Kancelárske fígle s obrázkami

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Potrebujete pracovať s obrázkami - zmeniť veľkosť, otočiť, vložiť do obrázka text, poslať e-mailom alebo vložiť do prezentácie?

8,00 € s DPH

Celková dĺžka

17 min

Počet lekcií

8

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Posielajú vám kolegovia e-mailom obrázky vo Worde? Buďte lepší. Naučte sa správne pracovať s obrázkami a s programami na ich editáciu. Vaše prezentácie a dokumenty budú vzhľadovo krajšie a vám to umožní pracovať efektívnejšie bez stresu a obáv.

V tomto kurze sa naučíte:    

  • Ako správne vyrobiť snímok obrazovky.  
  • Ako upraviť obrázok, pridať k nemu text alebo zakryť dôverné údaje.  
  • Ako editovať obrázky v programoch: Malovanie, GIMP, XnView MP.  
  • Ako obrázok správne vložiť do e-mailu či prezentácie.

Autorom fotografie Pražského hradu je David Iliff.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti Alma Career, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, firmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Hodnotenie kurzu

84 %

285 hodnotenie
143x
79x
45x
14x
4x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Elgína K.

Ďakujem, poučné, denne použiteľné :)


Marek O.

Super, moc děkuju


Peter B.

Osviežil som si základné znalosti a naučil som sa nové a zaujímavé funkcie programov na úpravu obrázkov. Vďaka.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.