Hybridná spolupráca: sprievodca pre spoluprácu odkiaľkoľvek

i v audio verzii i v audio verzii
hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Zdenka Studená

Cena: 51,00 € s DPH

Počet lekcií:
15
Celková dĺžka videí:
1:00 hod

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Ísť do kancelárie alebo zostať doma? Zdieľať kalendár alebo nezdieľať? Odpovedať na notifikácie alebo sa sústrediť na to, čo práve robím? Získajte odpovede na 90 % otázok, na ktoré pri zavádzaní hybridnej spolupráce narazíte.

Hybrid je dnešný normál a štandard: Poďme sa v ňom zorientovať. Kurz vám dá praktické tipy, ako efektívne a spokojne fungovať v hybridnom pracovnom prostredí a ako ho maximálne využiť pre ľudí aj pre firmy. Zároveň ukáže najväčšie úskalie a poradí, ako sa im vyhnúť.

V kurze sa naučíte:

  • ako o hybridnom fungovaní premýšľať,
  • ako vyberať vhodné miesta pre prácu,
  • ako sa zladiť s kolegami,
  • ako si nastaviť tímové rutiny pre osobné stretávanie,
  • ako organizovať kalendáre,
  • ako vďaka hybridu šetriť čas aj energiu a dodávať maximálne výsledky.

Ďalej sa dozviete:

  • Kedy je skutočne nutné byť v kancelárii a kedy naopak môžete pracovať napríklad z kaviarne.
  • Ako v tomto prostredí udržiavať dobré vzťahy, transparentnú organizáciu práce a pohodu. Získate tipy, ako v tomto všetkom pomôže technológia.
  • Uvedomíte si, že hybridná spolupráca nesie veľa príležitostí  a zároveň vyžaduje disciplínu a učenie nových návykov.

Navyše získate:

Desatoro majstrov hybridnej spolupráce: Rýchly, zrozumiteľný a názorný ťahák zásadných princípov efektívnej hybridnej spolupráce.

Osnova kurzu

Zdenka Studená

Zdenka Studená

Zdenka Studená, Managing Partner, Founder, Flexjobs.cz

Zakladateľka FLEXJOBS.CZ s víziou flexibilnej pracovnej kultúry, ktorú rozvíja s cieľom zvyšovania efektivity firiem aj kvality čítať viacživota ľudí. Bývalá personálna riaditeľka pivovaru Staropramen a globálna HR riaditeľka pre komerčnú organizáciu v rámci MolsonCoors Brewing company. Teraz s Flexjobs.cz pracuje s českými startupmi i medzinárodnými korporáciami. Nastavuje klientom HR stratégie a procesy s využitím flexibility práce a trénuje manažérov a lídrov ako riadiť tímy pri spolupráci odkiaľkoľvek. Polovicu svojej 15ročnej kariéry strávila na pozíciách v ČR a rovnakú polovicu na pozíciách pokrývajúcich niekoľko krajín Ameriky a Európy. Žila mimo ČR, v Rusku, Belgicku a Nemecku. Okrem poradenskej a trénerskej činnosti vo FLEXJOBS.CZ zastáva rolu mentorky v Minerve 21.

Všetky kurzy lektora Zdenka Studená

Hodnotenie kurzu

97 %

19 hodnotenie
16x
3x
0x
0x
0x

Kamila N.

Aktuální kurz, aktuální téma, přehledně zpracované.


Simona B.

Velmi charismatická lektorka, udržuje pozornost posluchače po celou dobu kurzu. Kurz je výborný návod na hybridní spolupráci. Zažila jsem si pár osobních AHA momentů. Určitě využiji. Díky

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.