iPad ako všestranný pracovný nástroj

Kurzom sprevádza  Martin Světlík

iPad je často vnímaný ako zariadenie pre deti alebo končí v obývačke ako televízny program. Dokáže ale v niektorých situáciách nahradiť počítač? Tento kurz sa zameriava na praktické využitie univerzálnosti iPadu a efektívnu prácu v prostredí iPadOS. Celý popisok

45,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:15 hod

Počet lekcií

29

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

iPad je dnes všestranné zariadenie, ktoré často spĺňa predstavy niektorých používateľov o univerzálnosti. Funguje ako tablet, ktorý môžete ovládať dotykom rovnako ako chytrý telefón. Stačí ale pripojiť Apple Pencil a hneď je z neho kresliace plátno alebo poznámkový blok. Pripojíte klávesnicu a máte hneď k dispozícii ovládanie ako na notebooku. Podpora externých monitorov prináša komfort práce ako pri stolnom počítači. A po celú dobu môžete byť online vďaka podpore mobilných dát.

Ak máte pocit, že iPad nevyužívate naplno, tento kurz sa zameriava na najdôležitejšie princípy a postupy, ktoré oceníte v práci, ale aj v súkromí.

V kurze sa naučíte:

  • Ako efektívne pracovať s oknami na iPade
  • Tipy na prácu v prostredí iPadOS
  • Ako na iPade pracovať so súbormi
  • Odporúčanie pre Apple Pencil alebo klávesnicu
  • Ako používať iPad s externým monitorom a ďalšími zariadeniami
  • Ako vybavovať e-maily alebo pohodlne surfovať na internete

Aby ste si mohli všetko rovno vyskúšať, budete potrebovať iPad so systémom iPadOS 16 alebo novším:

  • iPad Pro (všetky modely)
  • iPad Air (3. generácie alebo novší)
  • iPad (5. generácie alebo novší)
  • iPad mini (5. generácie alebo novší)
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Martin Světlík

Nezávislý Apple konzultant a lektor

Martin je konzultant a lektor produktov Apple na voľnej nohe. Pomáha užívateľom, firmám a školám používať ich zariadenia efektívne tak, aby im uľahčili každodennú prácu. Organizuje tiež vlastné otvorené kurzy a prevádzkuje Prvý Mac, sprievodcu do sveta počítačov Mac pre nového užívateľa.

Hodnotenie kurzu

93 %

102 hodnotenie
70x
26x
6x
0x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Milan B.

Prakticke rady splnili ocakavania.


Sylva O.

Velmi jasně a názorně vysvětleno. Skvělý lektor.


Robert V.

Zajimave, jeden si mysli co vsechno uz o iPadu nevi a on toho nevi mnohem vic ;-)
dekuji

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.