Kancelárske fígle s obrázkami

Kurzom sprevádza Seduo.sk Česky

Cena: 7,00 € s DPH

Počet lekcií:
8
Celková dĺžka videí:
17 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Potrebujete pracovať s obrázkami - zmeniť veľkosť, otočiť, vložiť do obrázka text, poslať e-mailom alebo vložiť do prezentácie?

V kurze si osvojíte

Posielajú vám kolegovia e-mailom obrázky vo Worde? Buďte lepší. Naučte sa správne pracovať s obrázkami a s programami na ich editáciu. Vaše prezentácie a dokumenty budú vzhľadovo krajšie a vám to umožní pracovať efektívnejšie bez stresu a obáv.

V tomto kurze sa naučíte:    

  • Ako správne vyrobiť snímok obrazovky.  
  • Ako upraviť obrázok, pridať k nemu text alebo zakryť dôverné údaje.  
  • Ako editovať obrázky v programoch: Malovanie, GIMP, XnView MP.  
  • Ako obrázok správne vložiť do e-mailu či prezentácie.

Autorom fotografie Pražského hradu je David Iliff.

Osnova kurzu

Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

85 %

242 hodnotenie
124x
70x
33x
12x
3x

Romana D.

Velice rychlý průběh informací. Než se člověk zorientuje, už se mluví o něčem jiném.


Radek G.

kurz je dost triviální


Ilona R.

skvělé

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.