Hovor ako Nemec! Kurz nemeckej výslovnosti

Kurzom sprevádza  Míša Nofftz Skopalová

Vhodné na počúvanie

Začnite konečne hovoriť, akoby ste s nemčinou vyrastali odmalička. Rozlúčte sa s prízvukom, ktorý hneď odhalí, že ste z Česka alebo Slovenska. Ako mávnutím čarovného prútika si s rodenými hovoriacimi budete oveľa viac rozumieť! Celý popisok

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:25 hod

Počet lekcií

21

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Máte pocit, že si s rodenými hovoriacimi stále nerozumiete? Telefonáty v nemčine napriek vašim obstojným nemčinárskym znalostiam radšej delegujete na kolegyňu, ktorá tým Nemcom a Rakúšanom rozumie viac? Zmeňme to! 

Akonáhle prenikneme do tajov správnej výslovnosti, dosť to rodeným hovoriacim uľahčíme. Nemusia sa vďaka tomu sústreďovať na každé slovo, ktoré hovoríme, a hľadať to, čo sme mali na mysli. So správnou výslovnosťou vám “rodení” začnú rozumieť!

Ako skvelý bonus začnite rozumieť aj vy im! V nemeckých filmoch, seriáloch, podcastoch či pesničkách sa zrazu nebudete strácať, ale začujete, čo daný herec či tvorca hovorí. Porozumenie rodeným hovoriacim vám tiež uľahčí nejednu poradu, hovor či obyčajnú každodennú komunikáciu.

Správnu nemeckú výslovnosť sa môžete učiť aj za pochodu: Nemusíte byť pokročilý nemčinár, aby ste konečne začali znieť ako rodený hovoriaci!

Cieľom kurzu je naučiť vás hovoriť ako rodených hovoriacich:

  • Naučíte sa správne vyslovovať hlásky, ktoré sú určujúce pre správnu nemeckú výslovnosť.
  • Odbúrate typický český / slovenský prízvuk.
  • Začnete rodeným hovoriacim viac rozumieť a vyšvihnete nemčinárske znalosti na ďalšiu úroveň!

Kurz je určený pre:

  • dospelých pracujúcich, ktorí sa učia nemecky z vlastného záujmu
  • dospelých pracujúcich, ktorí sa učia nemecky kvôli práci (spolupráca s obchodnými partnermi, komunikácia v nemčine, snaha o zmenu zamestnania)
  • Čechov a Slovákov, ktorí radi trávia dovolenku v nemecky hovoriacich krajinách a radi by viac porozumeli miestnym ľuďom
  • Čechov a Slovákov žijúcich v nemecky hovoriacich krajinách.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Míša Nofftz Skopalová

Lektorka nemčiny online

Míše síce nekoluje v krvi germánska krv, vďaka viac ako 8 rokom v nemecky hovoriacich krajinách ale pričuchla k nemčine natoľko, že ju teraz vyučuje online. 

Aktuálne sa venuje individuálnej výuke jednotlivcov, ale aj vedeniu skupinových online kurzov, v ktorých neodovzdáva učebnicovú nemčinu, ale predovšetkým tú, ktorú rodení hovoriaci naozaj používajú. 

Okrem iného píše blog, nakrúca videá, tvorí výukové materiály a ukazuje, že nemčina naozaj nie je tak ťažká, ako sa o nej hovorí. Viac na michaelaskopalova.cz.

Hodnotenie kurzu

98 %

120 hodnotenie
110x
8x
2x
0x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jana G.

Tak je to velmi dobre vysvetlené. Este to musím dlho, dlho precvičovat, aby som sa mohla pani lektorke trosku priblizit.

Reakcia lektora:

“Děkuji za milé hodnocení, Janko! Übung macht den Meister - stačí začít a vytrvat :)“


Dana Š.

Hezky podano. Doporucuji.

Reakcia lektora:

“Vielen Dank :)“


Patrik C.

Mám díky Vám Míšo pocit, že mě bude opakovaná němčina bavit a díky Hallo, budu mít první krok blíže svým německým přátelům zajištěn.
Zítra ce chystám na celý kurz znovu a těším se opět na Vaše povzbuzení.
Přeji vždy příjemný hlas.

Reakcia lektora:

“Danke, lieber Patrik, für Ihre lieben Worte und wüsche Ihnen weiterhin viel Spaß mit Deutsch ;)“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.