HR marketing v praxi: Ako na atraktívnu značku zamestnávateľa

i v audio verzii

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
13
Celková dĺžka videí:
1:19 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Ako funguje marketingová komunikácia v HR? Akými princípmi sa riadiť? Aké chyby robíme pri formovaní značky zamestnávateľa? Naučte sa vytvárať moderný HR marketing a atraktívne kampane.

HR marketing predstavuje kľúčovú časť pri budovaní a komunikácii atraktívnej, modernej a zároveň dôveryhodnej značky zamestnávateľa. Aby priniesla HR marketingová stratégia a následné komunikácia skutočný výsledok, potrebujeme poznať funkčné princípy a konkrétne postupy, ako aj časté chyby a mylné presvedčenia, ktoré majú vplyv na výsledné formovanie a vnímanie značky zamestnávateľa.

Preto si v tomto kurze spoločne predstavíme konkrétne princípy, odporúčania, postupy a príklady z praxe, vrátane nasledovných tém:

  • Čo je v skutočnosti HR marketing a ako ho správne vnímať v procese budovania a komunikácie značky zamestnávateľa
  • Ako začať s HR marketingom?
  • Ako vytvoriť modernú a zároveň funkčnú HR marketingovú stratégiu?
  • Ako aplikovať HR marketingovú stratégiu do praxe a komunikovať značku zamestnávateľa atraktívnym a zároveň dôveryhodným spôsobom?
  • Čo je marketingových 5P a ako s nimi pracovať?
  • Čo sú brand archetypy, prečo je dobré mať zadefinovaný svoj brand archetyp a ako s ním pracovať v praxi?
  • Ako správne vnímať a pomenovať EVP alebo skôr USP?
  • Ako preniesť HR marketing na sociálne siete a ktorým chybám sa pri tom vyhnúť?
  • Prečo nesmieme zabúdať na interný HR marketing a ako pracovať s internými ambasádormi?
  • A ktoré sú najlepšie digitálne nástroje pre HR Marketing v praxi

Obsah kurzu najlepšie využijú najmä HR riaditelia, HR manažéri, Employer Branding špecialisti, marketéri s presahom na značku zamestávateľa, ako aj každý, koho zaujíma téma budovania, rozvoja a komunikácie atraktívnej, modernej a autentickej značky zamestnávateľa v praxi.

Osnova kurzu

Oliver Jakubík

Oliver Jakubík

Konzultant pre osobný rozvoj a budovanie značky

Viac ako 20 rokov spája Oliver svet marketing a HR. Po dlhoročnom pôsobení vo svete medzinárodnej reklamy a marketingu pracuje od roku 2008 s individuálnymi čítať viacklientmi, firmami a HR oddeleniami na branding stratégiach a programoch, podporujúcich rozvoj osobnej značky, firemnej značky, značky zamestnávateľa, rozvoj komunikačných a prezentačných zručností, ako aj viditeľnosť na sieti LinkedIn. Jeho školenia, workshopy a prednášky absolvovalo viac ako 8 000 účastníkov z radov medzinárodných a domácich firiem, podnikateľov, freelancerov a tiež neziskového sektora. Oliver miluje inovácie, digitálne technológie a jazzovú hudbu.

Všetky kurzy lektora Oliver Jakubík

Hodnotenie kurzu

92 %

176 hodnotenie
124x
36x
14x
2x
0x

Vladimír K.

Zaujímavý a hodnotný kurz na poli marketingu ako takého. Ďakujem.


Monika S.

Ďakujem Oliver!

Reakcia lektora:

“Ďakujem aj ja za pozitívne hodnotenie, Monika :)“


Hana D.

Parádní kurz! U příkladů se člověk zamyslí a najednou mu všechno do sebe zapadá jako puzzle.

Reakcia lektora:

“Dobrý deň, Hanka, ďakujem veľmi pekne za pozitívnu spätnú väzbu a teším sa, že mal kurz pre Vás prínos. Prajem veľa úspechov pri aplikácii do praxe. S priateľským pozdravom Oliver :)“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.