Každodenný pokec v španielčine

Kurzom sprevádza  Ivana Kudrnová

Vhodné na počúvanie

Vykopnite svoju španielčinu do najvyššej La Ligy! Hovorte o svojom živote, naučte sa španielsky vhodne reagovať a pýtať sa na všetko, čo potrebujete.

31,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:11 hod

Počet lekcií

33

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Hola, buenos días, sombrero, amor, flamenco, quesadilla, Barcelona, Chile… Tak čo, dáte dohromady 50 španielskych slov? Ja myslím, že áno! Verím vám!

Celý život vás španielčina lákala? Tak ste práve urobili správny krok. 

Najlepšia konverzačná príručka španielčiny, akú ste kedy mali v ruke. 

Presne to si poviete, až sa do kurzu pustíte. Kurz vás prevedie od začiatku do konca bežnou každodennou konverzáciou. Dozviete sa, ako sa predstaviť a ako vhodne reagovať na rôzne situácie. Naučíte sa, ako niekoho niekam pozvať a vyskúšate si, ako súhlasiť aj nesúhlasiť. Od tém, ako je počasie a rodina, sa dostanete až na firemnú večeru či k vyjadreniu svojho názoru o novom seriáli na Netflixe.

Naučte sa vhodne reagovať na rôzne situácie. Objavte v sebe svoje hispánske ja. 

V kurze sa naučíte:

 • Ako sa predstaviť a povedať o sebe základné informácie
 • Ako začať konverzáciu s rodeným hovoriacim
 • Rozpoznať, kedy sa na otázku “Ako sa máš” odpovedá a kedy je to len pozdrav
 • Ako, kedy a kde sa privítať dvojitým bozkom na líca
 • Vyjadriť svoj názor, súhlas, nesúhlas aj pochybnosti
 • Elegantne niekomu skočiť do reči
 • Ospravedlniť sa za oneskorenie, pochváliť za dobre vykonanú prácu či zablahoželať k úspechu alebo k šťastným životným chvíľam
 • Slovíčka, ktoré nemajú iný význam, než vám len dodať čas na rozmyslenie
 • Vhodne sa rozlúčiť, zaželať pekný deň a ukončiť konverzáciu

Tento kurz je vhodný pre všetkých, ktorí:

 • chcú byť jazykovo pripravení na bežné situácie v komunikácii
 • sa už neuspokoja so , no a buenos días či komunikáciou pomocou rúk a citosloviec
 • sa chcú cítiť sebavedome a príjemne počas konverzácie
 • si chcú urobiť poriadok v bežne používaných frázach a výrazoch
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Ivana Kudrnová

Lektorka španielčiny a zakladateľka projektu Španielčina do plaviek a Digitálni lektori

Víno má radšej blanco, ale sangria ju v lete rozhodne neurazí. Hovorí sa o nej, že prebúdza hispánske ja a že jej to ide. Má za sebou česko-španielske gymnázium, vyštudovala hispanistiku a iberoamerikanistiku. Žila v Madride a materiály na diplomovku zbierala v Chile. Ivana je lektorkou španielčiny od roku 2004 a vedie projekt Španielčina do plaviek. Viac informácií na spanelstinadoplavek.cz

Hodnotenie kurzu

96 %

79 hodnotenie
68x
9x
1x
1x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Dana T.

velmi komunikativna lektorka so znalostou krajiny , jazyka, snazi sa nas naucit frazy ,mne sa to osobne velmi pacilo, neovladama spanielsky,urcitesa k tomu vratim,aby som aspon trochu vedela reagovat ked budem v Barcelone na sluzobnej ceste, naozaj si vazia ked nieco vies povedat, potrebujem vsak cas, 10 * by som dala


Eva C.

Estupendo😊. Me gusta mucho. Eres una maestra muy buena. Gracias para este curso Ivana👋🏻. Eva


Jana M.

Skvělý kurz. Lektorka se skvěle poslouchá, má plynulý a nenucený projev. Všechny fráze jsou velmi užitečné. Jsem ráda, že jsem si mohla svou španělštinu oprášit právě tímto kurzem. :)

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.