Každodenný pokec v taliančine

Kurzom sprevádza  Lea Kolkopová

Vhodné na počúvanie

Ciao, bambino! Mamma mia! Pizza. Latte macchiato. Šupito presto! Bravo! Primadonna, mafia, maestro! Dobrý pokus, ide o taliančinu, ale len s tým na Talianov nevystačíte. Naučte sa všetky základné talianske frázy tých najčastejších konverzačných tém. Celý popisok

35,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:05 hod

Počet lekcií

23

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Kurz vás prevedie od začiatku až do konca bežnou konverzáciou v taliančine. Dozviete sa, ako sa vhodne predstaviť, ako slušne reagovať na rôzne situácie, ako niečo navrhnúť, ako s niečím súhlasiť či nesúhlasiť.

Či už s taliančinou koketujete, alebo ste začiatočníci, určite oceníte prehľad užitočných fráz, ktoré sa vám budú hodiť v bežnej komunikácii. Pripravíte sa na bežný small talk s rodenými hovoriacimi i na mítingy v profesionálnom prostredí.

V kurze sa naučíte: 

  • ako najlepšie začať konverzáciu s rodeným hovoriacim
  • ktoré frázy vám pomôžu sa s niekým zoznámiť
  • pekne sa predstaviť
  • vyjadriť svoj názor, súhlas, nesúhlas, pochybnosti či prekvapenie
  • ospravedlniť sa, poďakovať, pochváliť, hodnotiť i dávať rady
  • vhodne sa rozlúčiť a ukončiť konverzáciu.

Tento kurz je vhodný pre všetkých, ktorí:

  • chcú byť jazykovo vybavení na rôzne situácie v bežnej komunikácii
  • sa neuspokoja len s komunikáciou rukami, nohami a citoslovcami
  • si chcú urobiť poriadok v bežne používaných frázach a výrazoch
  • chcú byť príjemnými konverzačnými partnermi.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Lea Kolkopová

Lektorka taliančiny

Lea sa už viac ako 20 rokov norí do tajov talianskej kultúry, gramatiky a literatúry. S jej temperamentom nikoho neprekvapí, že učí práve taliansky jazyk. Vyštudovala odbor Filológia - taliansky jazyk, ktorý ju neskutočne bavil a od tej doby učí taliančinu “ľudským” spôsobom, a to takým, aby sa ľudia zo štúdia radovali, vedeli si objednať kávu, niečo málo povedať a hlavne sa nestresovať z toho, že urobia chybu. Miluje umenie, dobré jedlo a jógu. Viac na YouTube kanále ItalianoConLea alebo www.italianoconlea.cz.

Hodnotenie kurzu

97 %

18 hodnotenie
15x
3x
0x
0x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Petra M.

Paní lektorka se příjemně poslouchá, názorné konverzace jsou příjemným osvěžením. Použité fráze jsou fajn, určitě se neztratí třeba na dovolené. Jen bych uvítala, kdyby byla k dispozici i někajá příručka s frázemi (inspirací by mohl být kurz španělštiny tady na Seduu).


Magdalena D.

Super! Doufám že bude pokračování :D


Lucie U. K.

Naprosto perfektní kurz i lektorka. Moc díky za to. Učím se IJ 2.rokem a pro mě to bylo krásné opakování a také jsem se dozvěděla něco nového. Prosím, ještě další takové kurzy!!!! :-)

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.