Hybridná spolupráca: sprievodca pre spoluprácu odkiaľkoľvek

Kurzom sprevádza  Zdenka Studená

Vhodné na počúvanie

Ísť do kancelárie alebo zostať doma? Zdieľať kalendár alebo nezdieľať? Odpovedať na notifikácie alebo sa sústrediť na to, čo práve robím? Získajte odpovede na 90 % otázok, na ktoré pri zavádzaní hybridnej spolupráce narazíte. Celý popisok

65,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:00 hod

Počet lekcií

15

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Hybrid je dnešný normál a štandard: Poďme sa v ňom zorientovať. Kurz vám dá praktické tipy, ako efektívne a spokojne fungovať v hybridnom pracovnom prostredí a ako ho maximálne využiť pre ľudí aj pre firmy. Zároveň ukáže najväčšie úskalie a poradí, ako sa im vyhnúť.

V kurze sa naučíte:

  • ako o hybridnom fungovaní premýšľať,
  • ako vyberať vhodné miesta pre prácu,
  • ako sa zladiť s kolegami,
  • ako si nastaviť tímové rutiny pre osobné stretávanie,
  • ako organizovať kalendáre,
  • ako vďaka hybridu šetriť čas aj energiu a dodávať maximálne výsledky.

Ďalej sa dozviete:

  • Kedy je skutočne nutné byť v kancelárii a kedy naopak môžete pracovať napríklad z kaviarne.
  • Ako v tomto prostredí udržiavať dobré vzťahy, transparentnú organizáciu práce a pohodu. Získate tipy, ako v tomto všetkom pomôže technológia.
  • Uvedomíte si, že hybridná spolupráca nesie veľa príležitostí  a zároveň vyžaduje disciplínu a učenie nových návykov.

Navyše získate:

Desatoro majstrov hybridnej spolupráce: Rýchly, zrozumiteľný a názorný ťahák zásadných princípov efektívnej hybridnej spolupráce.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Zdenka Studená

Zdenka Studená, Managing Partner, Founder, Flexjobs.cz

Zakladateľka FLEXJOBS.CZ s víziou flexibilnej pracovnej kultúry, ktorú rozvíja s cieľom zvyšovania efektivity firiem aj kvality života ľudí. Bývalá personálna riaditeľka pivovaru Staropramen a globálna HR riaditeľka pre komerčnú organizáciu v rámci MolsonCoors Brewing company. Teraz s Flexjobs.cz pracuje s českými startupmi i medzinárodnými korporáciami. Nastavuje klientom HR stratégie a procesy s využitím flexibility práce a trénuje manažérov a lídrov ako riadiť tímy pri spolupráci odkiaľkoľvek. Polovicu svojej 15ročnej kariéry strávila na pozíciách v ČR a rovnakú polovicu na pozíciách pokrývajúcich niekoľko krajín Ameriky a Európy. Žila mimo ČR, v Rusku, Belgicku a Nemecku. Okrem poradenskej a trénerskej činnosti vo FLEXJOBS.CZ zastáva rolu mentorky v Minerve 21.

Hodnotenie kurzu

87 %

205 hodnotenie
126x
45x
17x
10x
7x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Eva V.

Doporučuji.


Petr Š.

Sympatická paní lektorka. Kurz mi byl přidělen ke studiu mým nadřízeným. Popravdě, moc mě nebavil, ale mám splněno.


Radek M.

Zajímavý kurz

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.