HR marketing v praxi: Ako na atraktívnu značku zamestnávateľa

Kurzom sprevádza  Oliver Jakubík

Vhodné na počúvanie

Ako funguje marketingová komunikácia v HR? Akými princípmi sa riadiť? Aké chyby robíme pri formovaní značky zamestnávateľa? Naučte sa vytvárať moderný HR marketing a atraktívne kampane. Celý popisok

45,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:19 hod

Počet lekcií

13

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

HR marketing predstavuje kľúčovú časť pri budovaní a komunikácii atraktívnej, modernej a zároveň dôveryhodnej značky zamestnávateľa. Aby priniesla HR marketingová stratégia a následné komunikácia skutočný výsledok, potrebujeme poznať funkčné princípy a konkrétne postupy, ako aj časté chyby a mylné presvedčenia, ktoré majú vplyv na výsledné formovanie a vnímanie značky zamestnávateľa.

Preto si v tomto kurze spoločne predstavíme konkrétne princípy, odporúčania, postupy a príklady z praxe, vrátane nasledovných tém:

  • Čo je v skutočnosti HR marketing a ako ho správne vnímať v procese budovania a komunikácie značky zamestnávateľa
  • Ako začať s HR marketingom?
  • Ako vytvoriť modernú a zároveň funkčnú HR marketingovú stratégiu?
  • Ako aplikovať HR marketingovú stratégiu do praxe a komunikovať značku zamestnávateľa atraktívnym a zároveň dôveryhodným spôsobom?
  • Čo je marketingových 5P a ako s nimi pracovať?
  • Čo sú brand archetypy, prečo je dobré mať zadefinovaný svoj brand archetyp a ako s ním pracovať v praxi?
  • Ako správne vnímať a pomenovať EVP alebo skôr USP?
  • Ako preniesť HR marketing na sociálne siete a ktorým chybám sa pri tom vyhnúť?
  • Prečo nesmieme zabúdať na interný HR marketing a ako pracovať s internými ambasádormi?
  • A ktoré sú najlepšie digitálne nástroje pre HR Marketing v praxi

Obsah kurzu najlepšie využijú najmä HR riaditelia, HR manažéri, Employer Branding špecialisti, marketéri s presahom na značku zamestávateľa, ako aj každý, koho zaujíma téma budovania, rozvoja a komunikácie atraktívnej, modernej a autentickej značky zamestnávateľa v praxi.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Oliver Jakubík

Konzultant pre osobný rozvoj a budovanie značky

Viac ako 20 rokov spája Oliver svet marketing a HR. Po dlhoročnom pôsobení vo svete medzinárodnej reklamy a marketingu pracuje od roku 2008 s individuálnymi klientmi, firmami a HR oddeleniami na branding stratégiach a programoch, podporujúcich rozvoj osobnej značky, firemnej značky, značky zamestnávateľa, rozvoj komunikačných a prezentačných zručností, ako aj viditeľnosť na sieti LinkedIn. Jeho školenia, workshopy a prednášky absolvovalo viac ako 8 000 účastníkov z radov medzinárodných a domácich firiem, podnikateľov, freelancerov a tiež neziskového sektora. Oliver miluje inovácie, digitálne technológie a jazzovú hudbu.

Hodnotenie kurzu

92 %

290 hodnotenie
208x
52x
23x
5x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Michal B.

Velmi povrchové vysvětlení tématu

Reakcia lektora:

“Vďaka Michal za feedback a verím, že v rámci Seduo ponuky nájdete kurz, ktorý Vám bude lepšie vyhovovať. Veľa úspechov v praxi praje Oliver.“


Martin N.

Zajímavý vhled do problematiky HR marketingu

Reakcia lektora:

“Vďaka za pozitívne hodnotenie, Martin, a prajem veľa úspechov ☺️ Oliver“


Tatiana M.

super

Reakcia lektora:

“Ďakujem za pozitívne hodnotenie a prajem zároveň veľa úspechov v praxi :) Oliver“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.