLEXJOBS.CZ zastáva rolu mentorky v Minerve 21.

Všetky kurzy lektora Zdenka Studená

Hodnotenie kurzu

91 %

692 hodnotenie
459x
167x
55x
7x
4x

Marcel H.Jan H.

Velmi příjemná lektorka :) Spousta zajímavých informací a doporučení, která lze aplikovat.


Michal Š.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.