iCloud a bezpečnosť na Macu

Kurzom sprevádza  Martin Světlík

Cloudovým službám je dnes veľmi ťažké sa vyhnúť. Apple ponúka svoj vlastný ekosystém služieb s názvom iCloud. V tomto kurze si povieme, aké sú jeho možnosti, ako ho správne nastaviť a súčasne tiež ako správne zabezpečiť nielen vaše internetové účty. Celý popisok

12,00 € s DPH

Celková dĺžka

46 min

Počet lekcií

13

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Ak s Macom začínate, pozrite sa tiež na kurz Prechádzame na Mac. Nadväzujúci kurz Používame Mac efektívne je potom nabitý tipmi a trikmi od začiatku do konca a pomôže vám Mac používať naozaj naplno.

V kurze sa naučíte:    

  • Ako využiť benefity synchronizácie na iCloude a spoluprácu s ďalšími zariadeniami  
  • Ako ukladať súbory a fotky na iCloud  
  • Ako zabezpečiť váš Mac a cloudové služby, ktoré používate  
  • Ako zálohovať Mac a robiť bežnú údržbu

Kurz je určený pre:    

  • Všetkých, ktorí by radi zistili, ako funguje iCloud  
  • Všetkých, ktorí chcú zvýšiť efektivitu vďaka cloudovým službám.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Martin Světlík

Nezávislý Apple konzultant a lektor

Martin je konzultant a lektor produktov Apple na voľnej nohe. Pomáha užívateľom, firmám a školám používať ich zariadenia efektívne tak, aby im uľahčili každodennú prácu. Organizuje tiež vlastné otvorené kurzy a prevádzkuje Prvý Mac, sprievodcu do sveta počítačov Mac pre nového užívateľa.

Hodnotenie kurzu

88 %

82 hodnotenie
46x
27x
6x
3x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jaroslav Čakovský

Ak mate roky ako ja nastavenu anglictinu na svojich apple zariadeniach tak zaverecny test da zabrat pri voleni ceskych odpovedi a nazvov z operacneho systemu a nastaveni 🤦‍♂️ ale inak super kurz


JUDr. O. G.

velmi poučné a v praxi použitelné


Lukáš G.

super

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.